0:3
0:7
- : -

Viking TJ Kobylisy B - Předvýběr.CZ Florbal MB Green 0:10
3. Vendula Řeřichová, 5. Matyáš Krkoška, 8. Josef Řeřicha, 15. Vojtěch Šubrt, 15. Patrik Kos, 16. Ondřej Legner, 16. Jaromír Legner, 17. Šimon Krkoška, 21. Vojtěch Šubrt, 22. Vendula Řeřichová; rozhodčí: Tomáš Tóth - Timon Štosek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Marie Kohoutová ? - Tomáš Podzimek 0; po třetinách: 0:3, 0:7;
21:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #80 Vendula Řeřichová bez asistence (0:10).
20:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #80 Vendula Řeřichová (0:9).
16:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #11 Šimon Krkoška, asistoval #90 Patrik Kos (0:8).
15:54
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #32 Jaromír Legner bez asistence (0:7).
15:37
Timeout Viking TJ Kobylisy B
15:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #3 Ondřej Legner, asistoval #90 Patrik Kos (0:6).
14:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #90 Patrik Kos, asistoval #60 Josef Řeřicha (0:5).
14:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #85 Matyáš Krkoška (0:4).
12:00
12:00
07:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #60 Josef Řeřicha, asistoval #52 Vojtěch Šubrt (0:3).
04:54
Vyloučen hráč #93 Kryštof Pojman družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
04:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #85 Matyáš Krkoška, asistoval #80 Vendula Řeřichová (0:2).
02:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #80 Vendula Řeřichová, asistoval #52 Vojtěch Šubrt (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Timon Štosek.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Tomáš Podzimek; hráči v poli: Johana Šrajerová, Jaromír Legner, Vendula Řeřichová, Matyáš Krkoška, Vojtěch Šubrt