1:6
2:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:15
14. Eliška Hladíková, 26. Natálie Zachová, 50. Monika Prokopová, 60. Michaela Richtrová - 1. Monika Halamová, 2. Barbora Vávrová, 3. Eva Křtěnová, 11. Michaela Moravcová, 12. Aneta Salehová, 22. Eva Křtěnová, 23. Nicol Jakešová, 26. Barbora Vávrová, 27. Kristýna Jirásková, 38. Monika Halamová, 40. Karolína Lískovcová, 41. Kristýna Jirásková, 43. Lucie Baldreichová, 50. Kristina Venerová, 59. Eva Křtěnová; rozhodčí: Samuel Uhliarik - David Hertz; vyloučení: 2:3; využití: 2:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Zita Kočmaroš 36 - Terezie Tomanová 8; po třetinách: 1:5, 1:6, 2:4;
Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér):
Chodov v sérii potvrdil kvalitu, kterou dokazuje po dobu celé sezóny. Soupeř nás převyšoval po všech stránkách a je vidět velká práce, která za tím vším stojí. I přes postavení v tabulce jsme se rozhodli konkurovat soupeři aktivnější hrou a nevzdávat se před koncem zápasu. To se nám podařilo a za to bychom chtěli našim holkám poděkovat, velmi si toho vážíme. Děkujeme soupeři a přejeme hodně štěstí v dalším pokračování play-off.
Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér):
Jsme na sebe nároční a dnes utkání nemůžeme vůbec hodnotit kladně, je spoustu věcí, u kterých se musíme pozastavit a dostat pod kontrolu. Výběru absolutně nelitujeme, SKV odehrálo sérii přesně tak, jak jsme očekávali a ačkoli na první pohled můžou výsledky vypadat hrozivě, SKV nic nevypustilo a hráčky a trenéři se za jakéhokoli stavu hráli a snažili se vymýšlet, jak nám hru stížit. Děkujeme za sérii a teď se budeme soustředit na čtvrtfinále.
60:00
Střely ve 3. části: 5:19
60:00
59:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #64 Karolína Štandová (4:15).
59:57
Domácí tým dává 4 branku tři sekundy před koncem, loučí se tak s osmifinálovou serií.
58:54
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #6 Kristina Venerová (3:15).
58:28
Vyloučen hráč #59 Nicol Drábková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zvedání florbalky.
56:21
Domácí hráčky se snaží najít recept na obranu Chodova ovšem ta je neprostupná jako železná opona
50:55
Utkání se dohrává v klidném tempu
49:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Monika Prokopová, asistoval #58 Barbora Hajžmanová (3:14).
49:45
Třetí branku domácích vstřelila po chybě obrany Chodova Prokopová
49:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová bez asistence (2:14).
44:16
Krásná akce domácích hráček s číslem 33 a 12
43:03
Richtrová krásně vypresovala
42:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (2:13).
42:02
Domácí statečně brání domácí svatyni
41:19
Vyloučen hráč #15 Natálie Zachová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
40:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #46 Monika Halamová (2:12).
39:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #98 Eva Křtěnová (2:11).
39:26
Chodov využil přesilovku po 4 sekundách
39:22
Vyloučen hráč #20 Lucie Žišková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
38:34
Benešová baseballově odpaluje
37:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #46 Monika Halamová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (2:10).
26:10
Během poslední minuty jsme viděli tři branky a stav utkání je  v tuhle chvíli 2:9 pro Chodov
26:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková bez asistence (2:9).
25:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #15 Natálie Zachová, asistoval #28 Miriam Kaminski (2:8).
25:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Barbora Vávrová, asistoval #7 Aneta Salehová (1:8).
23:56
Vyloučen hráč #98 Eva Křtěnová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
23:56
Uvidíme přesilovku domácích
22:22
Začala druhá třetina a Chodov přidává branku za brankou
22:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Nicol Jakešová, asistoval #18 Magdaléna Netrefová (1:7).
21:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:6).
13:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Eliška Hladíková, asistoval #20 Lucie Žišková (1:5).
13:35
E. Hladíková vysílá projektil na přední tyč a dává první branku domícího týmu
11:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Aneta Salehová bez asistence (0:5).
11:09
Přesilovka domácích bohužel kýženou branku nepřinesla
10:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #67 Michaela Poláčková (0:4).
10:25
CHodov vstřelil branku i v oslabení a stav utkání tak je 0:4
09:06
Vyloučen hráč #18 Magdaléna Netrefová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.