1:5
- : -
FBC Hranice

1.MVIL Ostrava - FBC Hranice 4:9
11. Jaroslav Kaprál, 34. Jaroslav Kaprál, 39. Jan Zmrzlík, 47. Michal Terez - 14. Jaromír Chodil, 23. Jan Kolajta, 26. Jan Kolajta, 29. Ondřej Dobeš, 43. René Mikel, 44. Jan Kolajta, 50. Jaromír Chodil, 57. Jan Kolajta, 59. Petr Zdráhala; rozhodčí: Adam Daniel - Libor Gavlas; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Jakub Schiedek 24 - René Šlosar 29; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:5;
Komentář domácích Bažan Petr (Trenér):
dnes chci nejdřív ze všeho poděkovat hráčům, že dřeli od začátku do konce. První třetina z naší strany velmi povedená a po dodržení taktických pokynů jsme soupeři zatopili. Druhá třetina taky plná nasazení a do kabin jsme šli za dobrého stavu kdy jsme se chtěli porvat o výsledek v poslední třetině. Třetí třetina už nás srazila gólama, které za mě nemuseli být, ale nevzdali jsme se a bojovali až do úplného do konce. Díky divákům za dnešní podporu a věřím, že dorazíte i zítra.
Komentář hostů Dadej Petr (Trenér):
Dnes jsme odehráli nejtěžší utkání série. Soupeř na svém hřišti předvedl obětavý výkon plný nasazení až do poslední minuty. Přímočarou a veledůraznou hrou se držel v zápase až do třetí třetiny. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání a našim skvělým divákům za výjezdní podporu! Těšíme se na zítřek, jedeme si pro vítězství v sérii.
60:00
Střely ve 3. části: 10:14
60:00
58:57
Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
58:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #14 Petr Zdráhala, asistoval #8 René Mikel (4:9).
56:18
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta bez asistence (4:8).
54:57
Vyloučen hráč #2 Michal Kušner družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
54:57
Vyloučen hráč #9 Lukáš Uherek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
51:52
49:15
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #46 Jiří Vraj (4:7).
46:12
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #33 Michal Terez bez asistence (4:6).
43:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #29 Jaromír Chodil (3:6).
43:10
Výborný zákrok Schiedka
42:50
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (3:5).
38:34
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #88 Jan Zmrzlík, asistoval #77 Jaroslav Kaprál (3:4).
33:49
Vyloučen hráč #33 Michal Terez družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
33:06
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Jaroslav Kaprál, asistoval #5 Matěj Šlosarčík (2:4).
30:21
Nepovedená střela Mikela
28:59
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #94 Lukáš Novosad (1:4).
25:39
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #77 Štěpán Potsch (1:3).
22:56
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #8 René Mikel (1:2).
22:41
Vyloučen hráč #44 Miroslav Besta družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
13:38
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #77 Štěpán Potsch (1:1).
10:35
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Jaroslav Kaprál, asistoval #88 Jan Zmrzlík (1:0).