9:0
7:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ SLAVIA Plzeň 23:4
3. Martin Škorpa, 9. Ondřej Štefek, 10. Martin Škorpa, 12. Filip Kovářík, 17. Martin Škorpa, 19. Matěj Jambor, 20. Ondřej Zlesák, 23. Robert Petr Koudelka, 28. Adam Sláma, 32. Matěj Jambor, 35. Martin Škorpa, 35. Marek Navrátil, 36. Matěj Jambor, 37. Ondřej Zlesák, 38. Matěj Jambor, 40. Vojtěch Procházka, 41. Matěj Jambor, 46. Filip Kovářík, 48. Robert Petr Koudelka, 52. Ondřej Štefek, 53. Filip Bezpalec, 53. Matěj Jambor, 56. Matěj Jambor - 10. Jakub Šedivý, 20. Adam Löwy, 42. Ondřej Balý, 50. Martin Benda; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:2; využití: 2:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 18 - Patrik Urban 15, Šimon Staněk 16; po třetinách: 7:2, 9:0, 7:2;
Komentář domácích Svoboda Jan (Vedoucí):
Měli jsme dobrý vstup do zápasu, který nám ohromně pomohl do další části utkání. Dnes nám to tam padalo, měli jsme chuť. Bylo tam dost hezkých situací, které chceme hrát. Zítra se hraje od nuly, jdeme se připravit. Děkujeme všem aktérům za utkání a divákům za podporu.
Komentář hostů Polomis Jan (Trenér):
Dnes jsme zalouženě prohráli. Soupeř od začátku lepší ve všech činnostech. Hráči bohužel vlivem velkého přísunu branek ztráceli koncetraci a vůle se vrátit do zápasu byla čím dál tím menší. Klukům děkuji za to, že se snažili aktivně hrát až do samotného konce. Soupeři gratuluji k výhře. Zítra u nás.
60:00
Střely ve 3. části: 23:8
60:00
57:44
Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
55:45
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
55:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #44 Filip Kovářík (23:4).
55:21
Je sympatické, že i přes velkou góloovu nálož a jasný výsledek to ani jeden z týmů nevzdává a hraje s chutí.
52:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #68 Martin Škorpa (22:4).
52:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Filip Bezpalec, asistoval #75 Ondřej Zlesák (21:4).
51:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #25 Matěj Bezpalec (20:4).
49:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #69 Pavel Jendrichovský (19:4).
47:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #88 Marek Navrátil (19:3).
45:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #68 Martin Škorpa (18:3).
41:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý, asistoval #82 Lukáš Netrh (17:3).
39:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (16:2).
37:13
36:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #88 Marek Navrátil (14:2).
35:29
34:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #13 Jan Štefek (12:2).
34:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #33 Filip Gabriel (11:2).
34:09
Vyloučen hráč #36 Marek Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:08
Vyloučen hráč #29 Jakub Čech družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
31:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #53 Matyáš Borek (10:2).
30:55
Navrátill trefuje břevno.
28:28
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
27:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #62 Adam Sláma bez asistence (9:2).
23:01
Chodov si kontroluje hru.
22:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka bez asistence (8:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:9
20:00
19:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #75 Ondřej Zlesák, asistoval #13 Jan Štefek (7:2).
19:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #77 Adam Löwy, asistoval #69 Pavel Jendrichovský (6:2).
18:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor bez asistence (6:1).
16:33
16:17
Vyloučen hráč #18 Matyas Tykal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
14:01
Vyloučen hráč #29 Jakub Čech družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
11:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #53 Matyáš Borek (4:1).
09:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #36 Marek Fuchs (3:1).
09:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #10 Matěj Jambor (3:0).
08:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (2:0).
02:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa z trestného střílení (1:0).
02:52
Kovařík se už napřahoval ke střele, když mu do cesty přiletěla plzeňská čepel.
02:52
Škorpa si vylákal Urbana z brány a backhandem zavěsil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Adam Baxa, Marek Fuchs, Jakub Šedivý, David Biněda, Filip Cipra
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Adam Sláma, Matyáš Borek, Filip Kovářík, Martin Škorpa, Matěj Jambor