1:5
- : -
TROOPERS

TROOPERS - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:10
18. Marek Paulík, 22. Marek Paulík, 39. Maxmilián Plas - 16. Tadeáš Hoch, 22. David Přibil, 23. Daniel Málek, 24. David Přibil, 29. Tadeáš Hoch, 31. František Blažek, 37. František Blažek, 37. Tadeáš Hoch, 45. Tomáš Světlík, 45. David Přibil; rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Ursacher ? - Jakub Pechura -3; po třetinách: 0:0, 2:5, 1:5;
45:00
44:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil, asistoval #75 Martin Vavřina (3:10).
44:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #21 Jakub Lancouch (3:9).
38:44
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Maxmilián Plas, asistoval #42 Marek Paulík (3:8).
37:36
Vyloučen hráč #37 Adam Kylián družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
36:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #3 Tadeáš Hoch bez asistence (2:8).
36:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek bez asistence (2:7).
34:31
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za opakované přestupky.
30:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #8 David Přibil (2:6).
30:00
30:00
28:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #3 Tadeáš Hoch, asistoval #81 Tomáš Světlík (2:5).
23:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil, asistoval #7 František Blažek (2:4).
22:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Daniel Málek, asistoval #16 Vítek Marušík (2:3).
21:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil, asistoval #3 Tadeáš Hoch (2:2).
21:01
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #27 Jan Jirásek (2:1).
19:33
17:03
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #14 Richard Makyča (1:1).
15:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #3 Tadeáš Hoch, asistoval #75 Martin Vavřina (0:1).
15:00
15:00
08:57
Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Jílek a Tomáš Olbert.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: David Sedláček, Tomáš Světlík, Adam Kylián, Tadeáš Hoch, David Přibil