1:2
- : -
FbC Skuteč

FbK Orlicko-Třebovsko A - FbC Skuteč 5:4
5. Matěj Šmétka, 7. Antonín Bárta, 8. Matěj Šmétka, 10. Matěj Šmétka, 20. Jakub Krčál - 4. Jan Dvořák, 7. Karel Břeň, 16. Dominik Nešetřil, 18. Dominik Nešetřil; rozhodčí: Pavel Špryňar - Tomáš Marek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Patrik Marek 4 - Jakub Karal 9; po třetinách: 4:2, 1:2;
24:00
Střely ve 2. části: 5:4
24:00
21:41
Timeout FbC Skuteč
19:51
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #3 Jakub Krčál, asistoval #22 Jan Kulhavý (5:4).
19:51
Krčálovi tentokrát střela z půlky vyšla a proměněnou přesilovkou vrací vedení OTéčku.
18:26
Vyloučen hráč #60 David Černý družstva FbC Skuteč na 2 minuty za špatné střídání.
17:31
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #20 Dominik Nešetřil bez asistence (4:4).
15:40
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #20 Dominik Nešetřil, asistoval #29 Antonín Bárta (4:3).
15:40
Nešetřil bombou k tyči od půlky snižuje na rozdíl jediné branky.
12:03
Kubíček na nic nečeká a prověřuje gólmana Skutče.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 9:4
12:00
09:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #54 Matěj Šmétka, asistoval #7 Antonín Kvapil (4:2).
09:52
Kvapil backhandem na Šmétku a ten backhandem do šibenice.
07:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #54 Matěj Šmétka, asistoval #3 Jakub Krčál (3:2).
07:16
Střelu Krčála z půlky brankář jen tak tak vytěsnil, ovšem Šmétka si míček našel a z dorážky se nemýlil.
06:52
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #7 Karel Břeň, asistoval #2 Jakub Karal (2:2).
06:35
Vlastní branku družstva FbC Skuteč vstřelil #29 Antonín Bárta (2:1).
06:23
Kulhavý si hraje s obranou Skutče jako kočka s myší.
04:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #54 Matěj Šmétka, asistoval #38 Ladislav Miláček (1:1).
03:35
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Jan Dvořák, asistoval #29 Antonín Bárta (0:1).
01:50
Kvapil trefuje břevno, od kterého se míček odráží dovnitř branky, tedy aspoň z našeho pohledu. Rozhodčí to však viděl jinak a tak pokračujem za stavu 0:0.