0:1
0:2
- : -

K1 Florbal Židenice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1:5
16. Bára Zemánková - 14. Kristýna Gajdečková, 19. Anna Kytlicová, 23. Adéla Červenková, 52. Aneta Feiková, 59. Zoe Šarlota Srničková; rozhodčí: Radek Šafář - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Ema Čechová 21 - Magdaléna Hrišková 11; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:2;
Komentář domácích Filipová Eva (Vedoucí):
Dnes bohužel velmi opatrný vstup do zápasu, kdy byla znát nervozita. Velká poklona za posledních pět minut power play. Škoda, že takové tempo jsme nenasadily dříve. Děkuji holkám za odmakanou celou sezonu a Ostravě přejeme co nejdelší jízdu v dalších bojích.
Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér):
Vážíme si výhry a postupu, protože Židenice hrály opravdu dobře a nedaly nám nic zadarmo. Možná jsme vděční o to víc, že významná část našeho týmu byly holky 2007, pro které to byl play-off křest se vším všudy. Bylo to silové, bojovné, na všechno na hřišti bylo málo času a neustále bylo třeba držet koncentraci. Jsme rádi, že jsme si Židenice vybrali, věřím, že to byla dobrá příprava na další fázi i další sezónu, kde se o nové zkušenosti budeme moct opřít.
60:00
Střely ve 3. části: 2:7
60:00
58:41
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Zoe Šarlota Srničková bez asistence (1:5).
56:29
Židenice se snaží dostat k soupeřové brance, ale marně.
55:26
Židenice hrají bez gólmana.
54:51
Timeout K1 Florbal Židenice
54:46
Ostravští fanoušci se probouzí a cití v kostech vítězství.
53:21
Pokud chtějí Židenice vyhrát, měly by začít trefovat branku.
51:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #12 Anna Kytlicová (1:4).
51:57
Hra se obrací ve prospěch Ostravy a hostí navyšují skóre.
51:44
Židenice se snaží vytvořit gólovou šanci.
50:42
Židenice ohrožují branku hostí, ale střely jdou mimo.
49:14
Osrava teď tlačí a shlukuje se u branky domácích.
47:51
Vidíme mnoho střeleckých šancí, avšak ani jeden tým šanci nevyužil a nenavyšuje skóre.
47:28
Židenice nejsou s výsledkem spokojeny a snaží se jej zvrátit.
45:50
Hra se přiostřuje.
45:12
Jančová zabránila svým blokem nebezpečnou situaci Ostravy.
45:12
Židenice hrají v plném počtu.
44:52
Ostrava tvrdě brání a Fuchsová končí na střídačce hostí. Doufáme, že to není přestup.
44:35
Židenice si nepohlídaly odskok Červenkové, která míjí z předbrankového prostoru.
43:59
Domací vyhazují míček na polovinu hostí.
43:24
Nebezpečný faul Klvačové končí vyloučením.
43:12
Vyloučen hráč #2 Anna Klvačová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:43
Nebezpečnou akci domácích Ostrava ubránila s přehledem.
41:34
Do třetí třetiny nastoupily oba týmy aktivně a přesto se hraje na půlce domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:10
40:00
39:33
Židenice mají šanci navýšit skóre ze standartní situace, ale nevyšlo jim to.
38:59
Gajdečková měla velkou šanci zvýšit skóre Ostravy, ale střílí těsně nad bránu.
36:42
Do šla sama na bránu, ale v závěru přihrála a Židenice se do střelecké šance ani nedostaly.
35:37
Zemánková ze středu střílí mimo.
34:15
Hrazdírová zabránila dalšímu navýšení skóre Ostravy.
33:42
Ostrava po několika šancích ztrácí míček a bere si ho Oujezdská, která jde sama na bránu. Neproměňuje.
32:40
Krásná kombinace Fuchsové a Jančové nekončí gólem.
31:48
Židenice teď tráví více času bráněním.
29:47
Rozhodčí si pozval Niemczykovou na osobní pohovor.
29:00
Hráčka Včelná byla už po třetí vyloučena, doufáme, že to není nic osobního.
28:16
Ostrava hraje v plném počtu.
27:09
Židenice hrají v přesilovce, avšak jim stěstí nepřeje a míček ne a ne do brány.
26:15
Vyloučen hráč #76 Anna Včelná družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:14
Po střelecké šanci domácích, byla hráčka faulována a Ostrava jde na 2 minuty na trestnou.
24:25
Ostrava je teď aktivnější a má více střeleckých šancí.
22:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #12 Anna Kytlicová (1:3).
22:50
Ostrava teď bojuje a aktivně napadá. Po nahrávce z rohu střílí Červenková do pravého horního rohu.
22:50
21:58
Ostrava měla velkou šanci na gól, ale gólmanka ubránila.
21:08
Vyloučen hráč #75 Viktorie Hrazdírová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
20:57
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:8
20:00
18:57
Vyloučen hráč #76 Anna Včelná družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
18:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová bez asistence (1:2).
18:31
Kytlicová střílí od mantinelu gól.
16:38
Ostrava aktivně napadá Židenice.
15:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Bára Zemánková, asistoval #37 Viktorie Fuchsová (1:1).
15:44
Fuchsová se snaží dostat míček do brány, ale míček se odrazil. Toho využila Zemánková a dorazila míček do brány.
13:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Kristýna Gajdečková, asistoval #76 Anna Včelná (0:1).
13:11
Včelná nachází Gajdečkovou před bránou, která dostává míček za záda Židenické gólmanky.
12:19
Pitáková přeběhla celé hrací pole, ale před bránou strácí míček.
10:11
08:45
Ostrava zaváží míček do nebezpečného prostoru před svou vlastní branku, kde Klvačová vybojovala míček faulem.
08:11
07:44
Po vybojování míčku Zemánkové, Fuksová míjí.
06:33
Červenková se snažila obtočit okolo levé tyče a vstřelit gól, ale brankářka domácích ubránila.
05:45
Zatím nevznikají žádné šance, které by změnily skóre utkání.
03:57
Hrazdírová ubránila nebezpečnou situaci hostů.
02:36
Židenice teď promarnily standartní situaci.
02:11
Oba dva týmy hrají opatrně a připravují si útočnou kombinaci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šafář a Vojtěch Eliáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Nikol Pitáková, Nela Blažková, Kristýna Gajdečková, Adéla Červenková, Anna Včelná
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Ema Čechová; hráči v poli: Anna Klvačová, Bára Zemánková, Viktorie Fuchsová, Kateřina Jančová, Viktorie Hrazdírová