1:4
3:3
- : -

Panthers Praha - Crazy girls FBC Liberec 5:9
10. Jana Pavlicová, 37. Monika Zikmundová, 49. Anna Staňková, 52. Anna Staňková, 54. Julie Faťunová - 2. Julia Opic, 13. Markéta Valešová, 25. Monika Žapková, 28. Karolína Nováková, 33. Marcela Urbanová, 36. Markéta Žbánková, 42. Karolína Nováková, 52. Karolína Nováková, 55. Julia Opic; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3 + Lucie Šindelářová OS:3; využití: 0:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 19 - Adéla Malkusová 14; po třetinách: 1:2, 1:4, 3:3;
60:00
Střely ve 3. části: 10:8
60:00
58:14
Staňková by si teď připsala hattrick, ale rozhodčí gol neuznává.
56:14
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #17 Anna Staňková.
56:14
Pavlicová dostala krásnou krosovou nahrávku od Křemeňákové.
54:21
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Julia Opic, asistoval #74 Karolína Nováková (5:9).
53:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Julie Faťunová bez asistence (5:8).
53:40
Faťunová si ukázkově obhodila hostující golmanku.
51:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #23 Petra Budská (4:8).
51:40
Staňková si připisuje druhý gól.
51:24
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #54 Monika Žapková (3:8).
50:36
Vyloučen hráč #64 Eliška Tázlerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
48:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #33 Veronika Raková (3:7).
48:01
Budská se dostává do opakovaného zakončení. Proměnit jej v gol se jí ale nedaří.
46:21
Liberec hraje v pěti.
46:05
Staňkové teď opravdu chyběly milimetry.
44:48
Panterky si v přesilovce poměrně točí Liberec, ale jakmile dojde na ztrátu, nedokáží si balónek vybojovat nazpět.
44:21
Vyloučen hráč #5 Anu-Ujin Sugardorj družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka.
43:21
Pavlicová trefuje ze vzduchu pouze masku brankářky.
42:41
Zikmundová předvádí krásný blok.
42:21
Hromková z rozehrávky stříli zpoza těla.
38:35
Vyloučen hráč #77 Julia Opic družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:35
Vyloučen hráč #27 Lucie Šindelářová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
38:35
Vyloučen hráč #27 Lucie Šindelářová družstva Panthers Praha - osobní trest.
38:35
Ráda bych vám popsala, co se teď na hřišti stalo, ale sama nechápu.
37:55
Vyloučen hráč #27 Lucie Šindelářová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
37:55
Vyloučen hráč #8 Karin Muchová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
36:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Monika Zikmundová bez asistence (2:6).
36:03
Zikmundová z rozehrávky od půlící čáry dává skákavým balónem gól.
35:33
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #9 Markéta Valešová (1:6).
35:15
Panterky se snaží střílet úplně z každé šance.
35:12
Liberec je dnes všude první.
34:10
Tázlerová v dobrém úniku prochází po mantinelu a dostává se až do střely.
32:56
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #17 Marcela Urbanová, asistoval #88 Karolína Vlachová (1:5).
31:31
Žbáňková dobře prochází přes dvě hráčky, míček pak ale střílí mimo.
29:01
Muchová před bránou míří vysoko.
27:09
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #45 Kateřina Kvapilová (1:4).
27:09
Nováková posílá balonek po zemi a přidává tak hostím další gól.
25:52
Kvapilová zůstává před brankou na zemi.
24:48
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #54 Monika Žapková bez asistence (1:3).
24:48
Žapková se trefuje přímo pod ruku domácí brakářce.
21:31
Hra teďka konečně nabrala aspoň nějaké tempo.
20:03
Pavlicová chytře nechává buly Liberci a dostává se až ke střelbě.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:9
20:00
19:41
Staňková si pár vteřin před koncem 1. třetiny vytvořila dobrou brejkovou šanci.
18:32
Liberec si domácí zavřel na jejich polovině.
17:31
Hra je teďka opravdu nahoru dolu.
12:13
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #76 Markéta Žbánková (1:2).
09:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #11 Štěpánka Neumanová (1:1).
09:51
Neumanová předvádí ukázkový výhoz na Pavlicovou, která si hostující gólmanku jenom prohodila mezi nohama.
09:41
Domácí doslova nahrávají soupeřkám na čepel.
07:53
Budská střílí z rozehrávky. Míří ale moc vysoko, a tak Malkusová se zákrokem nemá velký problém.
06:45
Tázlerová se dobře dostala přes bránící hráčku a připisuje tak domácím druhou střelu na branku.
06:01
Domácí teď dobře presují.
05:01
Křemeňáková se pere před brankou hostí o balonek, do střely ji ale soupeřky nepustily.
04:10
Neumanová předvádí krasný zákrok! Jen tak dál.
04:01
Vlčková ztrácí míček v transportním pásmu a tým hostí se tak dostává do úniku.
03:01
Hromková dobře střílí zápěstím, ale střelu ji zablokovává její vlastní spoluhráčka ve cloně.
01:17
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #77 Julia Opic, asistoval #45 Kateřina Kvapilová (0:1).
01:17
Liberec si jednoduše doťukal balónek až za záda domácí brankářky.
00:52
Rozehrávka Liberce se dostává až k domácí brankářce.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Aneta Foffová, Markéta Valešová, Markéta Žbánková, Karin Muchová, Klára Pabiánová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Petra Budská, Nikola Křemenáková, Jana Pavlicová, Veronika Raková