5:1
6:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Banes Florbal Soběslav 13:3
7. Victoria Binědová, 16. Alžběta Kopřivová, 22. Victoria Binědová, 26. Andrea Košťálová, 34. Daniela Lorencová, 37. Ivana Drugdová, 40. Kamila Kaslová, 42. Kamila Kaslová, 46. Alžběta Kopřivová, 49. Victoria Binědová, 51. Lucie Bejčková, 56. Terezie Lejbová, 57. Lucie Bejčková - 10. Adéla Kubátová, 37. Monika Hrnečková, 51. Kateřina Vojtová; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Radim Vlasák; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Anna Urbanová 7 - Tereza Boháčová 22; po třetinách: 2:1, 5:1, 6:1;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Cením hráčky obou týmů za chuť hrát i za rozhodnutého stavu. Cílem byl první bod, ten máme a zítra se popereme o druhý. Díky fanouškům za super atmosféru a soupeři šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér):
Dnes jsme dokázali vzdorovat pouze první třetinu. Děkuji soupeři za utkání a těšíme se na zítra.
60:00
Střely ve 3. části: 11:3
60:00
59:17
Hosté v plném počtu.
57:17
Vyloučen hráč #18 Petra Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
57:17
Další faul na Binědovou a další přesilová hra pro domácí.
56:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková bez asistence (13:3).
56:48
Bejčková se zorientovala před Boháčovou a dostala míček do branky.
55:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #42 Terezie Lejbová, asistoval #95 Daniela Lorencová (12:3).
55:20
Bejčková z polovina na křídlo na Lorentzovou a da našla na středu Lejbovou, která posílá míček do branky.
54:02
Binědová přestřeluje.
53:50
Vyloučen hráč #11 Markéta Svobodová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost.
53:50
Další přesilová hra pro domácí opět po faulu na Binědovou.
50:24
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #93 Kateřina Vojtová, asistoval #8 Monika Hrnečková (11:3).
50:24
Vojtová se ocitla před brankou domácích a posílá míček za Urbanovou.
50:03
Timeout Banes Florbal Soběslav
50:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (11:2).
50:03
Bejčková se prokličkovala až ke střele a posílá míček do horního růžku.
48:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #17 Lucie Bejčková (10:2).
48:39
Hattrick Binědové.
46:47
Míček z florbalky Svobodově se sotva došoural k Urbanové a na míčku je opět Plzeň.
45:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #16 Alžběta Kopřivová, asistoval #88 Andrea Košťálová (9:2).
45:50
Ani tuhle střelu Kopřivové Boháčová nemohla přes clonící Bejčkovou vidět.
43:34
I Bejčková o kousíček míjí.
42:08
Košťálová pálí těsně mimo.
41:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #79 Victoria Binědová (8:2).
41:02
Střela Kaslové jen se štěstím prošla až do branky hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:3
40:00
39:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #76 Martina Špetová (7:2).
36:44
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #22 Adéla Kubátová (6:2).
36:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #79 Victoria Binědová (6:1).
36:27
Binědová z úrovně brankové čáry našla nabíhající Drugdovou a ta míček jen zametla do soběslavské branky.
34:05
Binědová tentokrát nepřekonala Boháčovou.
33:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #95 Daniela Lorencová, asistoval #88 Andrea Košťálová (5:1).
31:40
Soběslav se dlouho na míčku neudržela a na koni jsou opět domácí.
31:13
Střelu Kaslové vyráží Boháčová.
30:02
Domácí jsou na míčku, ale k finální střele se nemohou dostat.
28:16
26:16
Vyloučen hráč #21 Karolína Kašparová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
26:16
Kašparová se snažila Binědovou zastavit za každou cenu a počínala si nedovoleně.
25:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Andrea Košťálová bez asistence (4:1).
25:39
V chumlu před Boháčovou se nejlépe zorientovala Košťálová, která zakončovala nad ležící golmanku.
24:48
Soběslav se po delší době dostala ke střele, ale tento pokus Tučkové ani nedoletěl k brankářce domácích.
24:16
Peteříková přestřeluje.
21:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #11 Andrea Žižková (3:1).
21:39
Binědová opět přesně trefuje "pod víko".
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:4
20:00
19:58
Tučková stihla v posledních vteřinách první třetiny vystřelit s její střelou si bezproblému poradila Urbanová.
18:55
Střela Kaslové sražena mimo hřiště.
16:05
Tyčka branky Urbanové zazvonila.
15:31
15:31
Střelu Kopřivové tentokrát Boháčová vůbec neviděla a domácí se dostávají opět do vedení.
14:05
Drugdová promáchla před odkrytou brankou.
13:17
Drunecká se dostala do šance, ale její střelu tečovaly mimo hřiště obránkyně Plzně.
12:35
Kopřivová trefuje Boháčovou pouze do břicha.
09:56
Zborníková teď zaměstnala Boháčovou.
09:33
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Adéla Kubátová, asistoval #8 Monika Hrnečková (1:1).
09:33
Kubátová se ocitla z bránícími hráčkami Plzně a její zakončení nakonec skončilo v brance. Máme vyrovnáno.
06:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #98 Kamila Kaslová (1:0).
06:46
Kaslová našla Binědovou a ta posílá míček do horního růžku.
03:54
Kopřivová prověřuje pozornost Boháčové.
02:57
Domácí jsou daleko více na míččku, ale zatím se nedostávají do vyloženějších šancí.
00:16
V první šanci zápasu se vyskytli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Kinkor a Radim Vlasák.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Tereza Boháčová; hráči v poli: Valentýna Stachová, Petra Kabešová, Adéla Kubátová, Monika Hrnečková, Kateřina Vojtová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Lucie Bejčková, Alžběta Kopřivová, Lenka Přerostová, Daniela Lorencová, Andrea Košťálová