2:1
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - Aligators Šitbořice 2:3
51. Petra Dadej, 60. Anna Němcová - 18. Iva Váňová, 26. Pavla Buráňová, 44. Pavla Buráňová; rozhodčí: Petr Holan - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lucie Řeháková 32 - Eva Kulíšková 17; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:1;
Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí):
Smutná, leč důstojná derniéra v 1. lize. Dnes Jsme opět nasadili do brány Dominika Haška a Řehy nás skvěle držela nad vodou. Škoda, že jsme nedali gol na 3:2 o něco dříve. V podstatě celý zápas odehrát jen na 8, ještě ne úplně zdravých holek, to chce kuráž. A ta nám dnes rozhodně nechyběla. Moc děkuji holkám za celou sezonu a odmakaný víkend. PS: Růžu sice neznám, ale rozhodně ji miluju. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za utkání.
Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Vedoucí):
2/10 splněno. 59 minut dnešního zápasu skvělý pohyb a hra celkově. Avšak ten gól tam prostě nechtěl spadnout. Poslední minutu nebudu komentovat, málem jsme si to nechali vzít. Evča vytasila skvělý zákrok v poslední vteřině. Děkuji holkám za sérii a zvlášť za dnešní zápas. Soupeři přeji hodně štěstí v nadcházející sezóně, ať bude kdekoliv.
P.S. Zdravíme naše holky u onlinu!
60:00
Střely ve 3. části: 5:13
60:00
59:12
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová bez asistence (2:3).
58:12
Řeháková chytá střelu za střelou.
56:15
Timeout FBC Přerov
50:06
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Petra Dadej, asistoval #21 Anna Němcová (1:3).
50:06
Dadej dalekonosnou střelou snžuje na 1:3.
49:25
Přerov měl teď několik šancí, ani jednu však nedokázaly proměnit.
43:49
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #6 Pavla Buráňová, asistoval #29 Petra Drápalová (0:3).
43:49
Hosté po krásné kombinaci do prázdné brány zvyšují na 3:0.
43:25
Němcová nahrávala Dadej tým hostí měl opět skvěle postavenou gólmanku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:12
40:00
39:50
Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za hra rukou.
37:46
Hrčková střílí na bránu hostí a míjí.
34:30
Hosté převzali otěže zápasu a snaží navýšit své vedení.
28:23
Hosté míjí z malého brankoviště zcela odkrytou bránu.
27:00
Dadej přeběhla sama celé hřiště a trefila připravenou brankářku.
25:30
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #6 Pavla Buráňová, asistoval #10 Sabina Mátlová (0:2).
25:30
Hosté jdou do dvoubrankového vedení po krásné kombinaci, kterou přetavili v branku.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny pro domácí hráčky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:10
20:00
18:59
Dreiseitlová vyzkoušela hostuijící brankářku dalekonosnou střelu ta ji s přehledem chytá.
17:37
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #8 Iva Váňová bez asistence (0:1).
16:40
Řeháková drží naděje domácích na úspěšný výsledek.
11:57
Domácí hráčky šly do brejku, svou šanci nevyužily.
07:30
Hosté právě střelili branku, ale kvůli postavení hráčky v brankovišti gól nebyl uznán.
04:58
Zatím mají ze hry více soupeřky a drží domácí pod neustálým tlakem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holan a David Eliáš Lipenský.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Šitbořice: brankář: Eva Kulíšková; hráči v poli: Gabriela Hamplová, Jolana Peterková, Petra Ondráčková, Jana Kubalíková, Karolína Kohoutková
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: hráči v poli: Anna Němcová, Jana Hrčková, Gabriela Kotyzová, Petra Dadej, Jana Dreiseitlová