0:6
2:5
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Torpedo Havířov 3:15
8. Jaroslava Bálintová, 49. Helena Klazarová, 60. Jitka Romančáková - 10. Marika Marečková, 11. Andrea Pastušková, 16. Natali Kalábová, 20. Lucie Kadlecová, 27. Alexandra Glasová, 31. Lucie Giecková, 32. Natali Kalábová, 32. Marika Marečková, 33. Marika Marečková, 40. Niki Kalábová, 43. Lucie Giecková, 43. Veronika Jalcsová, 49. Marika Marečková, 59. Natali Kalábová, 60. Niki Kalábová; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Klára Karlíková 23 - Lucie Waloszková 29; po třetinách: 1:4, 0:6, 2:5;
Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér):
Vykřesali jsme malou naději na začátku utkání nádherným gólem v přesilovce, ale pak už to byl zase Havířov co udával tempo hry a zaslouženě postupuje do dalšího kola. Dokázali jsme si vytvořit několik hezkých šancí, ale dnes nám to štěstíčko nepřálo. Děkujeme za soupeři utkání a my můžeme přemýšlet nad další sezónou. Přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Březina Josef (Trenér):
Výhra a postup do dalšího kola play-off.
60:00
Střely ve 3. části: 13:12
60:00
59:57
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová bez asistence (3:15).
59:57
Po špatné rozehrávce Rtyně Niki Kalábová využívá situace, běží po mantinelu a trefuje poslední branku dnešního utkání.
59:29
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková, asistoval #4 Nikola Brejtrová (3:14).
59:29
Rtyně na poslední chvílí ještě snižuje skóre.
58:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #28 Alexandra Glasová (2:14).
56:05
Krásný zákrok helmou Waloszkové.
55:13
Největší problém rtyňské přesilovky jsou promáchnuté tutovky.
53:58
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za vysoká florbalka.
52:02
Šrámková posílá krásnou nahrávku na Romančákovou, ale ta nestíhá doběhnout balon a šance snížit byla pryč.
48:52
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #28 Alexandra Glasová (2:13).
48:35
Klazarová z rohu na Svatoňovou, střílí, ale za bránu.
48:15
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Helena Klazarová bez asistence (2:12).
45:04
Romančáková vytahuje a shazuje na Bálintovou, Waloszková vyráží nohou.
43:33
Hezká akce Rtyně. Zakončující hráčka však minula bránu.
42:43
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Lucie Giecková, asistoval #22 Marika Marečková (1:12).
42:43
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #84 Veronika Jalcsová, asistoval #93 Terezie Šešulková (1:11).
42:05
Rtyně kombinuje na havířovské polovině, ale ke střele se ne a ne dostat.
40:37
Klazarová posílá dlouhou na Hejnovou, která střílí, ale střela jde daleko za bránu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:18
40:00
39:37
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (1:10).
39:37
Havířov využívá přesilové hry.
38:05
Krásný přesun Karlíkové.
37:44
Vyloučen hráč #4 Nikola Brejtrová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
37:10
Rtyně nevyužila přesilovky.
35:59
Rtyně kombinuje, ale střely létají mimo.
35:10
Vyloučen hráč #66 Niki Kalábová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
33:43
Rtyně se snaží snížit, ale Havířov je pomalu nepustí ke střele na branku.
32:16
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková bez asistence (1:9).
31:38
31:38
Havířov dává dva rychlé góly a své vedení si ještě více pojišťuje.
31:12
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
31:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (1:7).
30:19
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Lucie Giecková, asistoval #66 Niki Kalábová (1:6).
30:19
Natali Kalábová střílí gól z rozehrávky.
26:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #1 Lucie Waloszková (1:5).
26:42
Rtyně chybuje a brankařka Havířova posílá svou hráčku do breaku, tím navyšuje skóre na 5:1
25:11
Vyloučen hráč #64 Kristýna Kupcová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
25:11
Rtyně si zahraje dnes svou druhou přesilovku, tutíž mají větší šanci snížit náskok Havířova.
24:12
Rtyně z rozehrávky z rohu na útočné polovině zkouší kombinovat, střela končí mimo bránu.
20:50
Ze začátku druhé třetiny je Havířov opět více na balónku, uvidíme jak se to bude vyvíjet dále.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:8
20:00
19:28
Krásná kombinace Brejtrové a Bálintové končí pouze za mantinelem.
19:14
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová bez asistence (1:4).
19:14
Kadlecová obrala Romančákovou o míček, pokračovala sama na bránu a navýšila skóre Havířova.
18:32
Havířov opakovaně napadá rtyňskou branku.
15:51
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #14 Andrea Pastušková (1:3).
15:51
Havířov využívá přesilové hry bombou Natali Kalábové.
15:25
Vyloučen hráč #2 Jaroslava Bálintová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
15:03
Hra nabírá čím dál větší tempo.
14:20
Krásná střela od mantinelu Lucky Ondráčkové.
13:02
Pastušková dostala crossovku před bránu a z první vystřelila. Karlíková ji skvělým zákrokem šanci navýšit překazila.
12:26
Pěkný zákrok Waloszkové.
10:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #93 Terezie Šešulková (1:2).
10:13
Šešulková zpoza brány shazuje na Pastuškovou a ta už pouze doráží do prázdné brány.
09:14
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (1:1).
09:14
Marečková střílí nad nohu Karlíkové a vyrovnává.
07:20
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #68 Jitka Romančáková (1:0).
07:20
Romančáková nachází na středu volnou Bálintovou, která střílí úvodní gól utkání pod břevno.
06:20
Vyloučen hráč #14 Andrea Pastušková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
04:46
Oba týmy se snaží skórovat, ale nedokážou se dostat přes obranu.
02:19
Marečková sama na Karlíkovou, která chytá.
01:37
Romančáková vybíhá s balonem a shazuje na Klazarovou. Ta střílí, ale Waloszková helmou vyráží.
00:01
Úvodní buly pro hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Niki Kalábová, Marika Marečková, Natali Kalábová, Alexandra Glasová, Lucie Giecková
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Klára Karlíková; hráči v poli: Jitka Romančáková, Nikola Brejtrová, Natali Luštincová, Alena Šrámková, Kateřina Svatoňová