0:0
1:1
- : -

K1 Florbal Židenice B - SHOOTERS BETA STARS B 3:1
6. Simon Nobilis, 10. Tadeáš Brhel, 39. Jan Adam Tuček - 32. Bernard Smekal; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 1:5 + Michal Vajda OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matouš Pokorný ? - Filip Balla ?; po třetinách: 2:0, 0:0, 1:1;
39:00
39:00
Utkání končí bohužel pro Shooters prohrou. Trošku využiju svého prostoru a pozvu fanoušky florbalu a týmu Shooters Beta na utkání ženského týmu, které se odehraje v jednovnické hale již za necelý týden. Bude to show, tak neváhejte přijít! Tímto se s vámi loučím a u onlinu se už letos zřejmě nepotkáme.
38:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #35 Jan Adam Tuček, asistoval #92 Tadeáš Brhel (3:1).
38:45
Vyloučen hráč #23 Michal Vajda družstva SHOOTERS BETA STARS B na 2 minuty za nesportovní chování.
38:45
Vyloučen hráč #23 Michal Vajda družstva SHOOTERS BETA STARS B - osobní trest.
37:30
Tlak Shooters je opravdu velký. Poslední minuta a něco do konce..
36:10
Shooters v šesti. Hráči Shooters na sebe řvou navzájem "v klidu" .... aneb věta po které se nikdo nikdy neuklidnil.
35:10
Teďka se mi trošku zvýšil tep, ale golman Balla se stihl přesunout a vychytal téměř jasný gól.
34:35
Taktický timeout na straně Shooters. Jsem zvědavá čeho budeme v posledních 4 a půl minutách svědky...hra v 6? aktivní napadání? pasivní vyčkávání? ..možností je mnoho
34:00
Sam Zeman mohl být slavnej, ale zatím nebude, protože jeho střela ze středu letí mimo, já mu však věřím, že to tam ještě padne
31:26
Branku družstva SHOOTERS BETA STARS B vstřelil #22 Bernard Smekal, asistoval #19 David Vaníček (2:1).
31:26
Máme tu první gól v podání Shooters. Kluci nespěchali s rozehrávkou a svcou šanci si postupně připravili. Finální nahrávku poslal Vaníček z rohu na Míšu Vajdu, kterému se daří prostřelit golmana Židenic. Rozdíl je pouhá jedna branka  a něco mi říká, že posledních 7 minut bude velice napínavých :)
29:50
Spousta šancí na hokejkách druhé lajny Shooters, ale štěstíčko k zakončení chybí
26:10
konec druhé třetiny byl velice třaskavý. tak věřím, že se hra trochu uklidní a v poslední třetině se vrátíme k florbalu
26:01
Konkrétně zdravím Jana Veselého a ráda bych mu vzkázala, že dnes žádné problémy s časomírou nejsou...neumím si vysvětlit, čím to může být :P
26:00
26:00
Zdravím členy mužského A týmu a i ženského A týmu a doufám, že máte krásnou neděli <33
26:00
25:50
Vyloučen hráč #17 David Bureš družstva SHOOTERS BETA STARS B na 2 minuty za hra bez florbalky.
25:06
Vyloučen hráč #46 Tomáš Heger družstva SHOOTERS BETA STARS B na 2 minuty za sekání.
24:10
tentokrát předvedl učebnicovou sekeru Hegi a tak se s ním asi za cvhíli potkáme na trestné :)
24:05
Máme tu přesilovku Shooters. Jsem zvědavá jestli bude početní výhoda na hřišti využita nebo to bude trochu utrpení, jako přesilovky ženského týmu (teď si střílím do vlastní nohy btw :)).
23:01
Vyloučen hráč #16 Pavel Hons družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za hra na zemi.
22:30
Tentokrát je tu faul ze strany Žideni a signalizovaná výhoda. Shooters v šesti. Bomba Tichoně zablokována.
22:15
Hra je tvrdá a ne příliš kombinační. jsou tu ale i výjimky, například teďka Tichoň vybojoval míček na půlce a nabídl Vaníčkovi střelu z první, ten ale bohužel promáchl
17:50
Pěkná kombinace první útočné lajny. Porwi chtěl nahrávat a trochu mu to sjelo, ale míček se i tak dostal k samostatně před brankou stojícímu Burešovi, který však pálí pouze do brankaře.
16:40
Zatím dobrá obranná práce v oslabení, nutno pochválit všechny 4 bránící hráče i brankáře Ballu, kterému hodinka spánku k dobru zřejmě prospěla :)
15:18
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Koudelka družstva SHOOTERS BETA STARS B na 2 minuty za sekání.
14:50
Právě byl hráč Židenic poskeanej jak jarní tráva, je signalizovaná výhoda a Vojta Koudelka míří na trestnou lavici.
13:01
Do Jedovnické haly dorazil Ondřej David, lépe známý pod označením Broxi. Uvidíme zda právě jeho přítomnost bude elementem, který kluky nakopne k proměňování šancí.
13:00
13:00
Dneska má svátek Kazimír, všem Kazimírům vše nej a taky chvilka na to se něco díky wikipedii přiučit- Kazimír je slovanské jméno, skládající se z členů Kazi- („ničit, kazit“) a -mír („mír, klid, pokoj“), alternativně se může jednat o základ slova kázat, tedy ten kdo káže mír (mírotvůrce). Znamená buďto „ten, který (nechť) kazí mír“ nebo „ten, kdo káže mír“.
13:00
12:41
I přesto, že Židenice vedou 2:0, průběh zápasu je vyrovnaný. Dokonce bych řekla, že kluci ze Shooters mají více šancí, ale zatím nenachází recept na překonání golmana Židenic.
11:30
Podobná situace, jako před chvílí, tenteokrát Váňa posouval na Kudyho, ale ten míček o centimetry nedoběhl.
10:10
Parádní práce Koudyho, který vystihl crosovou nahrávku a šel do protiútoku. Míček posouval do strany na Vaníčka, ale jemu se z úhlu překonat golmana nepodařilo. Následně jsme viděli standardní situaci na velkém brankovišti, která gólem také neskončila.
09:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #92 Tadeáš Brhel, asistoval #14 Vojtěch Dřínovský (2:0).
09:25
Židenice navyšují skóre dobře mířenou střelou z půlky.
05:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #27 Simon Nobilis, asistoval #8 Jiří Picka (1:0).
05:28
Skóre dnešního zápasu otevírá krásnou střelou hráč Žideni Nobilis, kterého do úniku vyslal nahrákou Zelníček.
04:40
Opravdu krásná standardka Shooters na velkém brankovišti. Souhra mezi Vajdou a Čeperou však bohužel skončila jen na brankové konsturkci.
03:00
A máme tu první kvalitní zákrok Filipa Bally, následovaný prudkým výhozem.
02:00
Tentokrát rozehru Židenic narušil Koudelka, ale jeho střela letí mimo bránu.
01:30
Vaníček vystihl rozehrávku soupeře a získal míček na půce hřiště. Přečíslení Shooters 3 na 2 končí střelou se kterou golman Židenic nemá problém.
00:01
Úvodní buly pro Shooters. A o pár sekundi i první šance, Bureš se snažil protačit míček za záda židenikého golmana, ale ten je hned ze začátku utkání pozorný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Dominik Papp.
00:00
00:00
Line-up hostů SHOOTERS BETA STARS B:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice B: hráči v poli: Filip Zelníček, Jiří Picka, Pavel Hons, Ondřej Vývoda, Tomáš Zubík
00:00
Dobré ráno a dobrou chuť, pokud právě snídáte. Vítáme Vás u prvního a ,kvůli změně rozpisu turnaje, jediného zápasu Shooters Beta Stars.
Ranní utkánání v Jedovnické hale nabídne jistě třaskavý souboj, jelikož soupeřem Shooters je městský rival z  městské části Brno - Židenice.
Uvidíme, zda muži B napodobí ostatní celky Shooters - muže A a ženy A - a podaří se jim hráče v růžových dresech porazit.

00:00
O velké motivaci na oboou stranách svědčí i to, že oba týmy se rozcvičují již půlhodiny před začátkem utkání, 30 MINUT !!!! No snad borcům nedojdou síly ještě před tím, než samotné utkání vypukne.
00:00
K vidění je zajímavý rozhovor na půlce hřiště mezi nejvyšším činovníkem klubu Shooters - Ondřejem Porwiszem a židenickým útočníkem Ondřejem Vývodou. Jestli jde o přátelský small talk před zápasem nebo domlouvání výsledku zápasu zůstává záhadou. Moje odezírací schopnosti ještě nejsou na tak vysoké úrovni a odposlechy nejsou v jedovnické hale přítomny. Nutno říct, že nedošlo k výměně obálky ani krabice s vínem, tak věřím, že zápas bude odehrán ve znamení fair play a o vítězi rozhodne lepší výkon ;)
00:00
Místo české hymny nám před slavnostním buly halou zní píseň Funkytown. K důležitosti utkání adekvátní hudební počin z velice kvalitního a mého oblíbeného animovaného filmu Shrek.