1:0
5:1
- : -

FbC Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř 9:3
5. Lukáš Kašpar, 9. Lukáš Kašpar, 13. Matyáš Velc, 29. Michael Souček, 42. Filip Hušek, 55. Matyáš Velc, 56. Matyáš Velc, 58. Milan Koubek, 60. Matyáš Velc - 18. Tomáš Černý, 19. Daniel Kroupa, 44. Petr Hofman; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:5 + Jiří Hofman OS; využití: 1:0; diváků: 434; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 15 - Jiří Veinfurter 1, Mikuláš Futschik 10; po třetinách: 3:2, 1:0, 5:1;
Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér):
Můj dům, můj hrad. V této sérii to platilo doslova a dopísmene. Dnes se nám vyplatilo šáhnout mírně do sestavy a přineslo to ovoce. Celý zápas jsme odehráli fantasticky a za to patří klukům velké díky! Děkuji i soupeři z Jaroměře - byla to sice velmi vyhrocená a tvrdá série, ale velice nás prověřila. Poté velice děkuji oběma táborům fans - všech pět zápasů se hrálo v parádní kulise, kterou může kdekdo závidět. Myslím si, že pro florbal v kraji to byla velice přitažlivá série. My jdeme odpočinout a připravit se - v sobotu znovu na značkách!
Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí):
Sezóna nám skončila a nemáme se zač stydět. O víkendu jsme prožili skvělý comeback, ale výkon jsme nezopakovali a proto dnes končíme sezónu. Předvedli jsme velkou bojovnost a za to týmu děkuji. Děkujeme našim fanouškům, že nás přijeli podpořit. Hezký zbytek sezóny všem !!
60:00
Střely ve 3. části: 10:8
60:00
59:47
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #33 Milan Koubek (9:3).
59:42
Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
59:42
Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
59:02
Probíhá poslední minuta zápasu.
58:56
Hosté stále v 6ti.
58:29
Vyloučen hráč #5 Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
58:08
Jaroměř nastřelila břevno.
57:34
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #28 Matyáš Velc (8:3).
57:34
Hradečtí vypíchli balónek Jaroměři, Matyáš Velc šel na prázdnou bránu a krásným kamarádským gestem nabídl gól Milanu Koubkovi.
55:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #77 Vít Heger (7:3).
55:45
Víťa Heger našel krásným krosem Matyho Velce, na kterého zývala prázdná brána.
53:26
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zvedání florbalky.
53:26
Hradec má velkou příležitost navýšit svůj brankový náskok, bude hrát 1:20 5 na 3.
52:46
Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
52:07
Střela Daniela Kroupy těsně minula pravou tyčku hradecké brány.
50:20
Jaroměř začala pressovat a Hradec má problémy s rozehrávkou.
48:53
Přejeme všem ženám vše nejlepší k dnešnímu MDŽ.
46:12
Oba se týmy se teď soustředí převážně na obranu.
43:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #26 Daniel Škeřík (5:3).
43:03
Jaroměřští opět snižují na rozdíl dvou branek.
41:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #77 Vít Heger (5:2).
41:28
A další překřížení a další branka pro domáci!
38:45
Fanouškové přidávají na hlasivkách a fandí svým týmům.
37:08
Vyloučen hráč #74 Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
37:08
První přesilovka hostů.
37:00
Jaroměřští vstřelili gól, ale pro vysokou hokejku není uznán.
36:04
Hosté v plném počtu.
35:49
Utkání sleduje 434 fanoušků, děkujeme.
35:34
Koubek měl volno, tak vystřelil. Na poslední chvíli gólman zasáhl proti střele do pravého horního rohu.
34:03
Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky.
33:03
Hradec zamkl hosty před jejich bránou.
32:02
Hradečtí fanoušci mají úžasné choreo, to jsme v Hradci na florbale ještě neviděli. Úžasné! Děkujeme!
30:01
Zápas se překlopil do druhé půlky.
28:47
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #28 Matyáš Velc (4:2).
28:47
Po přesné nahrávce Matyáše Velce se prosazuje Míša Souček a navyšuje skóre.
27:25
Diváci stále fandí z plných plic. Děkujeme!
26:18
Michael Souček vybojoval balónek, ale z jasné šance přestřelil.
24:35
Hradec je dominantní na balónku, ale Jaroměř pozorně brání.
23:00
Hradec stále na míčku.
22:22
Jirka Unzeitig sám před gólmanem nedokončil backhandovou kličku.
21:01
Hradecká formace v 1.minutě 2. třetiny si vytvořila spoustu šancí.
18:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa z trestného střílení (3:2).
18:59
Hradecký hráč Max Kuštan zahrál vysokou holí a překazil brankovou příležitost, rozhodčí nařídil trestné střílení, které hráč Daniel Kroupa zkušeně proměnil.
17:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý, asistoval #95 Filip Krigovský (3:1).
17:18
Tomáš Černý koriguje skóre táhlou střelou do levé šibenice.
17:02
Dobrá příležitost Mikuláše Ryby po přihrávce Maxe Kuštana, naneštěstí pro domácí střela končí mimo branku.
15:33
Jaroměř překombinovala situaci a prováhala střeleckou možnost.
12:16
12:16
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Mikuláš Futschik družstva TJ Sokol Jaroměř
12:16
Typická "šmudla". Nepovedená střela, brankář měl zakrytý výhled, šourák skončil v bráně.
10:48
Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest.
10:48
Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
10:47
Pěkná kombinace Hradce před bránou, ale Ondra Souček branku netrefil.
09:24
A další výborný blok Filipa Nerada.
09:17
Výborný blok kapitána domácích Víti Hegera.
08:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #8 Max Kuštan (2:0).
08:10
Lukáš Kašpar nejdřív prováhal 100%tní šanci, ale vzápětí jeho druhá střela zapadla do brány.
07:18
Domácí Milan Koubek vstřelil branku freestylovým způsobem zpoza brány, ale gól nebyl pro vysokou hokejku uznán.
06:38
Hosté měli 100%tní šanci, alel hostujícímu útočníkovi střelal sjela.
04:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #19 Jiří Unzeitig (1:0).
04:40
Hradec předvedl pěkné překřížení před brankou soupeře a Lukáš Kašpar střílí do brázdné brány.
04:08
Atmosféra v hledišti odpovídá důležitosti dnešního utkání. Bubeníci se činí na obou stranách.
02:16
Hra je zatím plná nervozity, žádné  mužstvo nechce udělat chybu.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Tomáš Hejzlar, Michal Janeček, Daniel Kroupa
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Max Kuštan, Lukáš Kašpar, Mikuláš Ryba, Štěpán Heger, Jiří Unzeitig
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u online přenosu 5tého rozhodujícího utkání mezi FbC Hradec Králové a TJ Sokol Jaroměř. Dnes se rozhodne o tom kdo postoupí do semifinále. Hradec měl dobře našlápnuto, ale o víkendu se situace změnila a je to pro všechny napínavé.