2:0
2:0
- : -

SK Florbal Benešov B - Florbalová akademie MB "Mil" 4:0
9. Matěj Ferančík, 11. Sebastian Froněk, 15. Ondřej Bychl, 23. Ondřej Bychl; rozhodčí: Patrik Svoboda - Filip Herbst; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Macek ? - Tomáš Stöckel ?; po třetinách: 2:0, 2:0;
24:00
22:58
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #45 Ondřej Bychl, asistoval #34 Lukáš Nigrin (4:0).
14:01
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #45 Ondřej Bychl, asistoval #29 Matěj Ferančík (3:0).
12:00
12:00
10:13
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #7 Sebastian Froněk bez asistence (2:0).
08:28
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #29 Matěj Ferančík, asistoval #45 Ondřej Bychl (1:0).
05:47
Vyloučen hráč #4 František Andrt družstva Florbalová akademie MB "Mil" na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Svoboda a Filip Herbst.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB "Mil":
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov B: brankář: Adam Macek; hráči v poli: Lukáš Nigrin, Matěj Chobotský, Ondřej Bychl, Václav Tůma, Matěj Ferančík