0:1
0:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC 4CLEAN Česká Lípa 3:6
5. Miloš Tyl, 9. Michal Klápa, 16. Michal Klápa - 14. Daniel Štěrba, 17. Jan Peška, 28. Jan Peška, 50. Daniel Štěrba, 60. Radek Krajcigr, 60. Václav Vavruška; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 290; zásahy brankářů: Daniel Váradi 12 - Jan Dvořák 15; po třetinách: 3:2, 0:1, 0:3;
60:01
Komentáře nejlepších hráčů a trenérů (Mandler, Klápa, Derka, Dvořák) naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=9o6xY1aGpRw
60:00
Střely ve 3. části: 6:5
60:00
59:40
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška bez asistence (3:6).
59:23
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #96 Václav Vavruška (3:5).
57:54
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
57:07
Parádní zákrok Dvořáka proti Klápovi.
56:22
Po krátkém ošetření hostujícího gólmana budeme pokračovat rozehrávkou Lípy.
55:06
Hosté hrají v plném počtu.
53:06
Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
51:11
Dnešní utkání sleduje 290 diváků.
49:17
Štěrba dostal dostatek prostoru na levém křídle a střelou pod břevno posílá Lípu do vedení.
49:16
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #4 Milan Tichý (3:4).
47:19
Zatím sledujeme opravdu opatrný začátek třetiny, je vidět, že nikdo nechce udělat zbytečnou chybu.
44:56
Navrátil nedokázal usměrnit pas od Lebedy.
43:44
Tyl našel před brankou Klápu, ten ze vzduchu trefil jen padajícího Dvořáka.
42:02
Dvě minuty oťukávané jsou za námi a šanci jsme neviděli.
39:59
Závěr již nic dramatického nenabídl a tak půjdeme do třetí třetiny za stavu 3:3.
38:01
Začaly poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:06
Hraje se opravdu ve vysokém tempu, týmy se rvou o každý centimetr hřiště.
35:38
Po chybě v domácí rozehrávce pálil nebezpečně Kopič, branku však minul.
32:36
Trochu se nám na hřišti přiostřuje, oba týmy by si přály nějakou tu přesilovku. Rozhodčí jejich názor nesdílí.
30:03
Slaný zkoušel dlouhým pasem najít Ekla, Nushart byl u míčku dříve.
27:58
Peška zůstal zapomenutý za domácí obranou a po parádní kličce vyrovnává na 3:3.
27:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #66 Daniel Štěrba (3:3).
25:14
Souboj Ekla s Kalašem dopadl lépe pro karlovarského matadora.
23:08
Tylovi míček utekl a rozehrává tak Krajcigr.
21:49
Klápa se opět vytáčel na střed, míček mu však ujel z hokejky.
20:13
Sledujeme zajímavé taktické šachy, kdy si oba celky navzájem hlídají nasazování elitních formací.
16:26
Domácí opět nebyli důslední v rozehrávce a jsou za to potrestáni, TIchý našel volného Pešku, který již neměl problém s překonáním Váradiho.
16:25
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #4 Milan Tichý (3:2).
15:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #55 Tomáš Nushart (3:1).
14:10
Vyloučen hráč #23 Tomáš Kadlec družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
13:40
Domácí teď byli pod tlakem, dělovku Tichého sice Váradi skvělým zákrokem vykryl, na střelu Štěrby již byl krátký a máme tady snížení.
13:39
11:56
Celá domácí pětka si vyměnila míček, zakončující Nushart však mířil vysoko nad.
11:10
Kalaš zablokoval dělovku Tichého.
08:47
Korbel nastřelil míček do brankoviště, kde si ho našel Klápa. Proti karlovarskému kmapitánovi neměl Dvořák šanci se přesunout.
08:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #8 Matěj Korbel (2:0).
07:55
Krajcigr byl v dobré pozici, míček mu však sjel z hokejky a tak končí za mantinelem.
06:20
Domácí si teď zadělali špatnou rozehrávkou na problémy, naštěstí je díky úspěšným blokům dokázali zažehnat.
04:02
Povedená standartka pro domácí, kdy Klápa posunul míček na Tyla, který otevírá skóre.
04:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl, asistoval #44 Michal Klápa (1:0).
02:42
Peška se snažil dorážet zády k brance, nezamířil však přesně.
01:34
Nushart to zkoušel, Tichý ho však zablokoval.
00:01
První buly zápasu pro Lípu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Daniel Štěrba, Milan Tichý, Jan Peška, Ondřej Kopič, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Matěj Korbel, Tomáš Nushart, Miloš Tyl, Michal Strachota, Michal Klápa
00:00
Vítáme Vás u sledování online přenosu ke 4.utkání série play down mezi Karlovými Vary a Českou Lípou. Včerejší zápas opět nabídl parádní bitvu, která nakonec dopadla lépe pro hosty. Těm se díky brance v závěrečné minutě základní hrací doby povedlo zvítězit 4:5 a snížit stav série na 2:1. Zatím tedy v sérii vítězí pouze hostující týmy, uvidíme, zda se to potvrdí i dnes nebo se Varům povede znovu odskočit. Úvodní buly padne v 18 hodin a čekání na něj si můžete zpříjemnit třeba s naším zápasovým programem. Odkaz naleznete zde.