6:0
6:0
- : -

Tatran Střešovice - GC System Bulldogs Brno 14:0
2. Alžběta Novotná, 14. Nikola Pieczonková, 25. Adéla Bořilová, 26. Michaela Stránská, 31. Tereza Tkadlecová, 32. Adéla Bořilová, 34. Nikola Pieczonková, 38. Pavlína Soukupová, 43. Klára Němcová, 44. Anna Kateřina Jandová, 44. Nikola Pieczonková, 44. Pavlína Soukupová, 47. Karolína Bláhová, 60. Alžběta Novotná; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Veronika Novotná 15 - Lenka Richterová 17, Martina Prátová 6; po třetinách: 2:0, 6:0, 6:0;
Komentář domácích Michálek Marek (Trenér):
Výrazna výhra, zlepšená útočná hra z konce zakládní části se přenesla i do playoff, ale nic víc než vedení 1:0 v sérii to neznamená. Zítra je nový den, nový zápas a nás nečeká v moravské metropoli nic lehkého. Tešíme se na místní skvělou atmosféru v hledišti. Poděkování za dnešek patří i naším příznivcům za super kotel a povzbuzování. Díky soupeři za utkání a zítra pokračujeme.
Komentář hostů Brouček Martin (Trenér):
Stav serie 1.0, výsledek zní hrozivě, on hrozivý je, ale i výrazná prohra neznamená že jsme odehrali špatny zápas, celých 60 minut jsme bojovali s osudem a doufali v uspěšnou trefu. Děkujeme za přijetí a zítra se opet potkame  na moravském poli :)
60:00
Střely ve 3. části: 12:6
60:00
59:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #86 Alžběta Novotná, asistoval #37 Karolína Bláhová (14:0).
59:30
Novotná od levého mantinelu střílí a přesně umístěnou střelou navyšuje skóre domácích ještě těsně před koncem.
57:52
Bartoňková ve výběhu a posílá bombu na branku - Novotná rukou zasahuje.
57:17
Soukupová vypichuje míček Pilařové na hraně velkého brankoviště a přihrává na Tkadlecovou, která nejprve trefuje golmankou a druhým pokusem bohužel přestřeluje.
56:09
Luxusní přihrávka Bláhové na Pieczonkovou, která jde do výběhu, ale je o míček oloupena.
51:48
Kovárníková ze středu posílá míček po zemi - trefuje pouze tyčku.
50:37
Soukupová sama na Prátovou - stahuje si míček a střílí - Prátová se přesouvá a střelu kryje.
49:47
Kovárníková pálí od pravého mantinelu - Novotná vyráží.
49:05
Bartoňková na míčku a nepáře se s tím -  zkouší střelu ze středu - míří příliš vysoko.
48:58
Vyloučen hráč #25 Adéla Procházková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
47:59
Vyťukává do prázdné od domácích - Procházková netrefuje.
46:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #4 Michaela Stránská (13:0).
46:24
Standardka domácích. Přihrávka na Bláhovou, která se zkušeně posouvá, vymeřuje a s naprostou přesností se trefuje k zadní tyči.
45:22
2-1 pro Brno. Bohužel Bartoňková netrefuje.
44:35
Domácí teď zatlačily Buldočky hluboko do obranného pásma.
43:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Pavlína Soukupová, asistoval #77 Adéla Bořilová (12:0).
43:52
Nekompromistní Soukupová pálí na zadní tyč a nemýlí se.
43:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Karolína Bláhová (11:0).
43:42
Bláhová získává míček a spolu s Pieczonkovou jdou samy na Prátovou. Bláhová přihrává na Pieczonkovou a ta s klidem uklízí míček mezi tři tyče.
43:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #56 Anna Kateřina Jandová, asistoval #58 Natálie Nesnídalová (10:0).
43:09
Hra 4 na 4 Tatranu svědčí. Jandová střílí a Prátová si nešťastně sráží míček maskou do branky.
42:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Klára Němcová bez asistence (9:0).
42:22
Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:59
Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
40:01
Tatran vstupuje do poslední třetiny se značným náskokem a Brno s novou golmankou - uvidíme, co tento krok udělá.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martina Prátová družstva GC System Bulldogs Brno
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:7
40:00
39:45
4 - 2 v podání domácích. Bořilová přihrává napravo na Ježdíkovou, která z otočky střeílí k pravé tyči. Richterová rukou vyráží.
38:33
Cendelínová zastavuje přihrávku hostů na mantinelu a přihrává na Pieczonkovou, která těsně přestřeluje.
37:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Pavlína Soukupová, asistoval #32 Klára Němcová (8:0).
37:43
Soukupová z výběhu propaluje Richterovou.
36:20
Slušný cross Bláhové na Pieczonkovou. Mikšlová na poslední míček zasahuje florbalkou a míček končí v rohu.
34:45
Protiútok hostů, první sřela končí za brankou - Bartoňková si jde pro míček a nahrává před branku, kde už si míček odebírají Tatranky.
33:31
33:30
Přihraj a běž jak z učebnice. Bláhová přihrává na Pieczonkovou na středu, která trefuje pravý horní roh.
31:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová bez asistence (6:0).
31:36
Bořilová vybíhá na útočnou polovinu a znovu trefuje pravý horní roh.
31:00
Uuufff .. lehké drama před brankou domácích, Notová si teď celkem mákla.
30:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #18 Pavlína Soukupová (5:0).
30:17
Kros na Tkadlecovou, která se trefuje do odkryté branky.
30:11
Vyloučen hráč #8 Karolína Václavíková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
30:08
Odložené vyloučení a Tatran v 6.
29:38
Soukupová ze středu na Ježdíkovou - Richterová se stíhá přesunout a střelu kryje.
29:15
Kasa - cink. Viková pálí, bohužel pouze do tyče.
27:15
Novotná si připisuje další zákork a celá domácí střídačka se hlasitě raduje.
25:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Michaela Stránská, asistoval #37 Karolína Bláhová (4:0).
25:37
Standardka Tatranu. Bláhová na Stránskou, která se trefuje téměř do stejného místa jako Bořilová před minutou. Libovka.
24:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (3:0).
24:48
Dluohý míček na Ježdíkovou, která promachuje.
24:44
Přihrávka na Bořilovou, která si lehcé sbíhé doprava odkud posílá téměř nechytatelnou bombu do pravého horního rohu.
24:05
Sprinterský souboj Stránské a Čižmárové, míček nakonec končí za mantinelem po odrazu od Stránské.
23:38
Buldočky jsou v této třetině rozhodně aktivnější a Novotná musí znovu zasahovat.
20:50
Tyčka! Tak to zvoní Novotné v uších ještě teď.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:2
20:00
19:46
Bořilová si pokrývá míček a z obrany se protahuje na střed odkud střílí těsně nad nohu - bohužel příliš vlevo.
18:42
Standardka domácích v rohu  nekončí střelou, ale Bláhovou za brankou a míček putuje okolo bránících hráček, kdy nakoenc střílí Novotná - bohužel trefuje blok.
17:33
Bořilová předvání sérii kliček a stahovaček - ovšem Richterová mohla tentokrát zůstat v klidu.
14:59
Václavíková pressuje a tečuje přihrávku od Nádeníkové a míček letí na Novotnou, která si připisuje zákrok.
13:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková z trestného střílení (2:0).
13:58
Pieczonková se s tím nepáře. Párkrát si míček prohodila zprava, doleva a přesnou střelou proměňuje.
13:57
Pieczonková si pokrývá míček ve velkém brankovišti a stahuje si ho na forehand, když v tom je zfaulována.
13:21
Přišla hlavní pořadatelka na další zápas a na uvítanou jí přistál míček na tváři od Bláhové.
12:33
Tladlecová ve výběhu projíždí přes dvě hráčky a střílí - míček letí těsně nad brankou.
12:08
Drobná nepřesnost v rozehře domácíh a Buldočky se ihned tlačí do šance.
10:19
Standardka domácích. Bláhová jde do otočky backhandem a pod florbalkou bránící hráčky si prohazuje míček. Finální střela jí bohužel nevychází.
09:50
Obrana Brna sice na míčku, ale pod tlakem domácích hráček. Urbanová jde do stahovačky, Máchová ji však o míček na mantinelu okrádá.
09:01
Soukupová střílí - Pilořová blokuje a hra se přesouvá na útočkou polovinu a hráčky Brna jdou do protiútoku v plném počtu.
08:13
První střela Stránské neměla gólové ambice, avšak dorážka Bláhové už gólem smrděla.
07:20
Přesilovka domácích začala a Cendelínová jde ze středu do střely - ta je však zblokovaná.
07:01
Vyloučen hráč #88 Lota Najsrová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:10
Přihrávka na Pieczonkovou, které už, už přemýšlela, jak pokoupe Richterovou, až jí míčket podjel po čepelí.
05:30
Najsrová od mantinelu na střed na Vaněčkovou. Přihrávku zastavuje Fialová a hra se opět přesouvá na druhou stranu.
03:17
Vaněčková  získává míček a jde do protiútoku - Bláhová blokuje střelu.
02:52
Standardka domácích - Bláhová střílí - úspěšně trefuje masku Richterové.
01:31
Němcová  od mantinelu přihdává na střed na Vikovou, která sice ihned střílí, ale trefuje se přímo do Richterové.
01:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #86 Alžběta Novotná, asistoval #98 Nikola Pieczonková (1:0).
00:37
Tkadlecová neohroženě nabíhá do souboje a vybojovává míček.
00:01
Krásné odpoledne všem příznivcům juniorského florbalu. Zde ve Stodole se odpískalo prnví buly, které pro sebe získává domácí Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů GC System Bulldogs Brno: brankář: Lenka Richterová; hráči v poli: Karolina Bartoňková, Nikol Kovárníková, Karolína Čižmárová, Adéla Mikšlová, Klára Pilařová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Veronika Novotná; hráči v poli: Natálie Nesnídalová, Kristýna Máchová, Kateřina Fialová, Tereza Tkadlecová, Lucie Nádeníková