2:2
0:1
- : -

Blue Horses Stochov - FbC Red Dragons Hořovice 4:5pn
9. Jiří Polívka, 10. Stanislav Prokop, 17. Jiří Polívka, 28. Stanislav Prokop - 12. Ondřej Rácz, 21. David Trejbal, 23. Karel Horký, 41. Lukáš Fišer, N Ondřej Rácz; rozhodčí: Filip Novák - Richard Iltis; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Zbránek ? - Lucie Šteinerová ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #21 Jiří Polívka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #17 Ondřej Rácz a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #20 Stanislav Prokop , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #63 Marek Sluka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #26 Jakub Drexler , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
40:16
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #84 Jan Slabý (4:4).
30:00
30:00
28:16
Vyloučen hráč #31 Marek Sudík družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za blokování florbalky.
27:31
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #20 Stanislav Prokop, asistoval #26 Jakub Drexler (4:3).
23:29
Vyloučen hráč #10 Jakub Lukavský družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:18
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #64 Karel Horký, asistoval #63 Marek Sluka (3:3).
20:31
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #88 David Trejbal, asistoval #50 Vojtěch Plecitý (3:2).
17:43
Vyloučen hráč #26 Jakub Drexler družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání.
16:49
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #21 Jiří Polívka, asistoval #12 Tomáš Husarik (3:1).
15:00
15:00
11:53
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #17 Ondřej Rácz, asistoval #66 Lukáš Fišer (2:1).
11:53
Vyloučen hráč #21 Jiří Polívka družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za sekání.
09:12
08:43
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #21 Jiří Polívka, asistoval #67 Pavel Pulec (1:0).