2:5
1:0
- : -

FTC Vysoké Mýto - FbK Orlicko-Třebovsko A 3:5
7. Adéla Mikulecká, 10. Adéla Mikulecká, 16. Tomáš Stodola - 2. Matěj Šmétka, 2. Ladislav Miláček, 4. Ladislav Miláček, 7. Matěj Šmétka, 8. Matěj Šmétka; rozhodčí: David Richter - Jiří Knettig; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Navrátil 9 - Patrik Marek 3; po třetinách: 2:5, 1:0;
24:00
Střely ve 2. části: 4:7
24:00
21:54
Střela Bodora zblokovaná hlavou spoluhráče.
20:22
Kubíček také razítkuje břevno.
19:09
Miláčkova střela na poslední chvíli zblokovaná Bodorem. Hattrick mu dnes není přán.
18:27
Šimek střelou z půlky trefuje pouze břevno.
16:21
Skrytou střelu Krčála vykrýva gólman na poslední chvíli.
15:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Tomáš Stodola, asistoval #4 Adéla Mikulecká (3:5).
15:20
Kubíček ve vyložené šanci, ale svojí kličkou na brakáře Mýta nevyzrál.
14:03
Vyloučen hráč #16 Petr Plašil družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za blokování florbalky.
14:03
Plašil jde za námi zpytovat své svědomí.
13:00
Kvapil ve vyložené šanci, ale netrefuje bránu. Dnes mu jsou souzené pouze asistence, nikoliv góly.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 2:7
12:00
09:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Adéla Mikulecká bez asistence (2:5).
09:04
Miláček si chtěl vstřelit třetí gól a završit hattrick. Brankář byl ovšem proti a střelu chytá.
07:42
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #54 Matěj Šmétka, asistoval #7 Antonín Kvapil (1:5).
07:42
Bodor se tu u nás na tresné lavici nestihl ani ohřát a hned se vrací. OT totiž během chvíle využívá početní převahu.
07:40
Vyloučen hráč #14 Kristián Bodor družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zvedání florbalky.
06:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Adéla Mikulecká, asistoval #6 Ondřej Kubíček (1:4).
06:16
Tonda Kvapil přihrál na vše, na co se dalo.
06:15
06:15
Krásná kombinace OT, která končí gólem.
03:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #38 Ladislav Miláček, asistoval #7 Antonín Kvapil (0:3).