1:3
2:0
- : -

Florbal Chomutov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 8:6
6. Natálie Königová, 7. Michaela Voráčková, 9. Michaela Voráčková, 9. Petra Malecká, 20. Veronika Bímová, 29. Simona Pilíková, 43. Adriana Hýsková, 48. Veronika Bímová - 7. Ivana Drugdová, 7. Anna Alexandra Suková, 19. Victoria Binědová, 22. Kamila Kaslová, 24. Ivana Drugdová, 40. Victoria Binědová; rozhodčí: Daniel Castrillo - Martin Procházka; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 20 - Anna Urbanová 29; po třetinách: 5:3, 1:3, 2:0;
Komentář domácích Hýsek Martin (Trenér):
Jsem si jist, že bych mohl zkopírovat to co jsem psal včera, prostě zápas play-off se vším všudy. Těšíme se na rozhodující utkání, bude to bitva, děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Procházka Vít (Trenér):
Chválím holky za obětavý výkon, byl to statečný, leč marný boj. Doufám, že rozhodující utkání bude důstojná podívaná. V úterý na viděnou v Plzni.
60:00
Střely ve 3. části: 14:9
60:00
59:54
Vyloučen hráč #21 Veronika Bímová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
59:01
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:30
Hosté stahují brankářku z brány a jdou do šesti.
57:51
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
57:30
Hostující hráčky kombinují přihrávky za svojí bránou a rychle se posouvají do útoku.
56:30
Začíná se už hrubě množit hra na tělo, která začíná přesahovat všechny možné meze florbalového utkání.
55:30
Chomutov už přibližně dvě minuty v obranném prostoru u své brány.
55:01
Každou minutou mám čím dál tím větší chuť oznámit, že takto vyhrocené utkání tady za celou sezónu ještě nebylo.
53:01
Situace pobízí k emocím, neuvěřitelně napínavý souboj s těžce přemožitelnou atmosférou diváků v publiku.
51:01
Domácí nezvládli využít přesilové hry.
50:01
Chomutov bude mít delší přesilovou hru než bylo očekávano.
49:01
Úraz domácí hráčky a hostující Kaslová tělesně zaútočí na domácí hráčku.
49:00
Vyloučen hráč #98 Kamila Kaslová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
48:01
Chomutov dostal také možnost vyzkoušit si přesilové hry.
47:38
Vyloučen hráč #16 Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
47:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Veronika Bímová, asistoval #17 Petra Malecká (8:6).
46:01
Rázková to umí, senzační pokrytí míčku a přechod do útoku.
45:14
Tým Chomutova hraje v plném počtu, hostující hráčky nedokázali využít své přesilové hry.
45:01
Atmosféra ve sportovní hale přesahuje veškeré meze, neuvěřitelný výkon domácích fanoušků zvládl ohromit celý hostující tým.
44:01
Je viditelné jak je realizační tým domácích naprosto nespokojen s průběhem utkání.
43:13
Vyloučen hráč #21 Veronika Bímová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:01
Na míčku opět hráčky hostujícího týmu snažící se vyrovnat.
42:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #31 Klára Armstarková (7:6).
42:01
Armstarková válí a dostává se přes celý hostující útok.
41:01
Chomutov na míčku a Plzeňské ženy hned tvoří tlak.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov, který v okamžiku ztrácí míček.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:10
40:00
39:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #98 Kamila Kaslová (6:6).
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:01
K dnešnímu utkání ze sportovní haly přihlíží 182 diváků.
37:01
Nepřesná přihrávka mezi domácími hráčky vede ke ztrátě míčku.
36:01
Oba týmy mají prostřídáno a do útoku se hned dostává Chomutov.
35:01
Hosté nezvládli využít přesilové hry, na míčku je Chomutov.
34:01
Domácí se zatím drží ve slušné obranné pozici, Plzeň se nedostává k mnoha šancím.
33:06
Vyloučen hráč #9 Barbora Suková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
33:01
Ve vzduchu se od rozhodčích pohybuje vyloučení pro Chomutov.
32:01
Další nevydařený útok hostujícího družstva, Chomutov má další možnost ke vstřelení branky.
31:01
Morová nastavuje tělo a schytává střelu od hostující Lejbové.
30:01
O míček po zákroku domácí Königová přichází hráčka z hostujícího týmu.
29:01
Míček na čepeli mají hráčky Plzně, které se hned pokouší vyrovnat.
28:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková z trestného střílení (6:5).
28:01
Míček poslán mimo hřiště a rozehrává hostující Bejčková.
27:01
Vyhrocená bitva o míček v před brankovém prostoru u hostů, míček ze souboje vyváží hráčky Plzně.
26:00
Bímová přihrává Malecké, která pokouší střelu, tu však hostující Urbanová vyráží.
25:01
Viditelně faulována hráčka hostů, závěrem situace je volný úder pro Plzeň na domácí straně.
24:01
Domácí hráčky jsou nucené k rychlým návratům do obrany.
23:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Ivana Drugdová, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (5:5).
23:01
Kopřivová nahazuje před domácí bránu, kde už čekají její spoluhráčky.
22:01
Rozhodčí píská nadzvedávání florbalky a hostující hráčky mají volný úder na straně Chomutova.
21:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #79 Victoria Binědová (5:4).
21:01
Morová sama s míčkem a pomalu se dostává do útoku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:7
20:00
19:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Veronika Bímová, asistoval #11 Adriana Hýsková (5:3).
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (4:3).
18:01
Hostující hráčky na útočné polovině.
17:01
Suková Barbora přihrává na Fojtíkovou, která střílí, ale od brankářky hostujících se míček odráží k Malecké.
16:01
Domácí si přihrávají na středu, ale nakonec se rozhodnou vrátit na svou polovinu a vystřídat.
15:01
Chomutovské hráčky jsou opět i s míčkem na útočné polovině.
14:01
Hostující Špetová si perfektně pokryla míček a pokračuje v útoku.
13:01
Chomutov se už delší dobu nezvládl dostat k míčku.
12:01
Hosté kombinují přihrávky na své polovině.
11:01
Hostující Kaslová pokouší domácí Brandejskou, ale ta je připravena a míček odráží mimo hřiště.
10:01
Chomutov fauluje a standardku mají ze středu hřiště hosté.
09:01
Skvělé zachycení míčku domácí Hýskové, která se hned posouvá do útoku.
08:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #17 Petra Malecká, asistoval #11 Adriana Hýsková (4:2).
08:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Michaela Voráčková, asistoval #14 Simona Pilíková (3:2).
08:01
Neuvěřitelná samostatná akce Pilíkové až do hostujícího před brankového prostoru.
07:01
Hostující tým neváhal ani minutu a okamžitě vyrovnal skóre.
06:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #42 Terezie Lejbová (2:2).
06:40
06:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Michaela Voráčková, asistoval #11 Adriana Hýsková (2:0).
06:01
Pilíková si nahazuje míček a běží do útoku.
05:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Natálie Königová, asistoval #14 Simona Pilíková (1:0).
05:01
Hostující hráčky pokusili první nadějný útok, ale hned na polovině domácích ztrácí míček a Chomutov jde do protiútoku.
04:01
Chomutov se dostal až na útočnou polovinu, kde po zákroku obránců ztrácí míček.
03:01
Hýsková se pokusila vystřelit, ale zapomněla za sebou míček.
02:01
Domácí Bímová si profesionálně vybojovala míček a zakládá útok.
01:01
Chomutov má první střelu na bránu.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrál tým FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Castrillo a Martin Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Martina Špetová, Kamila Kaslová, Terezie Lejbová, Anna Alexandra Suková, Michaela Mašková
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lucie Brandejská; hráči v poli: Klára Armstarková, Barbora Suková, Veronika Bímová, Petra Malecká, Adriana Hýsková