1:2
2:3
- : -

TJ Sokol Jaroměř - HAGA Pardubice 3:5
8. Petr Záliš, 14. Petr Záliš, 21. Miroslav Meloun - 4. Patrik Michal, 10. Štěpán Koblížek, 13. Jiří Nerad, 14. Jiří Schejbal, 19. Jiří Schejbal; rozhodčí: Kateřina Heblíková - Martin Fuňk; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Denis Jirka ? - Miloš Kubelka -3; po třetinách: 1:2, 2:3;
24:00
20:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Miroslav Meloun, asistoval #17 Vojta Veinfurter (3:5).
18:51
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #12 Jiří Schejbal, asistoval #15 Jakub Paďour (2:5).
16:10
Vyloučen hráč #15 Jakub Paďour družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
13:32
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #12 Jiří Schejbal, asistoval #39 David Ralaus (2:4).
13:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Petr Záliš bez asistence (2:3).
12:57
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #13 Jiří Nerad, asistoval #17 Štěpán Koblížek (1:3).
12:00
12:00
09:04
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Štěpán Koblížek, asistoval #27 Ondřej Tušil (1:2).
07:44
Vyloučen hráč #5 Michal Prokop družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
07:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Petr Záliš bez asistence (1:1).
03:39
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #51 Patrik Michal, asistoval #39 David Ralaus (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Heblíková a Martin Fuňk.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice: brankář: Miloš Kubelka; hráči v poli: David Martiník, Ondřej Tušil, Jiří Schejbal, Patrik Michal, Štěpán Koblížek