3:2
1:1
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Florbal Ústí 6:4
10. Nina Schumannová, 17. Karolína Bulvová, 24. Klára Bačkovská, 30. Lucie Kalinová, 32. Nina Schumannová, 45. Lucie Kalinová - 6. Lucie Špírková, 22. Adéla Kubíková, 24. Barbora Gabrielová, 43. Petra Bratschaedlová; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vendula Lisá 23 - Martina Zajícová 24; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:1;
Komentář domácích:
Domácí utkání jsme zvládli dobře, ačkoli to byl tuhý boj téměř do konce. Jsme rádi že máme první bod, vyspíme se a zítra pojedeme na odvetu. Děkujeme soupeři a přejeme štastnou cestu domu.
Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér):
Dílčí úkoly jsme dnes splnili zhruba na 60 %. Do zítřka se musíme hlavně dobře vyspat, abychom se v týdnu mohli setkat se Zebrami ještě jednou. Děkuji za utkání a těším se na pokračování.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:34
Ústí hraje v šesti
58:01
Vyloučen hráč #38 Barbora Gabrielová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:26
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #29 Lucie Kalinová, asistoval #7 Veronika Kučerová (6:4).
43:36
Malíková má uzel na nohou :)
42:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #38 Barbora Gabrielová (5:4).
31:32
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (5:3).
29:20
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #29 Lucie Kalinová, asistoval #10 Karolína Bulvová (4:3).
27:26
Vyloučen hráč #38 Barbora Gabrielová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou.
23:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #38 Barbora Gabrielová, asistoval #7 Markéta Kociánová (3:3).
23:01
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská bez asistence (3:2).
21:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #59 Klára Dvořáková (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:8
20:00
16:43
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #8 Anna Vobořilová (2:1).
09:47
krásnou dorážkou od Schumannové pádá míček do brány
09:46
05:17
gólmanka zeber propustila míček mezi nohama
05:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #59 Klára Dvořáková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Berka a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Barbora Gabrielová, Petra Bratschaedlová, Markéta Kociánová, Lucie Zavadilová, Daniela Tomanová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Vendula Lisá; hráči v poli: Anna Vobořilová, Lucie Kalinová, Kristýna Kleknerová, Nina Schumannová, Eliška Malíková