0:0
1:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FbC Hradec Králové 2:1
1. Petr Hofman, 54. Tomáš Černý - 11. Lukáš Kašpar; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 4:5; využití: 0:1; diváků: 168; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 21 - Ondřej Bárta 18; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:0;
Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí):
Šedesát minut pekelného tempa, souboje, bloky, návraty, výkony golmanů prostě pěkné play-off. Diváci jistě čekali více branek a konečný výsledek potěšil více ty jaroměřské. Série je vyrovnána a tak je to správně! Ve středu se rozhodne, který tým půjde do semifinále. My věříme, že to bude Sokol Jaroměř.
Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér):
Dneska urputné utkání, kde ani jeden tým nechtěl udělat chybu se šťastnějším koncem pro domácí. Nicméně doma před vyprodanou Třebší si sérii uzmeme pro sebe!
60:00
Střely ve 3. části: 5:6
60:00
59:59
Sérii rozhodne až páté utkání v Hradci Králové, které se odehraje 8.3. v 19:30.
59:50
Deset vteřin před koncem třetiny chumel před Veinfurterem
59:28
Z hostujícícho trenéra hodně sálají emoce, není se čemu divit.
59:09
Domácí lavička na nohou
58:50
Hradec opět zkouší bez brankáře.
58:32
Rozehrávka Jaroměře vrací Bártu do brány.
57:55
Nožička sice trefuje prázdnou bránu, ale bohužel tomu předcházel faul,
57:21
Hradecký tým si vzal oddechový čas a hned naskakují bez brankáře.
57:20
Timeout FbC Hradec Králové
56:11
Sucharda přihrává na Černého, ten však přihrávku úplně nezachytil a je z toho pro domácí velmi nepříjemná situace. Tu však hasí Veinfurter.
55:33
Hráči se srazili na polovině hřiště, Vítek Heger však zůstává ležet na zemi.
55:12
Gól zvedl všechny ze židlí, domácí tlačí, ale dělají zbytečné chyby v rozehrávce.
53:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý, asistoval #11 Michal Janeček (2:1).
53:53
Janeček na půlce získává míček, přihrává krosem na nabíhajícího Černého a ten vymetl pavučinu za Bártou.
53:09
Nyní se domácí dostávají před Bártu, ale prostor je hodně zahuštěný.
52:12
Rychlé střídání domácích, ale stále se jim nedaří dostat se do útočné třetiny.
51:20
Hradečtí hráči hned jak dostane míček Jaroměř napadají ve dvou. Snaží se rozhodit domácí hráče.
50:54
Nešikovná zpětná přihrávka od Kroupy, zachytává Hušek.
49:54
Hradec velmi vysoko napadá, domácí mají problém dostat se ze svého pásma.
49:10
Ale ani Jaroměř se nevzdává.
48:40
Hradec jakoby zařadil na vyšší rychlostní stupeň.
47:56
Hušek se snažil zamířit, ale střela mu nesedla.
47:18
Hradec zahrál velmi aktivní oslabení a Jaroměř měla problémy dostat míček pod svou kontrolu.
46:28
Opět podobná situace jako na začátku přesilovky. Unzeitig vysoko napadá a čeká na chybu Jaroměře. To se mu vyplácí a dostává se k zakončení.
46:22
Během přesilovky se domácím ne úplně daří dostat míček pod kontrolu.
45:20
Domácí ve vlastní přesilovce se dostávají do prekérní situace. Sedláček nepřesně zpracoval přihrávku a k samostatnému úniku se tak dostává hostující hráč. Střela mu však nesedla.
45:09
Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
44:15
Zamotaný Nožička do hostujícícho hráče, končí to pouze u volného úderu Jaroměře.
43:19
Za tohle by se nemusel stydět ani dřevorubec, jedna sekera za druhou, ale na obou stranách.
42:49
Míček se prolétl do výšek, až k vysokému stropu haly, rozehrává Jaroměř.
42:18
Klasická přesilovková formace domácích, střela od Kroupy jenom zazvonila.
41:45
Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
41:45
Nevhodné chování Maxe Kunštana na domácího gólmana zákonitě končí vyloučením.
40:55
Přesilovka Jaroměři nevyšla asi úplně podle plánu, stav stále 1:1.
40:28
Škeřík tvrdou střelou prověřil Bártu, ten připravený.
40:01
Do třetí třetiny nastupuje Jaroměř v početní převaze a ještě získává úvodní bully.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:7
40:00
40:00
Ve druhé třetině přibylo potyček, ale střel výrazně ubylo.
39:37
Škeřík zkouší přes tři hráče, marně.
38:50
Vyloučen hráč #77 Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
38:50
Další vyloučení na straně Hradce. Heger po řadě nepřesností chtě nechtě musí na trestnou.
38:05
Janeček opět ve výběhu po dlouhém mantinelu, míček končí pouze v rohu.
37:32
Oba týmy ve čtyřech. Suchardovi bohužel nevyšla střela.
37:18
Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
37:18
Vyloučen hráč #74 Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
36:58
Nyní další nebezpečná situace u střídačky Hradce. Hráči si nic nenechají líbit.
36:28
Potyčka před domácím gólmanem. Tomáš Veinfurter brání svého bráchu v bráně.
35:56
Sekání i na druhé straně, Hejzlar končí na zemi, vyloučení však nepřichází.
35:45
Do haly přišlo podpořit svůj tým 168 fanoušků.
34:56
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
34:56
Boom...sek...prásk...a Nožička už si odpykává svůj trest na trestné.
33:51
Rozkaz zněl jasně, míček nesmí projít. Domácí hráči si tak zalehli svého gólmana, aby míček neprošel.
33:28
Hra se odehrává na polovině hřiště.
32:40
Domácí Sedláček skvělým zákrokem zabránil přihrávce na připraveného Koubka.
32:20
Krásně si připravil balónek Krása, ale střela byla hodně mimo hriště.
31:54
Souček ve výběhu podél mantinelu střílí, ale trefil Veinfurtera, který se pohotově přemístil.
30:55
Lhotský si na rozehrávku z rohu počkal, až se mu některý z hráčů ukáže. Nakonec nabíhal Jiří Hofman, jeho střela jen těsně míjí pravou tyčku.
30:37
Druhou přesilovku Hradec nevyužívá, vlastně se ani nedostal k žádné nebezpečné šanci.
29:43
Nožička zabránil útoku Huška, celá lavička Hradce na nohou.
28:31
28:31
Své těžiště opět ukázal domácí Hořčička, na půlce vystavil své tělo nabíhajícímu hradeckému hráči, který to neměl šanci ustát. Jaroměř opět v oslabení.
28:08
Tlak Hradce, Petr Hofman skáče rybičku, rozehrávka Hradce na půlce.
27:18
Hradecký Souček střílí na Veinfurtera, dorážet se vydal ještě Vítek Heger, ale hodně nad.
26:40
Nebezpečný balonek odvážně odkopává vyběhnutý Veinfurter, jaroměřská branka úplně volná.
26:15
Výborný tlačí Štěpána Hegera na mantinel, rozehrávka Hradce v rohu.
25:14
Hejzlar jednou rukou ve výběhu, pronásledovaný Unzeitigem. Bárta zabránil svou maskou.
24:09
Jiří Hofman zachránil situaci na ose hřiště.
23:17
Štěpán Heger běžel po mantinelu, ale bohužel se mu smekla noha a balónek ztrácí.
22:54
Další ohrožení Bárty, ale Kroupa nepřesný.
22:05
Nožička se Sedláčkem ve velkém brankovišti, vlastně se tam ještě ochomýtal Lhotský, ale nic z toho nakonec nebylo.
21:28
Hlavní pořadatel nezapře své gólmanské dovednosti.
20:54
Druhá třetina zatím v trochu vlažném tempu, i od fanoušků.
20:23
Hejzlar s Janečkem v útoku, ale balonek končí za mantinelem.
20:00
První třetina končí stavem 1:1. Na obou stranách si hráči nic nedarují.
19:55
Ještě jedna nebezpečná střela od Koubka.
19:31
Všichni se hlásí o míček, nakonec bude rozehrávat Heger v útočné třetině Hradce.
18:50
Hra se začíná přiostřovat, hráči si nenechávají nic líbit.
18:04
Hejzlar, marná střela...Janeček druhá marná střela, jen kousek chyběl.
17:39
Vyostřený střet, Unzeitig zůstává ležet na hrací ploše.
17:23
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
15:43
Janeček sám ve výběhu, bohužel už byl z úhlu a jeho střela vůbec nemohla Bártu ohrozit.
15:04
Prudká střela od půlky Unzeitiga. Veinfurter pohotový, svou pravačku měl připravenou vytasit.
14:43
Dnešní atmosféra v hale není tak bujará...
13:14
Kroupa, Hejzlar, Janeček a zpět...útok ukončila hradecká obrana.
12:32
Kroupa ohrozil maximálně rozhodčího, který sledoval hru za Bártovou brankou.
11:43
Lhotský prudkou střelou těsně vedle branky neupraví skóre.
11:31
Sucharda natlačen na mantinel, Jaroměř rozehrává v útočné třetině Hradce.
10:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #33 Milan Koubek (1:1).
10:51
Hradci se oproti Jaroměři povedlo zúročit početní převahu a Lukáš Kašpar přesně poslal míček pod padajícího Veinfurtera.
09:40
Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
09:40
I Hradec si zahraje přesilovku. Domácí Hořčička se postavil do cesty běžícímu Rybovi.
08:35
Souček se pokusil tvrdou střelou od půlky vyděsit domácího gólmana.
08:04
Hradec na polovině hřiště, dál se zatím nedostal.
07:09
Jaroměři se ve výhodě nedařilo, naopak! Sama byla dvakrát pod tlakem a musela hasit nebezpečnou situaci před vlastní brankou.
06:35
Heger první u balonu a sám se snažil Veinfurtera překonat, marně.
05:58
Jaroměř se ve vlastní početní výhodě dostává pod tlak, situaci však Výborný výborně uhasil.
05:09
Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
05:07
První vyloučení utkání. Na tresnou si půjde odpočinout Max Kuštan za držení spoluhráče.
03:45
Před Veinfurterem mela, Koubek netrefil balon, sekal, takže gól nemohl být uznaný.
03:15
Nožička z rohu nahazuje přes celé hřiště na volného Sedláčka, ale to bohužel nezvládl zakončit dorážející Hofman.
02:56
Hofman zmařil slušnou dorážku, ale měl to už za nohou, co se dá dělat..
02:15
Jaroměř do zápasu naskočila celkem aktivně.
01:54
Po výjezdu končí Nožička na zemi, zřejmě rameno, ale doufejme, že to bude OK.
00:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #23 Milan Sucharda (1:0).
00:45
Rozehrávka Suchardy a Černého končí těsně na velkém brankovišti, kde byl připravený Hofman. První dorážka se mu nepovedla, ale odraz od Bárty už svou backhandovkou překonal.
00:21
Jaroměř poprvé ohrozila Bártovu branku
00:01
Úvodní bully vyhrává Hradec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Nerad, Vojtěch Nosek, Filip Hušek, Vít Heger, Michael Souček
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Tomáš Hejzlar, Michal Janeček, Daniel Kroupa
00:00
Vítáme všechny příznivce florbalu a zejména pak ty, kteří nemohou z jakýchkoliv důvodů sledovat tento zápas živě. Jedná se o 4. zápas play-off mezi domácí Jaroměří a celkem z nedalekého Hradce Králové. Stav série je po včerejším napínavém utkání 1:2 z pohledu domácích. Jaroměř tak určitě bude chtít vyhrát a protáhnout sérii na pět zápasů.