3:1
3:0
- : -

FBC Draci Říčany - Panthers Praha C POWER 7:2
9. David Tománek, 18. Jakub Tabášek, 21. Vítězslav Špok, 26. Matyáš Pros, 34. Marek Honzák, 38. Matyáš Pros, 40. Marek Honzák - 1. Lukáš Tomeš, 26. Daniel Černý; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Richard Iltis; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: František Lerch ? - Martin Hruška ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 3:0;
45:00
39:20
Timeout FBC Draci Říčany
39:20
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (7:2).
37:51
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (6:2).
35:34
Timeout Panthers Praha C POWER
35:34
Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
33:06
30:00
30:00
25:29
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #23 Daniel Černý, asistoval #72 Martin Kostřica (4:2).
25:18
22:02
Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
20:20
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #92 Matěj Tabášek (3:1).
20:11
Vyloučen hráč #94 Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za bránění ve hře.
19:09
Vyloučen hráč #11 Ondřej Kubeš družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za zvedání florbalky.
17:01
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (2:1).
16:45
Vyloučen hráč #23 Daniel Černý družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
08:57
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #8 Václav Steinhaizl (1:1).
03:00
Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nesportovní chování.
00:05
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #23 Daniel Černý (0:1).