4:0
0:2
- : -

Crazy girls FBC Liberec - Panthers Praha 5:2
18. Karin Muchová, 23. Kateřina Novotná, 24. Monika Žapková, 33. Markéta Žbánková, 39. Tereza Holcová - 44. Petra Budská, 52. Agáta Saffertová; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 27 - Tea Mažáryová 25; po třetinách: 1:0, 4:0, 0:2;

59:36
Vlachová trefuje pouze záda bránící hráčky.
57:37
Střelu Holcové Mažáryová vyráží, k dorážce se dostává ještě Muchová.
56:22
Šindelářová přestřeluje a domácí budou rozehrávat.
55:44
Ozývá se tu? tlak-tlak-tlak. Čtyři minutky je pořád dost času k otočení zápasu.
53:57
Střela Novotné zblokována a letí až do nebe. Crazyny se probouzejí, což je dobře.
53:23
Nováková naskočila na posledních pár minutek a vysílá střželu na zadní tyč. Mažáryová konečky prstů vytěsňuje.
51:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #91 Julie Faťunová (5:2).
51:54
Nedáš, dostaneš. Z protiútoku Pantherky snižují.
51:26
Holcová je dnes při chuti. Pět centimetrů ji chybělo k druhé brance.
49:58
Střela do tyčky hráč #45 Kateřina Kvapilová družstva Crazy girls FBC Liberec .
49:53
Nejprve šance Julky Opic, poté se ke střele dostala Kvapilová a za Mažáryovou orazítkovala břevno.
46:00
Tak teď bylo pěkně horko před brankou Pnthers. Žapková ani Vlachová se mezi střelce zápasu ale nezapsaly.
45:31
Zikmundová těsně přestřeluje.
44:50
Pěkná střela Staňkové.
43:57
Liberecké hráčky se po obdržýeném gólu probraly a zahrozily na druhé straně.
43:22
A je to tu Pantherky snižují.
43:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Petra Budská, asistoval #88 Jana Pavlicová (5:1).
41:05
Mé tušení se potvrdilo, Pantherky to ještě zkouší zlomit. Malkusová musela již dvakrát zasahovat.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:11
40:00
39:59
Objektivně vzato si Pantherky zaloužily také nějaký gól. Šance na to měly, pár minutek tady domácím hráčkám dělaly peklo,
Myslí že tady bude ještě horko.
39:50
Rozehrávají Pantherky, ale Pabiánová balonek zklidňuje a ukončuje třetinu.
38:26
Julka Opic pohrdla tutovkou. Následný vysoký balón hraje Mažáryová volejbalovým údserem vysoko za tribunu.
38:08
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #7 Tereza Holcová, asistoval #19 Aneta Foffová (5:0).
37:30
Veselská se ke svému velkému překvapení dostává hluboko do obrany hostí. Akci zakončuje pěknou střelou Urbanová.
36:26
Šmídková chtěla vyést pavučinku, ale Mažáryová vyráží.
35:30
Hra se točí kolem branky Panthers.
32:56
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #95 Veronika Šmídková (4:0).
31:48
Vyloučen hráč #88 Karolína Vlachová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:48
V zápise to vypadá hůř než na hřišti. Není to vyhrocené spíš jen nervózní.
31:11
Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
30:35
První minutku oslabení domácí hráčky ubránily, ke střele se hostující tým nedostal.
29:34
Vyloučen hráč #7 Tereza Holcová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
29:30
Liberec se vymanil z tlaku a máme tu nebezpečnou střelu Valešové.
28:40
Střela do tyčky hráč #28 Adéla Vlčková družstva Panthers Praha .
28:25
Vlčková rozvonila břevno za zády Malkusové.
28:20
Pantherky ožily, domácí budou muset zabrat, do konce zápasu je daleko.
27:46
Další šance Pantherek, Malkusová obě střely chytá.
26:40
Uff. Pantherky ožívájí. Malkusová kryje hodně nebezpečnou střelu.
26:10
Valešová v nadějném výjezdu. Místo střely volí přihrávku, ale tu Žbánková nevyužívá.
25:17
Osmělují se po delší době i Pantherky. Saffertová vyváží balonek a přihrává před brankoviště. Nebezpečnou střelu Malkusová vyráží.
24:28
Další šance domácích, teď prší střeli na branku Panthers ze všech stran.
23:21
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #54 Monika Žapková, asistoval #45 Kateřina Kvapilová (3:0).
23:13
Liberecké hráčky jsou při chuti a pokračují v tlaku.
22:12
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #17 Marcela Urbanová (2:0).
22:12
Parádní gól. Novotná využívá přesnou přihrávku Urbanová a trefuje k tyčce.
21:50
Po zmatcích v úvodu zápasu, se domácí celek usazuje na polovině hostí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
19:00
Valešová střílí těsně nad. Za branku hostí bych si dnes nesedal.
18:10
Na závěr přesilovky tu máme přesnou střelu Budské, ale Malkusová konečky prstů vyráží za branku.
17:04
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #8 Karin Muchová, asistoval #19 Aneta Foffová (1:0).
17:04
Gooool. Ihned po vystřídání, zakládáme rychlý protiútok a v oslabení jdme do vedení.
16:59
Obranná čtveřice střídá.
16:36
Obrana zatím kompaktní.
16:18
Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
15:35
Zvoní tyčka za Mažáryovou.
15:25
Pantherky se vymanily z tlaku a jdou do útoku.
14:20
Výborné střídání, druhá liberecká formace pěkně Pantherkám zatápěla.
13:12
Bomba prosvištěla kolem tyče branky hostů. Valešová pálila z dobré pozice po přihrávce od Foffové.
12:40
Tak teď jsme se tu zpotili, Malkusová v sedě uhasila závar před domácí brankou.
11:50
Pabiánová přebíhá půlku a střílí. Mažáryová chytá.
10:42
Muchová v brejkové situaci. Skákající balónek sice trefuje, ale posílá ho těsně vedle tyče Mažáryové.
10:03
Standrdka Pantherek, ale balonek rychle získávají domácí.
09:14
Urbanová nejprve posílá nebezpečnou přihrávku do brankoviště. Po chvilce se dostává sama do zakončení, MAžáryová tentokrát s velkou dávkou štěstí chytá.
09:00
Domácí rozehrávají standardku z rohu. .... Budou mít ještě druhý pokus.
07:22
Mullerová uniká po pravé straně a střílí. Mažáryová zatím drží čisté konto.
06:30
Teď domácí hráčky uzamkly Pantherky u branky a vyslaly několik nebezpečných střel.
05:50
Standardka Liberce z rohu, střely hostující hráčky blokují.
05:38
Valešová se ocitla sama s balonkem na hranici velkého brankoviště, ale trefuje jen dobře stojící golmanku.
04:36
Saffertová prověřule Malkusovou v brance domácích.
03:00
Hra se přelévá ze strany na stranu. Velké šance tu zatím k vidění nebyly.
01:00
Bouřlivá atmosféra dnešní večer tu v Liberci. A záopas nám nabírá obrátky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Tea Mažáryová; hráči v poli: Anna Staňková, Aneta Rozehnalová, Adéla Vlčková, Jana Pavlicová, Petra Budská
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Aneta Foffová, Markéta Valešová, Markéta Žbánková, Karin Muchová, Tereza Holcová