2:2
- : -
FBC Hranice

1.MVIL Ostrava - FBC Hranice 3:7
34. Miroslav Besta, 41. Jaroslav Kaprál, 58. Tobiáš Zlámal - 7. Jaromír Chodil, 16. Tomáš Václavík, 23. Ondřej Dobeš, 31. Jan Kolajta, 35. Jan Grygar, 46. René Mikel, 52. Jan Kolajta; rozhodčí: Jiří Večerek - Radek Vybíhal; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vít Segiň 15 - Jakub Kosar 14; po třetinách: 0:2, 1:3, 2:2;
Komentář domácích Bažan Petr (Trenér):
Dnes jsme podali skvělý týmový výkon. Hráči mi udělali obrovskou radost tím, jak se posunuli v rámci celé sezony a jsou z nich opravdu florbalisti s obrovským potenciálem. Děkuji všem za sezónu a budu se těšit v září.
Komentář hostů Dadej Petr (Trenér):
Další dílčí cíl je splněn, teď si odpočineme, zregenerujeme a začneme se důsledně připravovat na baráž. Poslední krok bývá nejtěžší, nicméně o to víc nás jeho dosažení bude těšit. Děkujeme soupeři za sérii - přeji podařenou přípravu na příští sezonu a mnohem úspěšnější příští sezonu. Svým hráčům děkuji za dosavadní přístup a zdůrazňuji - teď to teprve začíná.
60:00
Střely ve 3. části: 7:11
60:00
59:35
Vyloučen hráč #88 Tomáš Václavík družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
59:05
Vyloučen hráč #14 Petr Zdráhala družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
57:42
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Tobiáš Zlámal, asistoval #44 Miroslav Besta (3:7).
56:00
Vyloučen hráč #22 Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
53:12
Vyloučen hráč #44 Miroslav Besta družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
53:12
Mezi rozhodčími a hráči 1.MVILU to dneska vře.
51:55
Družstvo domácích v dnešním zápase drží brankář.
51:02
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #8 René Mikel (2:7).
48:21
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Rajnošek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
48:21
Po zbytečném faulu Vojtěcha Rajnoška je 1.MVIL zase v oslabení.
45:52
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (2:6).
45:52
Hosté úspěšně využili přesilovou hru a navyšují na 2:6
45:30
Vyloučen hráč #66 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:30
Hranicím začíná další přesilová hra.
42:40
Týmu domácích se konečně rozsvítilo.
40:46
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Jaroslav Kaprál, asistoval #55 Tomáš Ševčík (2:5).
40:46
Jarda Kaprál konečně využil gólové šance a snížil vedení Hranic na 2:5.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:13
40:00
34:04
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar z trestného střílení (1:5).
33:22
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Miroslav Besta, asistoval #66 Vojtěch Valigůra (1:4).
33:22
Po 33 minutách hry trefuje Best 1. gól domácích.
32:25
Vyloučen hráč #46 Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
32:25
Druhá přesilová hra domácích, uvidíme jak bude využitá.

30:33
29:05
Výborný zákrok od brankáře domácích Víta Segiňeho.
27:15
Další obrovská šance pro Jardu Kaprála, opět nevyužitá.
25:18
1.Mvil se zatím střelecky moc neprosazuje.
22:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #77 Štěpán Potsch (0:3).
20:05
Hráči obou družstev zatím ukazují plné nasazení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:12
20:00
18:40
Velikou šanci na gól nevyužil Jaroslav Kaprál a stav utkání je stále 0:2.
15:07
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #6 Ondřej Dobeš (0:2).
15:07
Hranice navyšují skóre povedenou akcí na 0:2.
07:36
Týmu domácích začala první přesilová hra dneška.
07:34
Vyloučen hráč #77 Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
06:36
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil bez asistence (0:1).
06:36
Svižná akce hostů končí prvním gólem dnešního utkání, stav 0:1.
05:58
Tým domácích úspěšně uhrál oslabení.
04:05
Mvil ryhcle využil chyby Hranic, bohužel akce nekončí gólem.
03:58
Vyloučen hráč #6 Vojtěch Schystal družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
02:10
Hráči Hranic střílejí první pořádnou střelu dnešního zápasu, 1.MVIL zkušeně zblokoval.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Večerek a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Michal Kušner, Jiří Vraj, René Mikel, Jan Kolajta, Petr Zdráhala
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava : brankář: Vít Segiň; hráči v poli: Vojtěch Valigůra, Vojtěch Rajnošek, Miroslav Besta, Lukáš Uherek, Tomáš Ševčík
00:00
Právě nám začalo 4. utkání série zápasů. Dnes se rozhodne, jestli se série bude pokračovat v Hranicích.