0:0
0:0
FbC Písek

FbC Písek - FBC Slavia Praha 3:4pn
11. Jan Králík, 11. Michal Cigánek, 21. Jakub Mikeš - 3. Ondřej Otáhal, 4. Matěj Fulín, 11. Michael Pitek, N Michael Pitek; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 273; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 27 - Tomáš Koval 28; po třetinách: 2:3, 1:0, 0:0, 0:0;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
Kdo dnes nepřišel, tak o hodně přišel. Úžasná atmosféra, skvělý zápas. Dneska se raduje Slavie a zítra uděláme všechno proto, abychom sérii vrátili do Prahy. Díky všem za dnešní utkání.
Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
Dnes strašně těžký zápas, strašně lacino jsme přišli o náskok. Pak už jenom morál, skvělí brankáři a šťastné vítězství na nájezdy. Parádní atmosféra, díky všem za utkání!

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #43 Filip Trkovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #69 Michael Pitek a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #18 Michal Cigánek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #21 Martin Kadlec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #48 Jakub Mikeš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #20 Dan Kašovský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #81 Michal Měřička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #85 Tomáš Svačinka a vstřelil gól.
36:40
Vyloučen hráč #85 Tomáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
20:47
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #18 Michal Cigánek (3:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
19:59
Vyloučen hráč #69 Michael Pitek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zvedání florbalky.
10:47
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek bez asistence (2:3).
10:29
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #48 Jakub Mikeš (1:3).
10:19
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #85 Tomáš Svačinka (0:3).
03:01
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #17 David Laho (0:2).
02:45
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #20 Dan Kašovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Dan Kašovský, Lukáš Svačinka, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Antonín Štička
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Ondřej Walter, Michael Kolínský, Michal Měřička, Jan Králík, Jakub Mikeš
00:00
Vítáme vás u 3.utkání zápasu play-up Divize mužů. Stav série je 1:1. Dnes jde tedy o hodně: kdo vyhraje, získá důležitý matchball. Kdo dnes není v písecké obloukové hale, jako kdyby nežil! Je půl hodiny před začátkem utkání a hala je z drtivé většiny zaplněná - čekáme plný dům! Jestli dneska nespadne obloukovka, tak už nikdy!