1:2
- : -
FBS Olomouc

FBK Atlas Blansko - FBS Olomouc 5:4
2. Lukáš Kučera, 10. Šimon Borek, 15. Lukáš Kučera, 35. Jan Frýdek, 55. Denis Müller - 26. Igor Macháček, 40. Tomáš Skoupil, 58. Tomáš Jelínek, 58. Tomáš Skoupil; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Michal Havelka; vyloučení: 2:3; využití: 2:2; diváků: 284; zásahy brankářů: Jan Opletal 27 - Martin Navrátil 28; po třetinách: 3:0, 1:2, 1:2;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Úžasná série, na jejímž konci se radujeme my! Určitě si ji užili jak diváci, tak hráči. Děkujeme soupeři za férovou hru a přejeme hodně štěstí do příští sezony. Teď je potřeba dobře zregenerovat a připravit se dobte na Třinec! Fanoušci zaslouží absolutorium! Jedeme dál!#atlas.ultras#Free.Ferko
Komentář hostů Stehlík Karel (Vedoucí):
Tak popravdě musím říct, že i přes zklamání z vypadnutí to pro nás bylo velmi pozitivní playup. Spousta našich mladých hráčů ukázala svůj potenciál a celkově se projevila práce,kterou jsme tomu letos obětovali. Tým můžů se stal něčím, co bylo v Olomouci dlouho problémem. Stal se partou , kamarády, druhou rodinou a myslím, že pokud vydržíme v nastavení z letoška, v následujících letech od nás můžete čekat velké věci. Přístí rok se ještě posílíme a jsme připraveni se posunout minimálně o ligu výš.Dekujeme soupeři se , kterým jsme vytvořili dle mého názoru jednu z nejkoukatelnějších sérií co divize pamatuje. Děkujeme fanouškům, kteří jsou pro nás velmi důležití a vnímáme každou jejich podporu. A těšíme už teď na přístí sezónu.#hot16family#FBSolomouc#spoluasilní
60:00
Střely ve 3. části: 6:13
60:00
58:17
Timeout FBK Atlas Blansko
58:10
Vyloučen hráč #26 Jan Kopecký družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:37
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #14 Jan Kratochvil (5:4).
57:17
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (5:3).
56:45
Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
55:28
Timeout FBS Olomouc
54:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #61 Denis Müller z trestného střílení (5:2).
41:21
Na utkání se přišlo podívat 284 diváků! Děkujeme!
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:6
40:00
39:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #26 Jan Kopecký (4:2).
39:02
Utkání bude ještě ve třetí třetině zajímavé
38:39
Vyloučen hráč #91 Michal Bělaška družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
38:01
Čobas opět spaluje svojí šanci
35:20
centr od Michala Bělašky nezpracoval Dominik Janík
34:57
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 Jan Frýdek, asistoval #5 Šimon Borek (4:1).
33:58
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky.
33:58
Vojtěch Fedra mohl zvýšit na 4:1, ale byl faulován
28:55
Druhá třetina je velice vyrovnaná
25:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #87 Tomáš Jelínek (3:1).
14:57
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #20 Daniel Žilka (3:0).
14:57
Kučera se dobře vyspal, když mu tam spadla taková prskavkaaaa
11:00
Olomouc ve velkých problémech
09:37
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:0).
09:37
Borek po roce natáhl a balonek se do branky doplazil
09:19
Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka.