0:3
0:2
- : -

FBC Rakovník B - Florbal Kladno B U23 2:6
2. Karel Trochta, 12. Kryštof Svoboda - 11. David Burda, 14. David Burda, 20. David Burda, 21. Benjamín Šela, 27. Vojtěch Balvín, 32. Filip Molhanec; rozhodčí: Jaromír Péc - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Jelínek -6 - Jakub Pavlíček -2; po třetinách: 2:1, 0:3, 0:2;
36:00
Střely ve 3. části: 5:6
36:00
31:23
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #23 David Burda (2:6).
26:27
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #44 Vojtěch Balvín, asistoval #15 Matyáš Havlík (2:5).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 5:3
24:00
20:39
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #77 Benjamín Šela, asistoval #97 Jan Lintymer (2:4).
19:33
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #23 David Burda, asistoval #25 Štěpán Merta (2:3).
18:14
Vyloučen hráč #25 Kryštof Svoboda družstva FBC Rakovník B na 2 minuty za sekání.
13:58
12:00
12:00
Střely v 1. části: 7:5
12:00
11:52
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #25 Kryštof Svoboda, asistoval #75 Jan Macák (2:1).
10:03
01:02
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #22 Karel Trochta, asistoval #24 Vít Němeček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Péc a Matyáš Vašňovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Kladno B U23: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Roman Křížek, Benjamín Šela, Filip Molhanec, Jan Lintymer, Vojtěch Balvín
00:00
Line-up domácích FBC Rakovník B: brankář: Marek Pospíšil; hráči v poli: , Jan Tomiška, Michal Petrů, Jan Macák, Kryštof Svoboda