2:0
3:0
- : -

Florbal Kladno B U23 - F.C. Vorms Praha 10:1
3. Daniel Šebela, 10. David Burda, 11. Vojtěch Balvín, 12. Roman Křížek, 12. David Burda, 20. Filip Molhanec, 23. Filip Molhanec, 26. Vojtěch Balvín, 27. Vojtěch Balvín, 34. Vítek Burda - 8. Petr Háse; rozhodčí: Matyáš Vašňovský - Dominik Morávek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Pavlíček -1 - Jiří Braüer ?; po třetinách: 5:1, 2:0, 3:0;
36:00
Střely ve 3. části: 5:7
36:00
33:39
Vyloučen hráč #6 Vítek Burda družstva Florbal Kladno B U23 na 2 minuty za hra rukou.
33:19
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #6 Vítek Burda, asistoval #25 Štěpán Merta (10:1).
33:19
A je to tam, propadla střela od půlky.
29:35
Vyloučen hráč #9 Daniel Šebela družstva Florbal Kladno B U23 na 2 minuty za zvedání florbalky.
27:58
Vyloučen hráč #10 Václav Otřísal družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za sekání.
26:15
Už jsem jen kousek od nepopulární 10ky.
26:12
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #44 Vojtěch Balvín, asistoval #23 David Burda (9:1).
25:47
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 5:3
24:00
22:31
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #15 Matyáš Havlík (7:1).
19:58
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #23 David Burda (6:1).
19:33
Brankáři si za druhou třetinu připsali celkem 1 zákrok.
11:58
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #23 David Burda, asistoval #16 Filip Molhanec (5:1).
11:00
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #36 Roman Křížek, asistoval #9 Daniel Šebela (4:1).
10:15
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #44 Vojtěch Balvín, asistoval #36 Roman Křížek (3:1).
09:56
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #23 David Burda, asistoval #25 Štěpán Merta (2:1).
08:00
Červy vylezly z obraného pásma a hned soupeře trestají.
07:01
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #14 Petr Háse, asistoval #10 Václav Otřísal (1:1).
02:38
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #9 Daniel Šebela, asistoval #97 Jan Lintymer (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Vašňovský a Dominik Morávek.
00:00
00:00
Line-up hostů F.C. Vorms Praha:
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno B U23: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Roman Křížek, Filip Molhanec, Jan Lintymer, Vojtěch Balvín, Benjamín Šela