1:0
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FBC Slavia Praha 4:2
3. Matěj Prčík, 10. David Chvosta, 40. Vojtěch Šanda, 53. Vojtěch Šanda - 26. Matěj Fulín, 31. Tomáš Svačinka; rozhodčí: Petr Stejskal - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 225; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 21 - Lukáš Rašovský 21; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
Klobouček před našima hráčema, že se oklepali ze včerejšího utkání. Dneska si to urvali sami za podpory fantastického publika. Vyrovnáno a v Praze se rozhodne. Věřím, že v Praze budeme mít téměř domácí atmosféru. Skvělé utkání jako včera. V úterý na Slavii!!!
Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
Dneska trochu naopak, po vlažnějším začátku jsme se dostali zpět do zápasu a rozhodně nebyli horším týmem. Pak, ale přišel zkrat v závěru jinak výborné druhé třetiny a ten rozhodl zápas. Domácí se zvedli a my už nenašli cestu jak zápas zdramatizovat či otočit. Vidíme se doma na Slavii. Díky všem za zápas!
54:30
Atmosféra v poli i v hledišti je neskutečná a Slavie se snaží vyrovnat, Písek ale nepolevuje
52:38
Tak to je něco! Osvědčená dvojka Šanda-Prčík střílí čtvrtý gól Písku a zvyšuje náskok
52:37
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (4:2).
51:08
106 decibelů v podání 225 fanoušků! Neskutečné! Jak řekl Honza Koutník "motor tryskové hole"!
46:14
Písek jde do početní přesily! Zvýší náskok?
46:02
Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
44:25
Děkujeme píseckému kotly za rozpoutání mexických vln! To je atmosféra!
41:55
Tempo hry je v začátku třetiny poměrně klidné, uvidíme, co bude dál
40:01
A jdeme do poslední třetiny dnešního utkání a to za stavu 3:2 pro Písek po nečekaném gólu, který padl sekundu před koncem druhé třetiny!
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:10
40:00
39:59
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #81 Michal Měřička (3:2).
31:19
A máme srovnáno! Slavie využívá přesilové hry a žádný gól ve čtyrech neuvidíme...
30:38
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #20 Dan Kašovský (2:2).
29:43
"Ve čtyrech! Ve čtyrech! Dáme góla ve čtyrech!" právě zní píseckou obloukovou halou, ale na míčku se zatím drží Slavie
29:32
Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:35
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #21 Martin Kadlec (2:1).
12:07
Písek se snaží vynalézt další možnosti, jak dostat míček za brankovou čáru hostů
10:50
Ondra Walter krásně prokličkoval přes celé hřiště, střela ale byla zastavena obránce hostů
09:22
David Chvosta zavěsil do růžku druhý gól domácích
09:01
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #18 Michal Cigánek (2:0).