2:0
1:6
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:12
22. Daniel Filip, 34. Ondřej Čech, 53. Petr West - 8. Michal Malec, 10. Tomáš Brom, 15. Matyáš Kůra, 16. Tomáš Brom, 17. Lukáš Vlach, 17. Marek Fuchs, 45. Jiří Hájek, 48. Matyáš Kůra, 50. René Slezák, 53. David Sládeček, 55. Matěj Hronek, 58. Michal Malec; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 111; zásahy brankářů: Tomáš Petr 32, Matyáš Dušan Bazala 2 - Filip Létal 46; po třetinách: 0:6, 2:0, 1:6;
60:00
Střely ve 3. části: 22:15
60:00
59:59
59:00
Poslední minuta zápasu a Brno stále nemá dost.
57:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #52 Michal Malec, asistoval #70 Matěj Hronek (3:12).
57:00
Slaběňák(Letka) hledal před bránou spoluhráče, tam však nebyl nikdo. O další akci se pokouší Zach.
55:48
Utkání je rozhodnuto. Domácí nevyužili druhou přesilovku. Hlavní teď bude, aby se žádný z hráčů nezranil a zítra nastoupit z čistou hlavou.Brno ještě nemá dost a stále vymýšlí další akce.
54:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Matěj Hronek, asistoval #12 Marek Fuchs (3:11).
53:31
Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:42
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #52 Petr West, asistoval #75 Jan Slaběňák (3:10).
52:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček bez asistence (2:10).
50:26
Stejně jako domácí i hosté využili přesilovou hru a odskakují o velký rozdíl. Domácí už tuší, že tento zápas jim nevyšel o reparát se pokusí zítra, tam už ale musí, pokud ne, tak série skončí a Brno si poveze postup z Ostravy.
49:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák, asistoval #6 Tomáš Brom (2:9).
49:21
Šincl(Letka) další střela z otočky, jeho střela je velmi nebezpečná, ale není přesná.
49:09
Tvrdý soubouj u mantinelu a Vojáček dostal menší trest, takže i Brno si zkusí přesilovou hru.
47:48
Vyloučen hráč #22 Jan Vojáček družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #74 Matyáš Kůra, asistoval #96 René Slezák (2:8).
46:15
Toto budou mít domácí už velmi, velmi složité. Brno hraje skvěle směrem do zadu a opravdu nepouští Letku do vyložených šancí.
44:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #65 Jiří Hájek, asistoval #66 Matěj Bednář (2:7).
43:35
Šincl(Letka) dostal nabito a z otočky zkoušel prostřelit, brankář toho moc neviděl, ale zasahuje. Domácím by se náramě šikl takový gól.
41:36
Máček(Brno skvěle zvládnutá situace v rohu, kdy na něj dotírali dva hráči Letky, ale i přes to zvládl odehrát míček pryč do bezpečí.
40:37
Blana(Letka) byl zastaven nedovoleně. Letka bude mít standardku ze slušné vzálenosti. Vzal to na sebe Hložanka, ale trefil pouze obránce.
40:01
Máme před sebou poslední třetinu, teda samozřejmě možná. Úvodní buly třetí části vyhrál tým domácích. Letka stále dohání čtyřbrankové manko.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #19 Matyáš Dušan Bazala družstva FBC Letka Toman Finance Group
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:16
40:00
39:10
Letka chce dát třetí gol do šatny, ale také musí myslet na zadní vrátka. Ovšem, vypadá to, že to v druhé třetině už nestihne.
38:37
Na druhé straně skvěle zasáhl Petr, sice měl u toho dost štěstí protože v první chvíli neviděl kde má míček.
37:47
Hložanka(Letka) pálil z první. Síťka se zavlnila, ale pouze ta boční. Toto byla velká šance.
36:20
Hranický(Letka) posílá míček do rohu, tam ale není nikdo z domácích. Takže se míčku ujímají hosté. Kůra hledal volného spoluhráče před bránou, tam byl pouze obránce Zach.
35:00
Nebezpečný souboj u mantinelu, rozhodčí rozhodli míček pro Brno.
34:17
Tak to byla bleskově využitá přesilová hra a domácí se čím dál více dostávají do zápasu.
33:16
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #2 Vojtěch Blana (2:6).
32:57
Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky.
31:30
Domácí se snaží, ale přes obranu Brna se těžko dostává. Vlach(Brno) nejprve zavezl míček za bránu, podíval se nikoho neviděl, takže neriskoval a vrátil míček zpátky na obránce.
28:35
Vlachovi(Brno) utíká míček, ale je v bezpečí před vlastní bránou kde ho nikod nenapadá. Brno hodně operuje za brábou Petra. Jeden gol už dostal z poza brány a vypadá to, že hosté zkoušejí podobné kulišárny pořád.
25:55
Tady  už měl Filip(Letka) střílet. Hledal ještě volného spoluhráče, tam už bylo ovšem přehustěno  a akce skončila. Letka je směrem dopředu mnohem aktivnější něž v první třetině.
25:30
Standardní situace pro Letku, ale z velké vzdálenosti.
24:23
Vlach odzbrojil West(Letka), který ještě stihl zakončit, ale hned po střele zazněl hvizd rozhodčího.
24:04
Podpora diváků z obou stran je stále masivní. Bránu obíhá Bednář(Brno) míček mu sjíždí, ale ještě stihl přihrrát na svého obránce.
22:00
Blana(Letka) hledal volného spoluhráče a chtěl mu posunout míček směrem dopředu, narazil ovšdm na obránce a akce končí.
21:51
Krásna akce domácích a skore se konečně mění ve prospěch Letky. Třeba je to nastartuje k velkému obratu.
21:33
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #10 Dominik Hubl (1:6).
20:01
Vzhůru do druhé části. Domáci by potřebovali nutně dát rychlý gól. Na míčku zatím hosté za bránou.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:15
20:00
19:55
Více už se toho nestane v této třetině. Domácí budou muset první třetinu hodit hodně za hlavu.
18:48
Hložanka(Letka) zkoušel střelu z otočky, ale jeho pokus zbklokoval jeden z obránců Brna.
17:33
Domácí se už určitě vidí v kabině. Směrem dopředu měla Letka obrovskou šanci, ale chyběly centimetry.
16:10
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
16:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #6 Tomáš Brom (0:6).
16:02
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #96 René Slezák (0:5).
15:58
Dva ryhlé góly a Letka ztrácí. Halvně herně. Směrem dopředu se nemůžu stále dostat k většímu tlaku.
15:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #52 Michal Malec (0:4).
14:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #74 Matyáš Kůra, asistoval #92 Jonáš Kůra (0:3).
12:30
První lajna Brna je nebezpečná a momentálně nepůjčuje míček hráčům Letky. Blana se na chvíli dostal ze spáru, ale už jsou opět před bránou Petra, který předvedl krásný relfex rukou. Důležitý zákrok.
10:41
V před brankovém prostoru jsou hosté aktivnější. Domácí nemají zatím vyloženou šanci a těžce se dostávájí směrem dopředu.
10:11
Teď by to chtělo zkoncentrovat hlavy na straně domácích, počátení nervozita opadla, před námi je dost času a Letka se bude chtít určitě co nejdříve dostat do zápasu.
09:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #39 Tadeáš Gryc (0:2).
08:16
Změna skore po krásné přihrávce za obranu a možná ještě hezčím lehkém doteku a střele z backahndu Brno vede.
07:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #52 Michal Malec, asistoval #6 Tomáš Brom (0:1).
07:00
Hranický(Letka) šel do průniku mezi dva hráče, prvního obešel, ale pak narazil. Ovšem zápas začíná nabírat na tempu hra se přelévá nahoru dolů a oba týmy se dostaly do provozní teploty.
06:09
Lehké zaváhání od Šrámka(Letka) zapříčinila, že se k míčku a ke střele dostal Brom, ale backhandem netrefil ideálně.
04:30
Letka si to zatím dává mezi obráncema, daleko od brány golmana Brna. Kahánek zajíždí za bránu, tam ale aktivně napadá Malec(Brno). Kahánek to zvládl, alespoň pro tentokrát.
02:59
David(Brno) se pokusil překvapit domácího golmana, ten však byl pozorný. Na míčku opět Letka Blana na Hranického ten z první, brankář vyráží.
01:57
Zach za bránou a čeká na pohyb svých spoluhráčů. Oba týmy zvolily opatrsný začátek ani jeden nechce udělat chybu.
00:47
První přerušení zápasu, Brno bude zahrávat z rohu hriště. Z této akce nic nebylo a na míčku jsou domácí.
00:01
Jdeme na věc, první utkání zápasu vyhrál tým hostí. Vypadá to na bouřlivou atmosféru. Do Ostravy zavítal i kotel hostí, takže se máme na co těšit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Létal; hráči v poli: René Slezák, Matyáš Kůra, Lukáš Vlach, Lukáš Suk, Jonáš Kůra
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Jiří Šincl, Ondřej Čech, Jan Hranický, Vojtěch Blana, Jan Vojáček
00:00
Dobrý den, za malý okamžik začne další utkání, stav série je 1:1. Pomůže Letce domácí prostředí a ukončí sérii v Ostravě ? To se dozvíme za pár okamžiků.