3:4
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Prague Tigers 7:5
6. Tomáš Jiránek, 14. Vojtěch Palatínus, 32. Štěpán Matěcha, 37. Jan Novotný, 48. Ondřej Šmída, 52. Štěpán Matěcha, 59. Ondřej Šmída - 8. Matouš Sákra, 50. Martin Hort, 54. Matouš Sákra, 57. Dominik Šimáně, 60. Dominik Šimáně; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2:4 + Šimon Masár 4; využití: 3:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Petr Suchomel 27 - Kryštof Ernst 16, Omar Hammami 3; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:4;
Komentář domácích Matěcha Štěpán (Vedoucí):
Dnešní zápas měl od nás konečně parametry play down, jsem rád, že jsme se poučili a odčinili včerejší trapný výkon. Série je vyrovnaná a budeme se těšit na další zápas.
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér):
Další výkon, který si za rámeček nedáme. Včera se nám dařilo vše, na co jsme sáhli a dneska to bylo složitější. Bohužel si do Prahy vezeme jeden bod a za týden budeme bojovat o další. Chce se to méně mazlit s balonkem a půjde to. Díky soupeři za lekci a přejeme hodně štěstí zraněnému hráči domácích.
60:00
Střely ve 3. části: 7:9
60:00
59:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #29 Jiří Kratina (7:5).
59:59
Je rozhodnuto!
59:59
Přiznám se, že gól v poslední vteřině mi úplně unikl, ale jednalo se pouze již o grafickou úpravu skóre.
59:01
Odpískané postavení útočícího hráče Tigers v brankovišti.
58:50
Hráči Tigers se nemohou dostat k zakončení.
58:05
Hammami znovu na střídačce.
58:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída bez asistence (7:4).
58:00
Co se nepovedlo nejzkušenějšímu, povedlo se nejmladšímu. O. Šmída zřejmě rozhoduje toto utkání.
57:43
Matěcha mířil přes celé hřiště těsně vedle!
57:14
Neskutečný zákrok Suchomela helmou!
56:51
Hammami opět na střídačce, hosté v šesti.
56:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #21 Matouš Sákra (6:4).
56:20
Reflexivní zákrok Suchomela proti střele Nachtmanna.
56:00
Hosté znovu bez brankáře.
55:36
Matěcha vyzkoušel střelu z dálky, ale nemířil přesně.
53:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Matouš Sákra, asistoval #88 Václav Veverka (6:3).
53:50
Maršík se už chystal do hry, ale Sákra využil početní výhody při hře bez brankáře a snižuje na rozdíl tří branek.
53:18
Tigers to zkouší bez brankáře.
52:30
A pokračovalo rozehrávkou standardní situace hostí z hrany velkého brankoviště. Suchomel pokryl jak střelu, tak dorážku.
52:28
Utkání pokračuje.
52:27
Po tvrdém hitu na Novotného nás čeká delší přerušení, jelikož zákrok je ze sekce vážnějších, byla přivolána záchranná služba.
52:27
Utkání je momentálně přerušeno.
52:27
Novotný byl za potlesku tribun odvezen na nosítkách na vyšetření do nemocnice. Zápas bude za malou chvíli pokračovat.
51:55
Vyloučen hráč #9 Lukáš Maršík družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:39
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #92 Dominik Reczai (6:2).
51:39
Tohle vypadá už opravdu více než dobře pro domácí, poté co Matěcha 3 vteřiny před koncem přesilové hry 5 na 3 využívá právě dvojnásobnou přesilovou hru.
51:30
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2+2 minuty za hrubost.
50:22
O. Šmída prověřil Hammamiho z výběhu.
49:48
Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
49:48
Jestli něco domácí potřebovali, tak je to přesilová hra, která jim dá možnost uklidnit hru a zároveň se o dvě minuty přiblížit ke konci utkání, případně v lepším případě nyvýšit vedení.
49:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort, asistoval #91 Šimon Masár (5:2).
49:15
Matěcha reklamoval chybné rozehrání předešlé standardní situace. Z následné rozehrávky z rohu nahodil Masár na osamoceného Horta, který ze vzduchu zakončil elegantně do odkryté branky. Suchomel neměl čas se přesunout.
48:39
Novotný odvádí spoustu práce v útočném pásmu pro domácí tým.
47:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída bez asistence (5:1).
47:29
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Omar Hammami družstva Prague Tigers
47:29
O. Šmída se zmocnil u mantinelu míčku, udělal pár kroků a propálil Ernsta na přední tyč. Toto byla zároveň poslední kapka pro gólmana Tigers a do branky nastupuje Hammami.
47:00
Novotný šetřil čas za brankou soupeře.
46:13
Nachtmann naskočil zpět do hry a hned se dostal ke střele, která skončila vysoko nad brankou, ale byla tam teč.
45:40
Matěch svým projektilem pouze vytloukl blok.
45:13
Na míčku se aktuálně drží Tigers, pro domácí je však hlavní, že čas utíká.
44:38
Zatím si Švitorka s Novotným střelami spíše nahráli do opačných rohů.
44:00
Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:00
Nachtmann sešrotoval Matěchu na mantinel.
43:32
Pikova přihrávka proskákala brankovištěm.
42:34
Palatínus se dostal do zakončení z bezprostřední blízkosti, jeho střela končí pod Ernstem.
42:01
Nachtmann nedokázal zpraovat přihrávku od Sákry ve slibné pozici na ose hřiště.
40:56
Hortova střela vypadla Suchomelovi z výstroje a míček chvíli poskakoval na malém brankovišti, pozorný Plíšek se ho zmocnil a uklidil ho do bezpečí.
40:23
Sákra v šanci, střela končí za mantinelem.
40:03
Palatínus se hned po buly probíjel mezi hráči Tigers, ale míček mu utíká.
40:00
40:00
Druhá část se nesla v duchu velmi bojovných dvaceti minut. Přesilovou hru si v 26. minutě vyzkoušeli hráči Tigers, turnovská čtveřice však zvládla oslabení bravůrně, a tak ve 32. minutě mohl Matěcha po tečované střele slavit vedení o dva góly. Tigers měli mnoho možností ke snížení, ale jejich střelba dnes není tak přesná, jako byla včera. A když už hráči trefí zařízení, tak narazí na zatím dnes vynikajícího Suchomela. Ve 37. minutě si Novotný došel pro faul a z následné standardní situace po nahrávce od Matěchy navýšil vedení již na 4:1. Utkání začíná být vyhrocené a na straně některých hráčů Tigers začíná být cítit nervozita z pro ně nepříznivého vývoje utkání. Nás v hale čeká zajisté výživná poslední dvacetiminutovka, kdy budou domácí bránit tříbrankový náskok a naopak Tigers se pokusí utkání zvrátit na svou stranu a získat pomyslný series-point, aby mohli za týden doma rozhodnout celou sérii.
40:00
Střely ve 2. části: 9:13
40:00
39:03
Reczai se vydal spolu s Palatínusem do přečíslení 2 na 1, ale finální přihrávka nebyla z těch přesnějších a tak na druhé straně zahrozil Kratina, prudkou střelu vyrazil Suchomel.
37:30
Na straně hráčů Prague Tigers začíná působit kapku nervozita a také u některých pracovat nervy. Přeci jen oproti včerejšku je to tvrdý direkt pro hosty.
36:03
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #17 Štěpán Matěcha (4:1).
36:03
Precizně zahraná standardní situace v podání Turnova a konkrétně Matěchy, který našel odskakujícího si Novotného, ten pouze zakončil do odkryté branky. Turnov jde do trháku!
36:01
Vyloučen hráč #40 Matyáš Pik družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
36:01
Novotný se snažil obhodit si Pika, ten mu vystavil důraznou stopku.
35:09
Turnov byl teď chvilku pod tlakem, který skončil střelou mimo branku z hole Veverky.
34:52
Hort mířil mimo branku.
33:16
Turnov dnes disponuje daleko kvalitnější rozehrávkou a na jeho hře to je hned znát.
32:11
Zdravotník má dnes plné ruce práce na obou stranách.
31:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #65 Lukáš Švitorka (3:1).
31:22
Matěcha se z nenápadné střely, která byla tečována zřejmě jedním z obránců, prosazuje a Turnov jde do dvougólového vedení!
29:43
O. Šmída ve snaze zabránit střele špatně došlápl a odkulhává na střídačku.
29:01
Nachtmann při střele zřejmě holí zasáhl J. Šmídu, který okamžitě zamířil na střídačku.
27:50
Buriánek znovu na hřišti, Turnov ustál oslabení.
27:22
Turnov se zatím úspěšně brání.
25:50
Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
25:50
Buriánek vystavil jednomu z hráčů Tigers ukázkový strom. Bohužel při něm on sám inkasoval tvrdý hit a s bolestivou grimasou odchází na trestnou lavici.
25:11
Reczaiovi odskočil míček od hole, na poslední chvíli ho ještě dokázal odstřelit do bezpečné vzdálenosti od Suchomela.
24:31
Těžký zákrok pro Suchomela po střele Sákry, Šimáně se k dorážce natahoval marně.
23:45
Další pokus Matěchy, Ernsta si jeho pokus našel a chytil.
22:55
Matěcha vyslal prudký projektil nad branku Ernsta.
22:21
Suchomel se pokusil o rychlý výhoz na Palatínuse, nebyl však přesný jak by potřeboval a rázem musel čelit prudké střele od Řádka.
21:44
Masár se vydal do úniku podél mantinelu, v rohu si na něj počíhal Jiránek a připravil ho o míček.
21:22
Novotný se snažil probít před branku, ale byl odzbrojen.
20:01
Po výměně stran nám započalo druhé dějství. Buly pro centra hostí.
20:00
20:00
Máme za sebou zcela odlišných úvodních 20 minut utkání oproti včerejšku. Turnov nastoupil daleko více připravený a odhodlaný do zápasu a odměnou mu byla vedoucí branka po dalekonosné střele Jiránka. Tigers to naopak probudilo a za necelé 2 minuty srovnával po dorážce Sákra. K vidění byla první přesilová hra domácích tento víkend a tu také těsně před vypršením po krásné akci využil Palatínus. K vidění poté byly šance na obou stranách, ale gólu jsme se již nedočkali. Turnov tak odchází do kabin s jednogólovým vedením, což neznamená vůbec nic, a nás tak čeká velmi napínavé utkání.
20:00
Střely v 1. části: 9:10
20:00
19:41
Buriánek se s výhodou v zádech probíjel skrz hráče Tigers, nakonec rozhodčí odpískal výhodu.
19:10
Domácí kontrolují míček a nikam se nehrnou, nechtějí udělat chybu a inkasovat gól do šaten.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:50
Kučera se snažil vytočit do střely, minul.
18:25
Důležitý zákrok Suchomela ramenem.
17:20
Domácí hráči reklamují postavení hráče Tigers na malém brankoviště při vykopnutí balónku. Nicméně, hraje se dál.
15:40
Reczai využil zaváhání v rozehrávce Tigers, ale bohužel pro něj se vyhnal mimo střeleckozu pozici, a tak jen podržel pro svůj tým míček, aby jeho spoluhráči mohli vystřídat.
14:33
Velká šance na straně Tigers, ale Kučera minul.
13:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #77 Jan Novotný (2:1).
13:49
Krásná, přesná a hlavně rychlá akce domácích vyústila v přesilovkový zásah, kdy Palatínus z osy nedal Ernstovi moc šancí.
13:31
Reczai doslova namazal Kratinovi do úniku, ale Novotný se stačil zavčas vrátit.
13:10
Novotný mířil na zadní tyč, Ernst nohou vykopává mimo nebezpečný prostor.
12:17
Švitorka hned po rozehrání standardní situace mířil nad.
12:15
Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
12:15
Plíšek se probíjel do šance a byl nedovoleně sražen k zemi Nachtmannem. První přesilová hra pro domácí tento víkend.
12:11
Reczai si na mantinelu vybojoval míček a vydal se podél něj až ke střele, mířil na zadní tyč, minul.
11:38
J. Šmída se možná zalekl kolik prostoru dostal na ose hřiště a poslal svou střelu vedle branky Tigers.
11:12
Nebezpečná střela Matěchy, Ernst měl zakrytý výhled.
09:54
Suchomel opět vyrazil prudkou střelu před sebe, kde se snažil dorážet Řádek. Tentokrát si Suchomel dokázal poradit i se samotnou dorážkou.
08:59
Palatínus dostal nabito, ale nepodařilo se mu prostřelit početnou zeď.
08:57
Odpískaná malá domů a standardní pozice z hranice velkého brakoviště pro domácí.
07:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Matouš Sákra, asistoval #29 Jiří Kratina (1:1).
07:49
Kratina jedovatá střela se pouze odrazila od Suchomela do předbrankového prostoru, kde se nacházel nikým nehlídaný Sákra a dorážku už nemohl mít jednodušší.
07:02
Matěcha v silovém souboji vybojoval míček pro svůj tým a byl oceněn potleskem publika.
05:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #2 Tomáš Jiránek, asistoval #65 Lukáš Švitorka (1:0).
05:52
Jiránek napřáhl na půlce hřiště ke střele, ta zapadla až k tyčce za záda Ernsta a Turnov jde do vedení!
05:28
Novotný vybojoval standardní situaci v útočném rohu hřiště.
04:17
Novotný využil špatného zpracování jednoho z obránců Tigers a vydal se do protiútoku, přihrávku na Reczaie na poslední chvíli zhatil Fišer.
03:48
Novotný ve slibné pozici přestřeluje branku Ernsta.
02:56
Horké chvilky pro Suchomela, který nejdříve vykopl střelu Sákry. K následným dorážkám se poté dostal Řádek, kterého nadvakrát vychytal Suchomel.
02:18
Palatínus se probíjel do šance, ale míček mu skákal a míček tak netrefil čistě.
02:00
Řádek se snažil uvolnit na ose hřiště, zavčas k němu přistoupil obránce Turnova a znemožnil mu zakončení.
00:43
Turnov Hráči domácích dnes minimálně ze začátku mají o trochu více času na rozehrávku než včera. Hráči Tigers si spíše čekají na chybu soupeře.
00:13
Hosté hned po vyhraném buly vyrazili do útoku, ale obrana domácích byla úspěšnější.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Jan Nachtmann, Jiří Kratina, Matouš Sákra, Vojtěch Řádek, Dominik Šimáně
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Tomáš Jiránek, Štěpán Matěcha, Vojtěch Palatínus, Ondřej Šmída, Lukáš Švitorka
00:00
Příjemný florbalový nedělní podvečer. Dámy a pánové, je mi ctí vás přivítat u sledování online přenosu ze 4. utkání Play-down série Národní ligy mezi týmy TJ Turnov a Prague Tigers.
00:00
Série se nám do Turnova přesunula po minulém víkendu za stavu 1:1. Včera jsme byli svědky doslova vraždění neviňátek, kdy Prague Tigers znemožnili domácí hráče před jejich diváky. Dnes je však nový den, nová šance a tak hráči Turnova museli na včerejšek hodně rychle zapomenout, zregenerovat a jejich dnešní cíl je více než jasný, VYHRÁT a srovnat stav série na 2:2. Tím by si vynutili minimálně ještě jeden zápas na domácím hřišti.
00:00
Naproti tomu Prague Tigers si dnes v případě výhry mohou odvézt na domácí půdu series-point.
00:00
Co se týče gólmanů, tak na straně Turnova se do branky postaví jako včera Suchomel. Záda mu bude krýt Horáček. Na straně Prague Tigers dojde ke změně a do branky se od začátku postaví neméně zkušený Ernst. Záda mu bude krýt včera chvěle chytající Hammami.