2:1
1:1
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - SK Jiskra Domažlice 3:2
2. Sebastian Gbúr, 5. Sebastian Gbúr, 25. Ondřej Krepindel - 11. Karel Hrabík, 21. Ondřej Peteřík; rozhodčí: Filip Martinkovič - Šimon Dubský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Vít Vaidiš ? - Daniel Duršpek ?; po třetinách: 2:1, 1:1;
26:00
Střely ve 2. části: 7:16
26:00
25:59

Zhodnocení zápasu od pořadateslkého stolku:

první polovina patřila Gorilám. Borci proměnili dvě krásné šance a na hřišti dominovali, hra Domažlic byla spíše chaotická. Druhá polovina nabídla naprostý obrat v zápase, Domažlice hned od prvních minut soupeře přestříleli a i když se plzeňský gólman snažil, dokázali Domažlice vyrovnat.

V posledních minutách zápasu srovnala Plzeň krok a po luxusní přihrávce Kunsta rozhodl zápas Krepindel.

Dle našeho názoru byli nejlepšími hráči K. Hrabík, D. Duršpek, S. Gbúr a hlavně V. Vaidiš a A. Šiková. Děkujeme za napínavý zápas a přejeme mnoho úspěchů

24:59
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #30 Ondřej Krepindel, asistoval #25 Matouš Kunst (3:2).
20:06
Timeout FBŠ Gorily Plzeň
20:05
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #12 Ondřej Peteřík, asistoval #9 Karel Hrabík (2:2).
13:00
13:00
Střely v 1. části: 9:6
13:00
10:10
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #9 Karel Hrabík, asistoval #20 Jan Zíka (2:1).
04:14
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #29 Sebastian Gbúr, asistoval #26 Martin Stulík (2:0).
01:26
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #29 Sebastian Gbúr, asistoval #50 Lukáš Lego (1:0).