2:3
- : -
TROOPERS

DDQ Florbal Chomutov - TROOPERS 5:7
6. Jakub Štěrba, 7. Matěj Dolejší, 14. Ondřej Šarša, 45. Jakub Štěrba, 58. Ondřej Halej - 4. Jiří Knotek, 8. David Mati, 24. Marek Jedlička, 24. David Mati, 42. Jiří Koutný, 43. Martin Fajt, 48. Jiří Knotek; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:4 + Jiří Knotek OS; využití: 2:1; diváků: 237; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 17 - Kryštof Bartek 36; po třetinách: 3:2, 0:2, 2:3;
60:00
Střely ve 3. části: 22:9
60:00
59:10
Stále zbývá čas, aby Chomutov vyrovnal, ale Troopers se drtivě drží na míčku a Kříž už je nazpět na své pozici v bráně.
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:07
Chomutov hraje už přes tři minuty bez brankáře v bráně, zbývají jim dvě branky do vyrovnání.
57:09
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #19 Jakub Štěrba (5:7).
55:42
Vyloučen hráč #23 Rudolf Večeřa družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
55:20
Blíží se konec třetí třetiny a hosté jsou na hřiště jen ve třech lidech, zápas začíná být vyhrocený.
55:15
Vyloučen hráč #28 Jiří Knotek družstva TROOPERS - osobní trest.
55:15
Vyloučen hráč #28 Jiří Knotek družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování.
55:15
Perfektní zákrok Lukáše Kříže, ke kterému vletěl do brány Jiří Knotek, který si jde sednout na trestnou lavici.
53:22
Do útoku se po dlouhé spojnici rychle dostávají Troopers, kteří pokouší další možnosti ke vstřelení branky, v tom jim však Kříž brání.
51:38
Hostující Bartek dostává šlehu čtyř střel hned po sobě, každá z nich byla chycena.
50:05
Kellermann prodlužuje po dlouhém mantinelu, přihrává na Lince a ten posílá míček těsně mimo hostující bránu.
49:20
Dnešní duel ve sportovní hale sleduje 237 fandících diváků.
47:21
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #20 Kryštof Bartek (4:7).
47:21
Od brankáře výhoz až k domácí bráně, kde míček zpracovává Knotek, který domácímu Kříži nedává možnost míček chytit.
45:38
Troopers si přihrávají na své polovině a taktizují do útoku.
44:47
Faul za domácí brankou a rozehrávat budou hosté.
44:18
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #84 Ondřej Šarša (4:6).
43:33
Míček na čepel dostává Novotný, který ihned zakládá útok.
42:30
Nepřehledná střela Martina Fajta, která se dostala až do brány, zde domácí Kříž neměl možnost rychlého zásahu.
42:26
Timeout DDQ Florbal Chomutov
42:26
Branku družstva TROOPERS vstřelil #55 Martin Fajt, asistoval #29 Petr Voltner (3:6).
42:18
Hra se začíná rychle přelévat ze strany na stranu.
41:30
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #29 Petr Voltner (3:5).
41:30
Rychlé využití přesilové hry nám ukázalo družstvo TROOPERS.
41:16
Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
41:16
Bernas zmatkuje před domácí bránou a je z toho vyloučení, hosté si vyzkouší přesilovou hru.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál dnes po druhé po sobě DDQ Florbal Chomutov.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:9
40:00
39:15
Štěrba se protáhl kolem levého mantinelu a dostává se až k nepřesné střele na bránu.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:18
Blížící se poslední minuta druhé třetiny a zápas je velmi vyrovnaný.
37:51
Kellermann pokryl míček před hostujícím útokem a Chomutov se tak posouvá na útočnou polovinu.
36:22
Jedlička pokouší střelu přes celé hřiště, ale na tu byl Kříž perfektně připraven.
34:57
I přes několik báječných šancí se Chomutovu nepodařilo využít své přesilové hry a tým hostů je v plném počtu.
33:52
Linc vystřelil, ale míček zblokoval hostující hráč tělem.
33:01
Chomutov má možnost využít své druhé přesilové hry.
32:57
Vyloučen hráč #55 Martin Fajt družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
32:30
Rozhodčí zvedají ruku a Chomutov jde ihned do šesti.
31:13
Koutný se dostává k míčku a ihned pokouší domácího Kříže, který je ve své kůži a perfektním zákrokem míček chytá.
29:19
Linc pokusil střelu, ale ta byla vyražena Bartekem.
27:32
Standardku na útočné polovině má Chomutov, který má zároveň i možnost vyrovnat.
26:20
Další pokus Matěje Dolejšího, který trefuje hostující blok.
25:03
Bernas vybojoval míček a pokusil hostujícího Barteka, který se nedal a míček chytil.
24:42
Adam Martin střílí z před brankového prostoru a trefuje brankáře.
23:40
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Mati, asistoval #96 Daniel Hruška (3:4).
23:25
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Marek Jedlička, asistoval #97 Ondřej Trávníček (3:3).
23:10
Hosté na míčku a Chomutov okamžitě presuje.
22:35
Štěrba střílí přímo do prázdné brány, ale s florbalkou posílá střelu mimo hřiště hostující Vespalec.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým DDQ Florbal Chomutov.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:6
20:00
19:36
Další nekompromisní útok ve složení Petra Lince a Jakuba Štěrby, tentokrát z toho byla střela do brankáře.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:30
Linc posílá do útoku na Štěrbu, který hned dává na Haleje a ten trefuje konstrukci hostující brány.
18:07
Nekuda perfektní zpracování míčku a posun do útoku.
16:14
Skvělý zásah Adama Martina, který vybojoval míček na útočné polovině.
15:37
Míček vybojoval hostující Knotek, který ihned přihrává přes hřiště do útoku.
13:44
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #19 Jakub Štěrba (3:2).
13:01
Vyloučen hráč #23 Rudolf Večeřa družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
13:01
Holovej běží sám na bránu a je faulován, z čehož plyne přesilová hra pro domácí družstvo.
11:58
Adam Martin pokouší hostujícího Barteka, ale míček střílí mimo hřiště.
10:30
Utkání už od samotného začátku nabírá každou minutou na vyvrcholené atmosféře ve sportovní hale.
09:08
Perfektní zákrok hostujícího Barteka, který rychlým zvednutím levé ruky vyráží míček mimo hřiště.
07:55
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Mati, asistoval #27 Petr Jeski (2:2).
06:35
Chomutov úspěšně otáčí skóre a dostává se do vedení.
06:29
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #87 Martin Jeníček (2:1).
05:34
Skvělá souhra domácího útoku, který se zvládl probojovat až na útočnou polovinu, kde úspěšně vyrovnává.
05:25
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #28 Petr Linc (1:1).
04:41
Skvělý obranný zákrok domácí lajny, která získává míček a posouvá se bez váhání do útoku.
03:21
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Jeski (0:1).
03:21
Dvě pekelné střely na Kříže, který jednu z nich odrazil, ale na druhou už nedošáhl.
01:08
Míček má na čepeli domácí Novotný, který rychle zakládá útok.
00:22
Začátek utkání a hosté už kombinují přihrávky přes střed.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrál tým TROOPERS.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Marek Jedlička, Lukáš Michálek, Daniel Budík, Jiří Koutný, Jiří Knotek
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Ondřej Halej