1:4
2:1
- : -

EAV SK Jihlava - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:5
29. Tereza Vytisková, 49. Tereza Vytisková, 49. Markéta Jašková - 23. Zuzana Wilczek, 23. Linda Hyksová, 26. Jana Skořinská, 34. Linda Hyksová, 42. Sabina Slováková; rozhodčí: Petr Jindra - Petr Kadlec; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Daniela Václavková 10 - Melisa Poláčková 24; po třetinách: 0:0, 1:4, 2:1;
Komentář domácích Komenda Roman (Trenér):
Po opatrné první třetině jsme na začátku druhé zaspali a nechali soupeři náskok. Ve třetí třetině jsme se zvedli, ale nestačilo to na otočení zápasu.
Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér):
V bojovném utkání jsme přestáli první třetinu a ve druhé rozhodla pasáž, kdy jsme v rychlém sledu třikrát skórovali. Navíc v nástupu do třetího dějství se nám podařilo po brejku odskořit a navzdory dílčímu výpadku jsme si už závěr pohlídali. Soupeři díky za férové utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:2
60:00
59:39
Ani v šesti neví hráčky Jihlavy kudy do brány, i když střelami rozhodně nešetří.
57:40
A máme zde pověstný Komendův timeout, Uvidíme jestli pomůže Jihlavě otočit zápas.
57:21
Střela Levové asi nechá na stehně bránící hráčky pěknou modřinu, ale se skórem také nehne.
56:02
Fanoušci a hlavně jejich oblíbený buben jsou čím dál hlasitější.
55:14
Šance střídá šanci, ale skóre se nemění.
53:45
Jihlavské hráčky jsou rychlejší a důraznější v soubojích na středu hřiště, čímž si vytváří jednu šanci za druhou
52:10
Šmahelová zakončovala z těsné blízkosti, ale Poláčková podržela tým hostí a nepustila míček za sebe.
50:23
Jihlava vysoko napadá a působí potíže obraně Hattricku.
48:27
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
48:27
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková bez asistence (3:5).
48:27
Jašková střelou z pravé strany vymetla pavouky z šibenice Poláčkové.
48:18
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #16 Kateřina Bícová (2:5).
48:18
V úniku dvě na jednu tentokrát neselhala Vytisková, která zakončila nahrávku Bícové.
46:27
Vlaštovka, kterou od půlky vyslala Schindlerová, jen těsně minula branku Václavkové.
45:32
Nejdřív Levová a chvíli po ní i Bícová zkoušely přejít jedna na jednu přes bránící hráčku, ale obě neuspěly.
43:55
Nadějná situace Jihlavy končí znovu na bloku hostí.
43:11
Druhý míček na hrací ploše a rozhodčí Kadlec přerušuje hru.
42:13
Vytisková z krosové nahrávky od V. Krčálové netrefila branku.
41:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Sabina Slováková bez asistence (1:5).
41:08
Slováková na půlce vypíchla míček, doběhla nikým nebráněna až k brance domácích a s přehledem zakončila k levé tyči.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají pro změnu hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:9
40:00
39:32
Kalinová s Jaškovou kombinují za bránou hostí, ale šance z toho není.
38:20
Jašková přestřeluje bránu hostí.
37:30
Hyksová znovu zatápí jihlavské obraně, ale k zakončení se nakonec nedostala.
36:20
Jihlava znovu stupňuje tlak, ale střely končí jen vedle nebo na bloku bránících hráček.
34:39
Kittlerová trefuje jen blok bránící Růžičkové.
33:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #28 Jana Skořinská (1:4).
33:43
Hyksová ze vzduchu trefila skákavý míček ve velkém brankovišti a prostřelila Václavkovou.
32:00
Únik dva na jedna Jihlava neproměnuje.
30:20
Vyloučen hráč #22 Michaela Skřivánková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
30:20
Levovou v úniku nedovoleně zastavila Skřivánková a Jihlava si zahraje další přesilovku.
29:50
Střelu backhandem Hyksové zastavila v leže Václavková.
28:35
28:35
Vytisková se dostala k odražené střele Bícové a uklidila míček do branky.
27:30
Vyloučen hráč #75 Michaela Schindlerová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:30
Jihlava dostane šanci snížit v přesilové hře.
27:00
Poláčková rychlým přesunem zastavila dobrou střelu Bícové.
25:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #28 Jana Skořinská, asistoval #13 Zuzana Wilczek (0:3).
25:06
Třetí branku hostí přidává z úniku Skořinská.
24:13
Celé hala SK je jako opařená, jen hráčky hostí a jejich vzájemné podporování je slyšet snad více než domácí fanoušci.
22:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #20 Petra Prouzová (0:2).
22:42
Výměna stran očividně svědčí hráčkám hostí. Brankami Wilczek a Hyksové se během chvíle dostávají do dvoubrankového vedení.
22:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #28 Jana Skořinská (0:1).
21:07
Jihlava postupně a s klidem zakládá útok.
20:01
Stejně jako v první třetině i v té druhé vítězí v úvodní buly domácí Hanka Krčálová.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:4
20:00
19:54
První třetina probíhá v rychlém tempu, přičemž Jihlava si vytváří mnohem více šancí.
18:10
Jihlava ostřeluje branku Poláčkové, ale ta všechny střely s přehledem likviduje.
16:55
Neuspěla ani Levová svoji ostrou střelou z pravé strany.
16:10
Domácí si v posledních minutách vytváří jednu šanci za druhou, ale gól ne a ne padnout.
14:46
Kalinová získala na středu hřiště míček, ale střelou nepřekonala Poláčkovou.
13:12
Václavková zastavila dalekonosnou střelu Hyksové.
12:05
Velká šance domácích, ale Bícová nevyzrála v samostaném úniku na Poláčkovou.
10:25
Vyloučen hráč #11 Tereza Vytisková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky.
10:25
"Za to už jsem tě vyloučit musel." okomentovat vyloučení Vytiskové rozhodčí Petr Jindra.
09:20
Kittlerová zkusila nebezpečnou střelou od modré čáry ohrozit bránu Poláčkové.
07:30
Václavková právě na brankové čáře uchránila domácí od obdržené branky.
06:18
Levová v nadějném výběhu ztratila míček a nezakončila.
05:13
Hráčka hostí s číslem 20 právě ztratila botu.
03:05
Tým hostí je v držení bálonku a hledá šanci pro útok.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Petr Kadlec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Melisa Poláčková; hráči v poli: Jana Skořinská, Zuzana Wilczek, Veronika Praxová, Natálie Růžičková, Michaela Skřivánková
00:00
Line-up domácích EAV SK Jihlava: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Kristýna Běhounková, Veronika Krčálová, Tereza Vytisková, Hanka Krčálová, Kateřina Bícová