6:1
3:1
- : -

FBC GEPARDI BRNO - FBK Atlas Blansko 11:3
12. Štěpán Novotný, 14. Štěpán Dohnal, 16. Viktor Hladík, 22. Štěpán Novotný, 27. Marek Dobrovolný, 28. Štěpán Novotný, 29. Lukáš Martinek, 30. Štěpán Novotný, 35. Vojtěch Jedlička, 36. Marek Dobrovolný, 40. Vít Štěrba - 13. Jakub Müller, 24. Jakub Müller, 42. Richard Jeřábek; rozhodčí: Jan Karafiát - Martin Kohoutek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vilém Zrza ? - Michal Černošek ?; po třetinách: 2:1, 6:1, 3:1;
45:00
Zápas je u konce a gepardi jasně vítězí. Řehoř si sice branku nepřipsal ale aspoň asistenci.
45:00
42:40
Blanenská 27 odkopnula balon jako na Premier League.
41:17
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #60 Jakub Müller (11:3).
41:17
A Blansko si připisuje ještě jednu branku.
39:40
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #54 Vít Štěrba, asistoval #18 Tadeáš Bednář (11:2).
39:40
Bednář přihrál štěrbovi, který zavěšuje pod víko.
35:45
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #44 Marek Dobrovolný, asistoval #54 Vít Štěrba (10:2).
35:45
Střela Dovolného od půlky hřiště se dostala přes čáru a je z toho gól.
34:52
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #22 Vojtěch Jedlička, asistoval #95 Štěpán Novotný (9:2).
33:55
Řehoř faulován v rohu hřiště.
30:00
30:00
Druhá třetina sice přinesla Řehořovi bod za asistenci, avšak stále nedokázal procedit balon do brány. Uvidíme co ukáže třetí třetina.
30:00
29:38
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #95 Štěpán Novotný bez asistence (8:2).
28:05
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #13 Lukáš Martinek, asistoval #54 Vít Štěrba (7:2).
27:39
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #95 Štěpán Novotný, asistoval #91 Štěpán Dohnal (6:2).
27:39
Novotný dává další branku a připisuje si hattrick!
26:53
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #44 Marek Dobrovolný, asistoval #77 Zdeněk Řehoř (5:2).
26:53
Řehoř z rohu poslal krásnou přihrávku na střed a vybídl Dobrovolného ke střele. Ten nabídku přijal a je z toho branka.
25:23
Gapardi šli do samostatného úniku! Střela přeskočila brankáře a pomalu se drala za čáru. Obrana Blanska balon na poslední chvíli odpálila pryč.
23:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #60 Jakub Müller, asistoval #18 Vojtěch Navrátil (4:2).
23:27
Blansko snižuje po krásné střele.
21:33
19:55
Nebezpečná akce Blanska! V síti ale nekončí.
18:11
Vyloučen hráč #95 Štěpán Novotný družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za sekání.
18:11
A máme tu další vyloučení za sekání. Tentokrát na straně gepardů. Rozhdočí už asi musí bolet ruka.
17:12
Řehořův press končí faulem.
15:11
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #69 Viktor Hladík, asistoval #44 Marek Dobrovolný (3:1).
15:11
Hladíkův backhand v úvodu třetiny končí v síti.
15:00
15:00
Řehoř se zatím v první třetině neprosadil. Celý pořadatelský stolek očekává branku.
15:00
13:41
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #91 Štěpán Dohnal, asistoval #36 Ondřej Matula (2:1).
13:41
Gepardi si opět berou vedení.
12:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #60 Jakub Müller bez asistence (1:1).
12:54
Tak tohle jsme hodně zakřikli. Blansko vyrovnává!
12:45
Řehoř opět na hřišti. Uvidíme co toto střídání přinese.
11:45
11:45
Novotného střela od mantinelu letěla krásně pod víko a otevírá tak skóre utkání.
09:50
Řehoř v šance před bránou! Balon měl ale daleko od těla a netrefuje bránu.
07:25
Vyloučen hráč #27 Ondřej Langr družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
07:20
Další nechutná sekera. Ruka rozhodčího je opět v oblacích a bude se vylučovat.
06:11
Jedovatá střela ze strany gepardů.
05:04
Chyba při rozehrávce vede k šanci Blanska.
04:20
Štěrba se dostal do samostaného úniku avšak trefuje pouze brankáře.
03:20
Vyloučen hráč #36 Ondřej Matula družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za sekání.
03:10
Rozhdočí zvedá ruku vzhůru a bude se vylučovat.
01:47
Řehoř se přemisťuje do útočného pásma, kde opět praktikuje taktiku osmička.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Karafiát a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Michal Černošek; hráči v poli: Vojtěch Navrátil, Jonáš Franc, Matěj Konečný, Richard Jeřábek, Jan Kobylka