1:2
- : -
TROOPERS

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TROOPERS 1:3
44. František Čuhel - 16. Lukáš Kott, 42. Matěj Karásek, 44. Matěj Karásek; rozhodčí: Tomáš Otruba - Jana Kubalíková; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Šimon Netopilík 10 - Filip Dvořák 14; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 8:5
45:00
43:55
Časomíra Tomáš Dvořák už chystá návrat na palubovku, zítra tam prý vlítne jako Taz na tělocvičny: "vůně citrónu".
43:36
Srdcervoucí záběr utkání přináší dvě rychlé branky.
43:19
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek bez asistence (1:3).
43:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 František Čuhel, asistoval #24 Vojtěch Sumec (1:2).
43:10
Čuhel vzápětí trefuje perfektně na zadní tyč.
42:56
Čuhel zapomněl na Nováka na zadní tyči jako na nesnězenou svačinu v batohu.
42:54
Gut se snaží, ale ne a ne se prosadit.
42:30
Konrádovi to dnes vůbec nelepí.
41:52
Dohnálek s Polcarem rozjíždí další ofenzivní akci.
41:26
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek, asistoval #34 Jan Věchet (0:2).
41:26
Troopers využili standartku a odskakují do dvoubrankového vedení.
41:23
Vyloučen hráč #47 Adam Langer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
41:11
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
41:11
Vyloučen hráč #93 Lukáš Kott družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:11
Kott vyndal Langera, jenž váží tak polovinu, co on, ale bude pykat.
41:11
Gullivers berou oddechový a čas a oddechují.
41:00
Kott pod tlakem Konráda vstupuje do NSDAP.
40:30
Už to vypadá o něco líp, ale pořád nepadají góly.
36:36
Timeout TROOPERS
30:00
30:00
Karásek z Troopers sere, jakožto dekadent, na pravidla, pročež je vyloučen a pyká.
30:00
Střely ve 2. části: 4:4
30:00
29:54
Vyloučen hráč #74 Matěj Karásek družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:24
Gulliveři oslabení odbránili a Gut je zpět jako Terminátor.
23:27
Vyloučen hráč #62 Vojtěch Gut družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
22:05
Sumcova pomalá přihrávka zadělala Kronkovi na dost velké problémy.
21:28
Polcar měl dobrou šanci na středu, ale Dvořák ho vychytal.
20:14
Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil #34 Jan Věchet.
20:14
Věchat koupal, koupal, až byl celý vymydlený, ale Netopilík je starý špindíra a nenechal se vymejt.
19:00
Langer našel úplně volného Guta, který ale netrefil branku.
18:50
Gulls trpělivě kombinovali, Polcarovi pak střela ale nesedla.
18:08
Vyloučen hráč #93 Lukáš Kott družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
18:08
Gut se rozběhl jako Stínovlas, ukázal soupeřům, co to znamená spěch, pak dostal sekyru a získal přesilovku.
17:03
Náhradní brankář Tomšík po zákroku Netopilíka oslavoval jako socha svobody.
16:51
Troopers dobře dostali míček na střed a měli další šanci, kterou tentokrát promarnili.
15:50
Gulliveři mají v rukávu ještě jedno eso, ale pamatujme, že je to nejvyšší, ale také nejnižší karta ve hře
15:11
Branku družstva TROOPERS vstřelil #93 Lukáš Kott, asistoval #34 Jan Věchet (0:1).
15:11
Troopers vyšel vstup do třetiny na výbornou a dostávají se do vedení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:4
15:00
14:10
Troopers sehráli z dálky dobře standartku, trefili z ní břevno. Netopilík si pak dokázal odražený míček včas najít a chytit ho.
13:09
Moc šancí zatím nevzniká, když už se něco rodí, přijde nějaký definzivní zákrok. Kdybychom byli v Polsku, tak tyhle florbalové potraty nikdo trpět nebude a viděli bychom gólové žně.
11:21
Čuhel adresoval doporučenou zásilku Hablerovi do malého brankoviště, tomu se ale nepodařilo zásilku převzít a doručit do brány.
10:45
Sumec dostal dobrou krosovku, ale bohužel se narodil jako levák, takže nevystřelil z první.
10:10
Z tribuny se ozývají první invektiva, začíná pěkně zostra: "Tajtrlíku!".
09:46
Gut přiběhl ke Kottovi, zalekl se toho, že je ten chlap úplně nekonečný, obhození mu pak nevyšlo a vyhodil míček mimo.
08:05
Otradovec je jako vítr, ví co chce, přitom sám sobě se dovede smát, i ten florbal mu celkem jde.
07:25
Troopers si dali dvě rychlé přihrávky a zahrozili z dálky.
06:40
Polcar našel dobrou přihrávkou Dohnálka na středu, který ale záhy ztratil míček.
06:06
Šmerek ze stadandartky namazal jako Jarda Sapík, když si dává trochu sádla na chleba.
05:39
Gut vzal v sitauce 2 na 1 zakončení na sebe, ale trefil pouze masku Dvořáka.
04:35
Sumec ukryl svoji střelu jako Ladislav Fuks a málem překonal Dvořáka.
03:54
Gut zblokoval Horákovu Chytrou Horákyni.
03:35
Langer s Kottem starším v souboji vypadají jako syn s tátou na procházce.
02:54
Kapitán Troopers Horák našel dobrou přihrávkou spoluhráče, ale Netopilík moc dobře ví, proč si pořídil bílý dres.
02:20
Dohnálek se pěkně vytočil na střed jako starý telefon s takovým tím kolečkem, kterým se vytáčelo číslo.
01:45
Konrád se dostal do obležení jako Helmův žleb, ale jeho hradby ještě nikdy nikdo nedobyl.
01:12
Habler dostal míček na osu do běhu, a tak dělal to, co umí nejlípe, běžel.
00:02
Úvodní buly vyhrávají zelení mužíčkové.
00:01
Hala je dnes solidně zaplněná, nebo solidně poloprázdná, záleží totiž na úhlu pohledu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Otruba a Jana Kubalíková.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: hráči v poli: Lukáš Kott, Jan Věchet, Matěj Karásek, Jakub Umlášek, Boris Novotný
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: hráči v poli: Adam Langer, Lukáš Konrád, Vojtěch Gut, Jakub Polcar, Kryštof Dohnálek
00:00
Vážení čtenáři, nabíráme mírnou ztrátu, ale naštěstí se hraje jen 3x15 minut, takže to dnes nebude moc dlouhé.