0:6
- : -
FBS Olomouc

Panthers Praha - FBS Olomouc 2:10
22. Klára Schmiedová, 23. Magdalena Klírová - 4. Valentýna Zerzánová, 8. Barbora Poláchová, 9. Nela Dlouhá, 36. Valentýna Zerzánová, 43. Kateřina Stoklásková, 46. Šárka Zhébalová, 48. Veronika Mrázková, 54. Barbora Poláchová, 57. Veronika Mrázková, 60. Valentýna Zerzánová; rozhodčí: Matyáš Vašňovský - Jaromír Péc; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 18 - Kristýna Keclíková 16; po třetinách: 0:3, 2:1, 0:6;
Komentář domácích Sysel Jan (Asistent trenéra):
V dnešním zápase jsme hráli dvě třetiny to co jsme chtěli a oproti včerejšku jsme se drželi i výsledkově.
Ve třetí třetině nás už kvalita soupeře přetlačila. Nicméně zápas musíme hodnotit pozitivně, holky se nebály, měly chuť se prát o každý balón a ze všech sil vzdorovat. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme hodně štěstí do dalších kol.
Všem díky za sezónu!
Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér):
Těžké utkání, o druhé přestávce jsme si nečekaně důrazně museli vysvětlit, jak se hraje playoff... pak jsme konečně začali hrát florbal který umíme a který chceme hrát. Děkujeme našim příznivcům, kteří nás přijeli podpořit až sem! Soupeřkám děkujeme za oba zápasy!
60:00
Střely ve 3. části: 6:12
60:00
60:00
A tímto končí play-off našich juniorek.
59:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #63 Veronika Mrázková (2:10).
56:14
Timeout FBS Olomouc
56:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #78 Nela Dlouhá (2:9).
55:45
Olomoucká branka se jeví zakletá, všechny střely lítají jen okolo.
54:16
Srbová sama ve velké rychlosti, ale bohužel střela končí mimo.
53:56
Tázlerová na balónku trefuje pouze první blokující hráčku.
53:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #61 Barbora Poláchová, asistoval #63 Veronika Mrázková (2:8).
50:56
Domácím se podařilo úspěšně ubránit přesilovou hru.
48:56
Vyloučen hráč #67 Rebecca Lokvencová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
48:03
A čeká nás další přesilovka Olomouce.
47:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (2:7).
47:19
Přihrávka od Zerzánová byla na milimetr přesně, Mrázková jenom nastavila čepel. Sedmý gól hostů.
46:40
Takový nedůraz na brankovišti by se mohl domácímu týmu ještě vymstít.
45:17
Timeout Panthers Praha
45:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #72 Nikola Krupičková (2:6).
45:17
Nešťastně sražený míček končí za zády Macounové.
44:57
Schmiedová dokázala utéct, ale bohužel ke střele se nedostala.
44:36
43:54
Olomouc čeká další přesilová hra, nyní to zkouší v šesti hráčkách.
42:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #84 Šárka Zhébalová (2:5).
41:54
Hostům se nepodařilo využít přesilovou hru.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
39:54
Vyloučen hráč #83 Markéta Rundštuková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:54
Teď nás čeká přesilová hra Olomouce.
35:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #49 Kateřina Čočková (2:4).
35:15
Tak to byla paráda, Zerzánová neskutečnou střelou navyšuje vedení hostů.
33:22
Osud náhozu Zubové si dokážete domyslet....ano, rovnou do ručky Keclíkové.
30:14
Tentokrát na druhé straně - střela Terky Manídkové končí v náručí.
30:03
Krupičková pálí až za mantinel.
29:32
Mandíková vydržela spoustu ran a vybojovala rozehrávku pro svůj tým.
28:55
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #49 Kateřina Čočková.
28:55
Ani soupeřkám nevyšlo trestné střílení, Čočková trefuje brankářku do pupíku.
28:20
Dobrá série zákroků Macounové.
27:27
Majerová si dobře naběhla, ale Macounová připravená.
26:50
Olomouc si snaží připravit doboru střeleckou pozici.
25:55
Rundštuková složila soupeřku jak balík.
24:56
Dlouhý nához Macounové končí na hokejkách obránců Olomouce.
24:31
Schmiedová si dokázala parádně rozpohybovat Keclíkovu, bohužel branku přestřeluje.
24:30
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #40 Klára Schmiedová.
24:30
A nehezký faul na Lokvencovou - ta dokázala vybojovat nájezd.
24:01
Nejedlá pálí Macounové rovnou do ruky.
22:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová, asistoval #90 Linda Srbová (2:3).
22:48
Klírová z půlky posílá šouráčka po zemi a ten končí až za zády Keclíkové. Otázkou je, jestli tohle Magda skutečně chtěla.
22:43
Domácím se daří držet střed od křizných přihrávek.
22:00
Lokvencová přihrávkou z otočky našla Srbovou a ta zkusila pohotově vystřelit, ale brankářka hostů připravená.
21:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #49 Eliška Zubová (1:3).
21:15
Zubová nadýchaným lobíkem našla Schmiedovou a tu dokončila práci za uklížečku haly, zkrátka vymetla všechny pavučiny v síti Keclíkové.
20:34
Zubová chtěla prohodit na T. Mandíkovou, bohužel ta v pohybu do předu už nepokračovala.
20:01
Do druhé třetiny nastupují s vítěznou buly hosté.
17:46
Teď to zkouší z druhé strany Hromková, Keclíková vyráží helmou.
17:30
Tázlerová pálí nad.
16:08
Vyloučen hráč #48 Lucie Majerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
16:08
Domácí si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání.
15:20
Zubová zachytila výhoz Keclíková, ale rozhodčí značí hru vysokou hokejkou.
10:37
Rundštuková nabrala obrovskou rychlost, bohužel její pokus o nához o mantinel končí, až za mantinelem.
09:34
Terka Mandíková z výběhu střílí mimo.
09:20
Mrázková předvedla tři stejné kličky za sebou a ano..vyšlo ji to.
08:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #78 Nela Dlouhá, asistoval #84 Šárka Zhébalová (0:3).
07:29
07:29
Ale Poláchová se v samostaném úniku nenechala rozhodit a přidává druhou branku Olomouce.
07:15
Standartka Panthers z předbrankového prostoru končí v bloku.
06:23
No co bych Vám k tomu napsal, ty co sledují stream tak ví, že Olomouc zamknula Panthers na své polovině.
03:28
03:28
Včera dokázaly domácí hráčky držet déle vyrovnaný stav. Po porádní kombinaci posílá Zerzanová svůj tým do vedení.
03:18
Střelu Klírové po zemi Keclíková s přehledem likviduje.
02:45
Macounová chytá.
02:43
Rozjetý útok Manídkové byl zastaven a hosté jdou do protiútoku.
00:43
Olomoc si dokázala vybojovat faul v rohu.
00:01
A úvodní hviz zazněl - první buly vyhrává hostující Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Vašňovský a Jaromír Péc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Kristýna Keclíková; hráči v poli: Nikola Krupičková, Nela Dlouhá, Sára Endlicherová, Lucie Majerová, Šárka Zhébalová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Eliška Tázlerová, Tereza Mandíková, Klára Schmiedová, Kristýna Mandíková, Eliška Zubová
00:00
Vítám Vás u druhého kola 1. ligy juniorek. Včera to domácím hráčkám na půde Olomouce moc nevyšlo. Uvidíme jestli jim domácí hala sedí více. Začínáme již za moment.