0:1
1:2
- : -

FBC Kutná Hora - Floorball Club FALCON 2:3
5. Jakub Jan Beil, 36. Michal Trník - 18. Daniel Vlček, 34. Ondřej Bouma, 45. Ondřej Bouma; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Franc ? - Jiří Svojítko ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:2;
45:00
44:59
Je to tak. Hosté rozhodli a tím dnešní zápas končí. Děkujeme divákům v hale i u onlajnu, Falconům přejeme šťastnou cestu domů.
44:58
No, tak to byl teda rozhodující gól. Co na to říct, nádherný střely nic a čudla zapadne. Hostující tým se tak 3 vteřiny před koncem zápasu ujímá vedení a nejspíš rozhoduje.
44:57
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #3 Vojtěch Horák (2:3).
44:25
Zápas už pomalu,ale jiště končí. Na jedné straně skvělá akce domácích, hned potom krásná akce hostů. Ani z jednoho nepadla branka.
43:57
Timeout Floorball Club FALCON
43:57
Hostující tým bere time out a trenér se snaží poradit svým svěřencům, jak vsítit branku. I když je v hale tak -10 stupňů, z hráčů teče pot proudem.
43:37
Emoce jsou cítit na každém centimetru hřiště, snad to udrží v čisté rovině.
43:11
Kuba Beil nabírá vzácné vteřinky pro svůj oslabený tým v útočným rožku.
42:39
Dnešnímu netradičnímu utkání přihlíží neuvěřitelných 30 diváků. V úterý večer, na 2.lize juniorů.. 30 lidí. Klobouček.
41:50
A přesilovek není nikdy dost. Je tu další, tak další pokus a další modřinky na tělech domácích borců.
41:49
Vyloučen hráč #17 David Kobylarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:13
Hosté v pěti, další nevyužitá přesilovka v dnešním utkání.
40:29
Moc toho nezkusili, u míčku útočná rozehrávka pro Falcon.
40:09
Hostující vyhodili míček, kutnohorští si ho berou zpět a zkouší dál.
39:04
Hosté si chtějí vyzkoušet taky oslabení, takže vyslali jednoho svěřence na trestnou lavici. Uvidíme, jak si s tím poradí domácí tým. Kutnohorští nejsou zrovna vyhlášeni nebezpečnou přesilovkou.
39:03
Vyloučen hráč #44 Ondřej Bouma družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za zvedání florbalky.
38:29
Skvělý zápas odehrává Dan Vaněk, který nenechá obranu soupeřů vůbec vydechnout. Mnoho šancí.
37:44
Dva rychlíci David a Kuba opět v akci, bohužel to opět nekončí brankou. Dneska by si ji zasloužili.
37:22
Denis Kolář zkouší na dvakrát prostřelit zeď hráčů. Určitě to zabolelo, ale branka z toho nebyla.
36:25
Falconi se snaží hru otočit ve svůj prospěch, ale domácí skvěle brání a mají jistotu v brance.
35:01
Hostující trenéři se snaží ještě zvrátit výrok rozhodčího a gól domácích, ale marně.
35:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #69 Štěpán Jaroš (2:2).
33:27
Tak hosté využili přesilovku a Ondra Bouma dost se štěstím dostává míček za Vojtu France.
33:21
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #39 Hynek Uvíra (1:2).
32:25
Do třetice všeho dobrého. Hostující zkouší přesilovku, domácí zkouší oslabení.
32:17
Vyloučen hráč #45 Milan Svoboda družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:32
Hosté zase útočí, domácí zase blokují. Obraz hry se nemění.
30:01
Tak před sebou máme poslední třetinu, doufejme, že se o vítězi rozhodne v základní hrací době.
30:00
30:00
29:41
No, tak hostující tým opět vyložená šance do prázdné branky. Domácí ten střed nepokrývají, ale soupeři to netrestají.
28:35
Zase tu vidíme plácanou na středu hřiště. Nemastné, neslané.. z hostující střídačky se ozývá "co to je za plácanou do ...."
27:13
Je vidět, že Milan Svoboda praží po brance. Je jak uragán, bojuje o každý míček, za každýho spoluhráče, vytváří skvělé akce.. Dnes mu to opravdu sedne
25:30
Denis Kolář chtěl potrestat obří chybu hostuů, ale bohužel míček nenašel cestu na branku.
25:04
Protiútoky by nám šly.. Opět v akci Kuba Beil a Štěpán Jaroš, bohužel vždycky jim tam někdo strčí florbalku.
24:33
Domácí přežili své druhé oslabení bez branky.
24:04
Falconi neskutečnou dělovkou prověřují Vojtu France. Ten krásným zákrokem vyráží.
22:52
Michal Trník si bere v oslabení míček a utíká přes celé hřiště. Střelou bohužel trefil brankáře jen do masky. Každopádně nabral cenné vteřinky pro svůj tým v oslabení.
22:30
Vyloučen hráč #26 Šimon Trpišovský družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za zdržování hry.
22:04
Ondra Lokaj teď nádherně sehrál souboj tělo na tělo se soupeřem minimálně o hlavu větší, bohužel z následný akce ale padá. Hra se přerušuje, ale Ondra je v pořádku a můžeme pokračovat.
20:49
Kuba Beil teď nádherně prosóloval hřiště. Na obranné polovině začal, udělal si ze soupeřů 5 kužílků a vystřelil do rožku hřiště. Brankář špičkou prstů bohužel vyrazil míček ven.
19:18
Ondra Lokaj obětavě zkoušel prorazit po mantinelu, ale soupeř byl proti a zastavil ho tělem. Je to ale kluk nebojácný, takže hned vstal a ještě zabránil střele.
18:23
Kuba Beil krásným blokem zastavuje střelu a šanci na vedení hostů.
17:39
Tak přeci jen se skulinka našla. Dan Vlček si našel místo v brance a krásně to trefil. Svýmu týmu tak zařídil remízu, takže jedeme zase od nuly.
17:38
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Daniel Vlček, asistoval #44 Ondřej Bouma (1:1).
17:15
Hostující z otočky krásně vyzkoušeli, Vojta Franc ale zase jistota.
16:21
Falconi bojují a nádherně kombinují. Až s podivem, že ještě nedali žádnou branku.
15:50
Falconi drží v sevření domácí tým a ty ne a ne se z toho dostat. Jak zaznělo u stolku - fungují bloky a štěstí.
15:05
Obrovskou chybu domácích hosté doslova spalují. Sám před golmanem, no, Vojta Franc to vytěsnil snad vším, čím mohl.
15:00
15:00
13:57
Kombo David Kobylarz a Kuba Martínek je fakt neskutečný. Duo běhavých a šikovných florbalistů motá hlavu celé hostující pětce. Zatím z toho gól nevidíme, ale pokud budou takhle hrát dál, brzo se ho jistě dočkáme.
13:27
Velká šance pro hosty, Adam ale tělem pokrývá míček první.
11:52
První třetina se nám blíží ke konci a stále vidíme převážně hru ve středním pásmu, kde se oba týmy drží asi nejraději.
11:11
Denis Kolář vyslal také svůj granát, ale bez clony, takže golman bez problému chytá.
10:35
Obránce Adam Štursa se vydal na výlet s míčkem až do hostujícího rožku. Odtamtud to nahrál dozadu a byla z toho střela.
09:27
Hostující Horák vyslal dělovku na golmana, která mířila do rožku. Beci to pokryli tělem a může se pokračovat v plácání na středu hřiště.
08:55
Tak si Milan ten útok založil sám. Vyběhnul, dal krásné tělíčko soupeři a ještě vystřelil.
08:31
Milan Svoboda teď krásně vybojoval míček pro svůj tým a zklidňuje hru. Domácí tak mají možnost se srovnat a založit útok.
08:19
Tři vteřiny do konce oslabení, asi neuvidíme gól.
07:27
Hosté mají velké šance, ale domácí golman je proti a nic nepouští.
06:23
Kuba Beil dal gól, až potom přišla jeho rodina, tak se rozhodl se ukázat ukázkovou dvoječkou. Sportovně uznává, že to bylo zbytečné..Nevadí, kluci to odbrání.
06:22
Vyloučen hráč #66 Jakub Jan Beil družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
05:29
Hra je svižná, oba týmy chtějí hrát a chtějí vyhrát. To je dobře, alespoň tu nezmrzneme.
04:44
Nejprve Štěpán vybojoval míček, pak se rozběhl a následně si Jakub zařval o náhru, z první nádherně trefuje. Krásná akce hoši, jen tak dál.
04:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #66 Jakub Jan Beil, asistoval #69 Štěpán Jaroš (1:0).
03:55
Hezká standartka hostů končí v boční síti. Franc bezpečně bere míček pod svá křídla.
03:22
Já na bráchu, brácha na mě. Trnící vymysleli skvělou akci, bohužel pro ně míček nekončí v síti hostující branky.
02:25
Hosté ze standartky zkouší na branku, Denis Kopál však nekompromisně blokuje a následně vytváří vysoký pres.
01:36
Domácí nezahálí a vrhají se do útoku. Ovšem Falconi skvěle brání a nepustili soupeře do ničeho nebezpečného.
00:45
První akce patří hostujícímu týmu, ale domácí kontrolují hru a berou si míček zpět pod kontrolu.
00:01
Vítáme Vás u netradičního utkání, které se koná v úterý v 19:30 ve sportovní hale Klimeška. Snad se na to bude dát dívat. Hodně štěstí všem aktérům dnešního utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON:
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Vojtěch Franc; hráči v poli: Jakub Franc, Jakub Jan Beil, Daniel Vaněk, Štěpán Jaroš, Matěj Němec