2:3
2:0
0:1

Florbal Ústí - TJ Sokol Nové Strašecí 5:6p
2. Lucie Špírková, 27. Markéta Kociánová, 31. Petra Bratschaedlová, 42. Kateřina Šímová, 54. Petra Bratschaedlová - 3. Kristýna Kleknerová, 8. Karolína Bulvová, 30. Nina Schumannová, 33. Leontýna Káralová, 37. Kristýna Kleknerová, 62. Klára Bačkovská; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Martina Zajícová 21 - Vendula Lisá 22; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:0, 0:1;
Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér):
Konec je vždycky konec. Nese s sebou emoce, nese s sebou loučení. My se loučíme se sezonou, která se neodvíjela podle našich představ. Dnešní poslední utkání bylo demonstrací toho, co jsme prožívali v průběhu sezony často.
Musíme tento konec vyžít jako začátek další cesty. pojmenujeme si důležité momenty, věci, na kterých budeme moci stavět a orazit se od nich do dalších dnů.
Děkuji tímto svým hráčkám, že jsme to dotáhli až do bodu, kdy můžeme odcházet s hlavou zvednutou. Děkuji i fanouškům, kteří nám celou dobu ¨nepřestávají vyjadřovat podporu.
Soupeři přeji mnoho zdaru do dalších utkání.
Komentář hostů Jánský Zdeněk (Trenér):
velice vyrovnaný zápas plný gólů a emocí, ze kterého odcházíme jako vítězové. děkujeme soupeři za zápas.
70:00
Střely v prodloužení: 2:2
61:40
61:40
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #9 Leontýna Káralová (5:6).
61:40
Strašecí po mnoha dorážkách dokončuje tuto sérii.
57:07
Špírková zkusila točenou střelu jako kofolu :)
55:29
Ústí zatím 100% víc aktivním týmem.
53:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #18 Ema Mlatečková (5:5).
49:22
Nevyužitá přesilovka a hosté v 5
48:47
Mečířová zase nad!
47:25
Vyloučen hráč #29 Lucie Kalinová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
45:03
Ústí se začíná měnit v prime Tottenham!
43:50
Ústí ukazuje kdo je doma, další pěkná střela Kociánové a Ústí tlačí
42:42
Máme tu mnoho pokusů ale nic nekončí gólem. nejdřive tutovka Mečířové a podruhé netrefuje Mlatečková!! Opravdu chtějí vyhrát!
42:08
Ústí koplo do vrtule a snaží se otočit zápas.
41:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #7 Markéta Kociánová (4:5).
36:47
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #15 Nina Schumannová (3:5).
36:47
Kleknerová ze středu zvyšuje náaskok.
33:59
Ústí v pěkném brejku, ale gól jim to nepřineslo. Maximálně branku na zemi.
32:43
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Leontýna Káralová, asistoval #6 Klára Bačkovská (3:4).
30:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #8 Lucie Zavadilová (3:3).
30:07
Vyloučen hráč #7 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
29:59
Ústí další přesilovku. Snad využijí.
29:40
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #13 Eliška Malíková (2:3).
29:40
Strašecí se ujímá vedení!
26:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová bez asistence (2:2).
26:50
Nekompromisní zakončení Kociánové na zadní tyč. Stav opět vyrovnaný
25:25
Hodně sekání, jak kdybychom měli chuť na sekanou v housce.
23:25
Strašecí standartku před bránou Ústí moc nezvládlo.
22:30
Kociánová v šanci, ale gólman zatím úspěšnější.
20:40
Ústí více aktivní. Jsou hladový po gólu.
17:07
Strašecí v šanci, ale střela končí mimo.
16:37
Hudečkoá na středu osekaná jak sekaná.
14:32
Mela před brankou Ústí. Kubíková je z oceli a žije.
13:43
Zápas zatím nahoru dolů a to nás baví.
10:01
Ústí se snaží, ale zatím si moc nesedli s povrchem.
08:19
Nové Strašecí v plném počtu.
07:52
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (1:2).
07:52
Ústí zaváhalo a Kleknerová posílá do prázdné po samostatném úniku Bulvové která se nemýlí.
06:19
06:18
Máme tu první vyloučení. Ústecký mají možnost jít do vedení. Uvidíme zda využijí svou šanci.
04:37
Oba týmy se snaží vstřelit další branku, ale gólmani zatím úspěšný
02:55
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová bez asistence (1:1).
02:55
Hudečková ztrácí na středu a je vyrovnáno.
01:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #18 Ema Mlatečková (1:0).
01:21
Ústí se po povedené střele od Špírkové dostávají do vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Vendula Lisá; hráči v poli: Kristýna Kleknerová, Anna Vobořilová, Nina Schumannová, Eliška Malíková, Lucie Kalinová
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Daniela Tomanová, Barbora Gabrielová, Petra Bratschaedlová, Markéta Kociánová, Lucie Zavadilová