2:3
1:2
- : -

GC System Bulldogs Brno - Tatran Střešovice 3:5
23. Nikol Kovárníková, 37. Kristýna Veselá, 51. Kristýna Veselá - 31. Karolína Bláhová, 34. Karolína Bláhová, 34. Kristýna Máchová, 52. Pavlína Soukupová, 60. Kateřina Fialová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Lenka Richterová 19 - Kristýna Bartošová 16; po třetinách: 0:0, 2:3, 1:2;
Komentář domácích Brouček Martin (Trenér):
Rozloučili jsme se se ctí. Děkujeme soupeřům, rodičům, funkcionářům za celou sezonu.
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér):
Smekám před holkami z Brna, dnes nám ukázaly jak se bojuje, když není kam ustoupit. Při nás dnes stálo i štěstíčko. Díky za super zápas a jdeme vyhlížet, kdo si nás vybere do dalšího kola.
60:00
Střely ve 3. části: 4:9
60:00
59:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Kateřina Fialová, asistoval #12 Valentýna Viková (3:5).
53:57
Brněnští fanoušci dnes asi zůstali doma, slyšíme buben i skandování Tatranu, ale podpora pro BB je velmi rozpoačitá ;-)
52:21
Pieczonková opět pálí od mantinelu, míjí
51:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #18 Pavlína Soukupová bez asistence (3:4).
50:40
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá bez asistence (3:3).
47:07
Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
47:07
Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
47:07
A znovu 4 na 4 :-)
46:40
Už hraje přesilovku Tatran
45:20
Vyloučen hráč #6 Adéla Urbanová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
45:20
A budeme hrát 4 na 4
44:22
Vyloučen hráč #86 Alžběta Novotná družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:47
A hra se nám hned od začátku třetí třetiny rozjíždí, na obou stranách byly šance
36:24
Vyloučen hráč #18 Pavlína Soukupová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
36:04
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #41 Karolina Bartoňková (2:3).
36:04
Ale rychle se z něj dostávají :-)
35:22
Buldočky jsou teď pod tlakem
33:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Kristýna Máchová, asistoval #58 Natálie Nesnídalová (1:3).
33:56
A je to 3:1
33:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (1:2).
33:05
Pieczonková opět ze svého oblíbeného místa, neúspěšná, vzápětí ale Bláhová už skóruje
30:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #4 Michaela Stránská (1:1).
26:05
Vzápětí to zkouší znovu ze stejného místa, s větší prudkostí, Richterová vyráží krásným zásahem nohou
25:41
Pieczonková střílí od mantinelu, trefuje konstrukci brány BB
23:20
Vzápětí obrovský tlak na domácí bránu, Richterová vychytala několik pokusů o dorážku
22:58
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #15 Nela Bolfová (1:0).
19:15
Pěknou šanci Cendelínové teď Richterová likviduje, BB stíhají ještě jeden protiútok, také neúspěšně
18:30
Standardka pro BB v nadějném postavení, ale nevyšlo to :-)
15:20
Bláhová v šanci, Richterová vyráží
14:50
Veselá faulovaná, ze standardní situace se vystřelit nepodařilo
13:40
Tatran po rozehrávce ze svého rohu velice rychle přechází do útočného pásma, ale buldočky útok odráží
12:35
Cendelínová střílí a v krátké době to zkouší znovu, Richterová je ale připravená