0:7
0:3
- : -

Florbal Sokolov - Florbal Tachov 0:10
2. Richard Ulbrich, 3. Otto Krofta, 3. Richard Ulbrich, 3. Richard Ulbrich, 8. René Voleský, 9. Otto Krofta, 10. Otto Krofta, 15. Adam Slepička, 23. René Voleský, 24. Richard Ulbrich; rozhodčí: Filip Martinkovič - Filip Beran; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Nicol Hoferová ? - Josef Rous ?; po třetinách: 0:7, 0:3;
26:00
Střely ve 2. části: 2:7
26:00
23:00
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #10 Richard Ulbrich, asistoval #88 Nikolas Roháč (0:10).
22:15
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #37 René Voleský, asistoval #48 Matyáš Malík (0:9).
17:51
Trestné střílení družstva Florbal Tachov neproměnil #30 Radim Sedlák.
14:53
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #32 Adam Slepička, asistoval #30 Radim Sedlák (0:8).
13:00
13:00
Střely v 1. části: 2:9
13:00
09:12
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #29 Otto Krofta, asistoval #21 Josef Rous (0:7).
08:58
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #29 Otto Krofta, asistoval #37 René Voleský (0:6).
08:58
Vyloučen hráč #8 Jakub Husák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
07:34
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #37 René Voleský, asistoval #29 Otto Krofta (0:5).
02:30
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #10 Richard Ulbrich, asistoval #44 Šimon Lazur (0:4).