2:3
1:2
- : -

FBC Sokol Adamov - K1 Florbal Židenice B 3:5
15. Josef Zouhar, 21. Pavel Buchta, 35. Petr Chalupa - 16. Tadeáš Brhel, 19. Pavel Hons, 24. Jan Adam Tuček, 33. Tadeáš Brhel, 37. Jan Adam Tuček; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Novotný ? - Adam Dostál ?; po třetinách: 0:0, 2:3, 1:2;
39:00
36:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #35 Jan Adam Tuček, asistoval #27 Simon Nobilis (3:5).
34:34
Timeout K1 Florbal Židenice B
34:34
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #4 Petr Chalupa, asistoval #19 Jan Kocman (3:4).
32:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #92 Tadeáš Brhel, asistoval #35 Jan Adam Tuček (2:4).
26:00
26:00
23:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #35 Jan Adam Tuček, asistoval #92 Tadeáš Brhel (2:3).
20:26
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #91 Pavel Buchta, asistoval #19 Jan Kocman (2:2).
19:05
Vyloučen hráč #35 Jan Adam Tuček družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za blokování florbalky.
18:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #16 Pavel Hons, asistoval #23 Ondřej Vývoda (1:2).
15:27
14:07
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #27 Josef Zouhar, asistoval #57 David Křenek (1:0).
13:00
13:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Dominik Papp.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice B: hráči v poli: Jiří Picka, Filip Zelníček, Ondřej Vývoda, Tomáš Zubík, Pavel Hons