4:1
4:0
- : -

Mocní Tuleni Podbořany - FD Teplice B 8:1
16. Petr Havlík, 21. Jan Čermák, 21. Pavel Petrok, 23. Michael Muselík, 32. Jan Kučera, 41. Kristián Hub, 42. Petr Havlík, 42. Jan Čermák - 18. Tomáš Langer; rozhodčí: Tomáš Novák - Karel Švec; vyloučení: 4 + Robert Sándor 4:1 + Matěj Rabel 4 + TDKU + Tomáš Langer 4; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: David Švátora -1 - Daniel Weiss ?; po třetinách: 0:0, 4:1, 4:0;
45:00
42:47
Vyloučen hráč #8 Tomáš Langer družstva FD Teplice B na 2+2 minuty za hrubost.
42:47
Vyloučen hráč #8 Ondřej Molcar družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za hrubost.
41:36
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #8 Ondřej Molcar (8:1).
41:36
Vyloučen hráč #14 Robert Sándor družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2+2 minuty za držení.
41:36
Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva FD Teplice B na 2+2 minuty za hrubost.
41:36
Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva FD Teplice B do konce utkání.
41:05
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #21 Petr Havlík, asistoval #8 Ondřej Molcar (7:1).
40:23
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #76 Kristián Hub, asistoval #99 Matěj Martinovský (6:1).
33:12
Vyloučen hráč #40 Kryštof Danda družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání.
31:21
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #9 Jan Kučera, asistoval #29 Tomáš Kučera (5:1).
31:01
Vyloučen hráč #21 Petr Havlík družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za zvedání florbalky.
30:00
30:00
26:37
Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva FD Teplice B na 2 minuty za bránění ve hře.
22:57
Timeout FD Teplice B
22:57
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #22 Michael Muselík, asistoval #8 Ondřej Molcar (4:1).
20:16
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #48 Pavel Petrok, asistoval #9 Jan Kučera (3:1).
20:03
17:27
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #8 Tomáš Langer, asistoval #69 Dan Becher (1:1).
15:53
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #21 Petr Havlík, asistoval #88 Jan Čermák (1:0).
15:00
15:00
09:53
Vyloučen hráč #9 Jan Kučera družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novák a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice B:
00:00
Line-up domácích Mocní Tuleni Podbořany: brankář: David Švátora; hráči v poli: Petr Havlík, Kryštof Danda, Jan Čermák, Michael Muselík, Ondřej Molcar