3:0
5:2
- : -

PSN Tatran Střešovice - Panthers Praha 11:3
7. Vojtěch Panuška, 17. Vít Hrbáček, 18. Daniel Péc, 32. Filip Eliáš, 34. Vojtěch Kún, 36. Lukáš Macháček, 50. Vojtěch Panuška, 52. Lukáš Macháček, 56. Adam Bureš, 56. Adam Karel, 60. Vít Hrbáček - 9. Antonín Ježek, 59. Ryan Ian Rolan, 59. Matěj Motl; rozhodčí: Jakub Cigl - Václav John; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Lev Kliment 22 - Julius Šabler 32; po třetinách: 3:1, 3:0, 5:2;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
První krok za námi. Začátek trochu oťukování a lehká nervozita, ale především ve druhé části se náš výkon zvednul. Teď už se soustředíme na to, abychom byli na zítra pořádně připraveni. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra):
Rozhodně nic nebalíme a zítra vrátíme sérii zpět na Tatran! Díky soupeři za kvalitní prověrku
60:00
Střely ve 3. části: 20:7
60:00
59:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #20 Adam Karel (11:3).
59:58
Karel přihrává na Hrbáčka, který se z první prosazuje k pravé tyči.
58:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Matěj Motl, asistoval #65 Matyáš Hradecký (10:3).
58:52
Hosté z tlaku získávají míček a Motl se od půlky prosazuje do prázdné branky.
58:30
Tatran zkouší hru bez gólmana. Oblíbena taktika domácích.
58:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Ryan Ian Rolan, asistoval #17 Matyáš Uher (10:2).
57:56
Standardka hostů. Leiš na Rolana, kterému střela nesedla.
56:04
Timeout PSN Tatran Střešovice
55:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #92 Matěj Čelakovský (10:1).
55:56
Krossovka na Karla, který z první zakončuje do odkryté branky.
55:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #25 Lukáš Macháček (9:1).
55:16
Slušný.. Macháček nahazuje před branku a Bureš s klidem ze vzduchu doťukává míček do branky.
52:15
Panther teď zatlačili Tatran na vlastní polovině, domácí však hosty nepouští do střely.
51:18
Timeout Panthers Praha
51:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Lukáš Macháček, asistoval #8 Adam Bureš (8:1).
51:17
Bureš na Macháčka, který posílá míček pod Šablerem.
51:03
Vyloučen hráč #4 Filip Eliáš družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra bez florbalky.
50:45
Odložené vyloučení Panthers v 6.
50:16
Eliáš zastavuje míček tělem a vybíhá z obrany a střílí. Těsně netrefuje Klimentovu branku.
49:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #92 Matěj Čelakovský (7:1).
49:48
Čelakovský po stahovačce přihrává na Panušku, který ze středu s přehledem zakončuje.
49:08
Odložené vyloučení a domácí v 6.
47:42
Standardka domácích střelou nekončí, ale domácí pořád na míčku. Nakonec se ke střele dostává Mühlfait.
47:10
Hozman zpoza branky přihrávkou hledá Čelakovského - Motl florbalkou zasahuje.
45:30
Domácí s klidem točí míček dokola. Kučerova střela a ani Panuškova dorážka neprošly přes Šablera.
44:59
Vyloučen hráč #77 Matěj Motl družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
43:30
Cinkla nám tu tyčka po Pécově střele.
42:33
Čelakovský se první střelou netrefuje, míček končí na mantinelu. Hrbáček posílá míček malým brankovištěm na Karla, který těsně netrefuje.
39:45
Čelakovský vypichuje míček a vybíhá na útočnou polovinu, kde hraje na míčku. Nakonec přihrává do obrany na Eliáše.
39:15
Vyloučen hráč #90 Lev Kliment družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry.
39:15
Lihna pálí pro krossovce - Kliment zasahuje.
39:15
Trest si místo Klimenta odpyká Bajko. Tatran ve 3.
38:52
Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
38:49
Malhocký získává míček, trošku si pomohl faulem, a tak se standardka opakuje.
38:42
Standardka Panthers v rohu na útočné polovině.
38:16
Macháček se vysouvá na útočnou polovinu - Eliáš mu celkem bez problému vypichuje míček z čepele.
37:20
Domácí teď udávají tempo hry a mají míček jasně pod kontrolou.
35:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Lukáš Macháček, asistoval #24 Tomáš Rosa (6:1).
33:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #53 Daniel Péc (5:1).
33:06
Pěkná akce domácích. Péc od branky nahoru na Kúna, který se nemýlí a posílá míček do branky.
32:22
Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
32:01
Monster safe Klimenta! Krossovka na Urbana, který střílí z první. Kliment skáče do střely.
31:24
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #92 Matěj Čelakovský (4:1).
31:23
Krossovka na Eliáše, který zakončuje na přední tyč.
30:42
Eliáš na míčku a posílá míček po zemi na přední tyč, kde měl Kliment mezeru. Trefuje pouze Klimentovo koleno.
29:36
Míček trefuje rozhodčího a je nařízeno buly. Hosté posílají míček na polovinu domácích. Hezké gesto fair-play.
29:16
První standardka domácích nebyla úplně úspěšná, druhý pokus lepší , ale i tak se domácí nedostali ke střele.
26:50
Míček v klidu cestuje mezi obranou domácích, oba týmy si počkaly až skoncí Hozmanovo vyloučení, aby začaly znovu hrát.
26:30
Pěkné přeslabení. Macháček si na míčku na útočné polovině dělá, co chce.
25:20
Hrbáček se nečekaně zjevuje před brankou a zkouší překvait Šablera.
24:53
Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
24:21
Přestupek ze strany domácích a je tu další odložené vyloučení. Hosté v 6.
23:57
Přihrávka na Zelinku v předbrankovém prostoru, kterému se nedaří prosadit z otočky.
23:18
Péc se vymotává na střed, kde mu míček vypichuje Jelínek. Míček odkakuje v Macháčkovi, který je ihned pod Jelínkovým tlakem.
22:42
Bureš se zkouší prosadit zpoza branky.
21:47
Urban a jeho bomba ze středu. Kliment nezklamal.
20:29
Panuška z rohu na střed na Kúna, ten míček míjí ale Kučera se ještě zkouší dostat za Šablera.
19:23
Beneš ve střele, Pluhař mu do ní strčil čepel.
18:08
Hozman na Kúna na středu - netrefuje branku.
17:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (3:1).
17:30
Péc z levé strany solidně vymentl pravý roh.
17:10
Ježekova střela po standardce málem končí v brance, když v tom Kliment zasahuje.
16:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček bez asistence (2:1).
16:49
Tomu se říká muška. Hrbáček střílí k pravé tyči a Tatran se dostává do vedení.
16:30
Eliáš na Čelakovského v předbrankovém prostoru, který tečuje. Míček končí v rohu.
14:55
Kún zastavuje brejk Panthers a Tatran v další šanci, kterou bohužel neproměňuje Panuška.
13:37
Čelakovský místo střely volí přihrávku na Pluhaře na pravé straně, tomu míček uskakuje z čepele.
12:44
Dobrá tedy, ani čtvrtá standardní situace ze stejného rohu nekončí střelou.
12:41
Že by to vyšlo tentokrát?
12:29
Standardka Panthers v rohu na útočné polovině ani na druhý pokus nekončí střelou, která by ohrozila Klimenta.
09:30
Čelakovský střílí po Pluhařově přihrávce - míček tečuje jednu tyčku, druhou tyčku a těsně před brankovou čárou jej chytá Šabler.
08:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek z trestného střílení (1:1).
08:23
Ježek si s klidem došel do velkého brankoviště a zakončuje pod pravou ruku Klimenta.
06:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #5 Marek Hozman (1:0).
06:49
Vyťukávaná do prázdné a Panuška otevírá skóre.
05:46
Vyloučen hráč #68 Prokop Hlaváč družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
05:25
Hosté hrají v 6 a máme tu odložené vyloučení. Tatran v 6 bez gólmana.
04:25
Hrbáček ve výběhu a jde do střely, míček měl však jiné plán a sjíždí mu z čepele.
04:04
Panuška na střed na Hozmana, který střílí.
03:30
Tatran s klidem rozehrává z obrany.
02:00
Pluhař po mantinelu na Hrbáčka, který přihrává na střed na Čelakovského, který střílí.
00:10
Krásný večer všem florbalovým nadšencům. Dnešní utkání byla zahájeno a Tatran se na začátku ujímá kontroly nad míčkem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: David Zelinka, David Beneš, David Pech, Antonín Ježek, Marek Urban
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Lev Kliment; hráči v poli: Vojtěch Kún, Vojtěch Panuška, Adam Kučera, Michal Antonín Malhocký, Marek Hozman