3:1
4:1
- : -

BLACK ANGELS - Florbalová akademie MB 9:2
6. Agáta Procházková, 13. Veronika Říhová, 22. Alice Jirásková, 26. Tereza Staňková, 39. Nicol Fryčová, 43. Nikola Štekerová, 44. Agáta Procházková, 44. Alice Jirásková, 46. Nicol Fryčová - 33. Kateřina Skřivánková, 52. Dita Volfová; rozhodčí: Richard Iltis - Filip Novák; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Eliška Svrčková -2 - Klára Šimonová -5, Adéla Trnková ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 4:1;
Komentář domácích Fuchs Vladimír (Asistent trenéra):
utkání od první minuty pod kontrolou, jsme rádi, že se nám dařilo v obranné činnosti a současně jsme byli dostatečně produktivní. Od druhé třetiny již bylo pouze otázkou kolik gólů se nám podaří vstřelit. Jsme spokojeni s výkonem i výsledekm, těšíme se na zítra.
Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér):
Dnes to nebylo úplně ono a tahali jsme za kratší nokec provazu, ale holky podaly bojovný výkon. Pochvala patří především některým dorostenkám, pro které to byl první start za juniorky.  Děkujeme soupeři za pěkný zápas a zítra znovu na place.
60:00
59:59
Zápas nám končí a Black Angels si přípisují první důležitou výhru v této sérii. Dobrou noc a sladké sny <3
55:15
Domácí chybují a zbytečně pouští hosty do zakončení několikrát po sobě.
53:55
Blaci hrozí desátým gólem, ale ne a ne se trefit.
52:33
Nyní pozorujeme nebezpečné střely na obou stranách.
51:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Dita Volfová bez asistence (9:2).
45:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Nicol Fryčová, asistoval #29 Anna Žitná (9:1).
45:51
Střela ze standardky a rychlá dorážka před bránou ústí v devátý gól domácích.
43:59
Blaci jsou teď při chuti a odskakují na sedmigólový rozdíl, pokusí se ještě Boleslav výsledek zvrátit?
43:26
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Alice Jirásková bez asistence (8:1).
43:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #99 Denisa Výborná (7:1).
42:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #29 Anna Žitná (6:1).
42:09
Žitná geniální přihrávkou našla Štekerovou, která s přehledem uklízí míček do boleslavské branky.
41:09
Rychlý protiútok hostí skončil v rohu.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #89 Adéla Trnková družstva Florbalová akademie MB
40:00
40:00
39:59
Pátá před chvílí odbila a hráčky míří do šaten před poslední třetinou.
38:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #6 Nicol Fryčová, asistoval #15 Zuzana Kuchařová (5:1).
36:33
Žitná hází podobnou rybičku, kterou jsme dnes již viděly na ranním tréninku.
33:00
S jídlem roste chuť, Boleslav začíná ukazovat, že se s jedním gólem dnes nespokojí.
32:37
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kateřina Skřivánková, asistoval #12 Andrea Pikulová (4:1).
25:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tereza Staňková, asistoval #6 Nicol Fryčová (4:0).
21:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Alice Jirásková, asistoval #31 Agáta Procházková (3:0).
20:28
Vyloučen hráč #41 Kristýna Halousková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
20:28
Uvidíme první vyloučení tohoto zápasu.
20:00
20:00
19:59
Kupilíková drží balon a uklidňuje konec první třetiny.
18:09
Závar před boleslavskou brankou nakonec změnu skore nepřinesl.
17:58
Boleslav kombinuje na vlastní polovině, ale nedokáže se dostat přes domácí hráčky.
15:09
Štekerová obrala Boleslav o balonek a rychlou otočkou se dostala do nebezpečné střely.
12:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová, asistoval #31 Agáta Procházková (2:0).
12:41
Výborná krosem na Procházkovou a ta na Říhovou před brankou, která zkušeně uklízí balon do sítě.
11:25
Kupilíková hrdinně zasahuje v obranném pásmu.
01:06
Zápas začal ve vysokém tempu, Fryčová v samostatném úniku bohužel do golmanky hostí.
09:50
Maříková zmařila hosujícím hráčkám šanci dostat se na útočnou polovinu, ale následně přestřelila branku.
08:40
Výborná výborně vystihla rozehrávku hostí, následovaly dvě střely do bloku.
07:44
Procházková ve velké šanci trefuje tyčku.
06:09
Domácí střílí první branku utkání a stále tlačí na obranu hostí.
05:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #73 Veronika Říhová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Richard Iltis a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Bára Klikarová, Kristýna Halousková, Cecílie Rudzanová, Kateřina Skřivánková, Karolína Hnátková
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Eliška Svrčková; hráči v poli: Agáta Procházková, Veronika Říhová, Denisa Výborná, Anna Žitná, Nicol Fryčová