0:0
1:0
1:0

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - K1 Florbal Židenice 2:1p
60. Radka Niemczyková, 69. Anna Kytlicová - 1. Anna Klvačová; rozhodčí: Libor Gavlas - Kamil Sojka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 5 - Ema Čechová 20; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:0, 1:0;
Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér):
Zbrusu nová play-off zkušenost pro velkou část týmu. Jde o zcela jinou soutěž a teď už to budou lépe chápat. V první třetině jsme nehráli dobře, ale od přesilovky už jsme dostali zápas pod kontrolu. Od druhé třetiny měl soupeř reálně tak 2-3 nahození na naší branku, do ničeho víc jsme ho nepustili. My jsme si každou střelu proti pevnému bloku před brankou museli tvrdě odpracovat, ale nelepilo nám to ani v nejvěštších šancích. Pochvala pro holky za trpělivost, se kterou se v závěru dočkaly v powerplay, ale měli jsme předtím velké štěstí s nahozeními na prázdnou branku. Jsme rádi, že jsme si vybrali Židenice, tohle jsou zkušenosti, které potřebujeme.