6:3
0:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:9
15. Michal Malec, 23. Michal Malec, 32. Adam Klusoň, 37. Matyáš Gryc, 40. Michal Malec, 40. Michal Malec, 40. Jakub Vařecha - 17. Ondřej Jankovský, 18. Viktor Karásek, 20. Filip Szemla, 24. Jan Skalník, 34. Ondřej Jankovský, 35. Dominik Vinárek, 43. Kryštof Vašňovský, 50. Jan Skalník, 60. David Slončík; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Matěj Buršík 30 - Ondřej Glogar 17; po třetinách: 1:3, 6:3, 0:3;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Konec playoff, ale se ctí a skvělou reprezentací Hattricku. Chci poděkovat všem hráčům za skvělé výkony a posouvání svých možností ve vyřazovací části soutěže. Vzhledem k tomu, jak máme mladý tým. Věřím, že budeme v dalších letech výrazně úspěšnější. Soupeři děkujeme za cenné lekce a přejeme hodně štěstí v další části soutěže. Dík patří i divákům za velkou podporu.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí):
Začátek dost laxně podceněný,závěr druhé třetiny bez naší účasti. Třetí třetina v playoff parametrech, celkem slušný mlýnek na maso. Neskutečné množství našich neproměněných šancí udrželo soupeře v dohledu i přes velký tlak pod, kterým ve třetí části byli.
Kloubouk dolů před soupeřem, který i přes nevelký počet hráčů držel tempo a nenechal nás vydechnout.

60:00
Střely ve 3. části: 7:12
60:00
59:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #23 Ondřej Glogar (7:9).
59:57
Vítkovice potvrzují výhru gólem do prázdné brány.
53:48
Vítkovičtí drží balonek a snaží se přejít na útočnou polovinu, zatím bez úspěchu.
52:27
Nechybělo moc a Vítkovičtí mohli skórovat.
50:46
Hattrick teď dvakrát vyzkoušel pozornost Vítkovického golmana.
49:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Jan Skalník, asistoval #91 Nikolas Vizváry (7:8).
47:26
Můžeme vidět nerzvozitu Vítkovic, kterým odskakuje od čepelí hodně balonků.
42:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Kryštof Vašňovský, asistoval #8 Dominik Vinárek (7:7).
42:13
Máme tu vyrovnání, emoce začínají hrát velkou roli.
41:21
Malec mohl po páté skórovat, golman mu stál v cestě.
40:30
Buršíkův zákrok. Vítkovice budou rozehrávat z výhodné pozice.
39:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (7:6).
39:51
Neskutečné emoce proběhly brněnskou halou, rychlé bully a gól dvakrát zasebou.
39:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #48 Adam Klusoň (6:6).
39:34
37:43
Galia zcela mimo branku.
36:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:6).
36:02
Rozehrávka Vítkovic z rohu.
34:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominik Vinárek bez asistence (3:6).
33:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #40 Dan Peterek (3:5).
33:07
Vítkovice se staví do přesilovkového rezstavení, ale zatímnemůžou najiít skulinu v domácí obraně.
32:35
Vyloučen hráč #15 Jakub Vařecha družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost.
32:02
Vítkovice tlačí, ale bez úspěchu.
31:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (3:4).
29:55
Hattrick získává balonek.
28:00
Vítkovice se stále snaží prolomit obranu domácích.
23:58
Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
23:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Jan Skalník, asistoval #36 Filip Novotný (2:4).
22:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #15 Jakub Vařecha (2:3).
19:59
Vítkovice se nikam posledních 10 vteřin netlačili a vyčkali na konec třetiny na své polovině.
19:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Filip Szemla, asistoval #22 Samuel Alter (1:3).
18:34
Hattrick měl dobrou příežitost díky standartní situaci ze středu, ale neproměnil.
17:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #16 Viktor Karásek, asistoval #13 Filip Szemla (1:2).
17:00
Rychlý obrat skóre v podání hostí. 2. branka padla trochu se štěstím, ale branka jako branka.
16:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #71 Adam Palčinský (1:1).