2:3
4:0
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Kralupy Wolves 7:5
19. Ondřej Řezník, 23. Matěj Doubek, 34. Ondřej Řezník, 44. Ondřej Řezník, 45. Adam Černý, 57. Adam Černý, 60. Jan Řehák - 17. Karel Urban, 20. Kristián Malík, 26. Ondřej Diepolt, 26. Jan Michálek, 26. Kristián Malík; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 312; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 15 - David Kozel 30; po třetinách: 1:2, 2:3, 4:0;
Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí):
YESSSSSSS!!! Proč nemůžemem mít jeden zápas v klidu? Takhle mi zachvíli praskne pumpa! 2 třetiny se hledáme, chceme to urvat každej sám a potom?? Dorazí konečně Došwich a rozjel konzert. Kralupům děkuji za skvělou serii. Byla to opravdu jízda. Děkuji všem fanouškům,kteří dneska dorazili!! TOHLE BYLO NESKUTEČNÝ!!! Děkuji,děkuji a děkuji!!! Jedeme dál. DOŠWICH MILEVSKO <3 PS: Na žádost fanoušků. Ondra Řezník byl dneska fantastický!
Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér):
V první řadě gratluji Milevsku k postupu do druhého kola. Zároveň bych zde rád napsal, že všechny 3 zápasy jsme si prohráli vlastníma chybama, kde jsme si nedokázali pohlídat základní principy hry 5 na 5 a dostávali z toho zbytečné goly. Každopádně to byla pro nás výborná zkušenost a chtěl bych poděkovat všem klukům, kteří jak už do sezony, tak do play up zasáhli. Díky, jste frajeři!
60:00
Střely ve 3. části: 16:8
60:00
59:24
Vlastní branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák (7:5).
56:50
A Došwich se dostává do vedení utkání.
56:49
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #43 Matěj Doubek (6:5).
53:10
Milevská hala je plná napětí. Obě strany hrají vyrovnaně. Stačí být lepší nebo využít chyby soupeře.
48:52
Posledních 11 minut zápasu. Divoká hra, emoce, osobní souboje. Sledujeme nejnabytější souboj milevského florbalu. Stále je ve hře opravdu hodně.
44:23
Došwich je zpátky ve hře. Stav je vyrovnán, teď bude drama.
44:22
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #7 Patrik Novotný (5:5).
43:30
Domácí vyvíjeli obrovský tlak a úsilí. Díky  již po čtvrté zakončili do soupeřovi branky.
43:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #78 Eduard Chalupa (4:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:6
40:00
37:05
Došwich sehrál výbornou hru, přesné střely, perfektní útok. Všechny střely letěly jen těsně vedle branky.
33:08
A Došwich tuto šanci využil.
33:07
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #29 Adam Černý (3:5).
32:12
Nyní má Došwich šanci v přesilovce udělat změnu skore.
32:11
Vyloučen hráč #61 Ondřej Diepolt družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za držení.
31:16
Milevsko ve velkém okupuje branku hostů. Dává do toho všechnu sílu. Na změnu skore je stále dost času.
27:54
Situace v hale se začíná stupňovat. Silné emoce a touha po výhře je plně na hřišti cítit.
25:48
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
25:48
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (2:5).
25:48
V 50 vteřinách si hosté třemi rychlými goly vytvořili obrovský náskok.
25:19
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #32 Jan Suk (2:4).
25:00
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #48 Jan Řehák (2:3).
22:58
Druhou třetinu započalo Milevsko výborným golem.
22:57
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
19:41
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #12 Karel Urban (1:2).
18:39
Nyní se ukázalo i Milevsko, stav je nyní vyrovnaný.
18:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #30 Jan Tomaško (1:1).
16:11
Hosté oslepili golmana a vytěžili z toho první gol pro svůj tým.
16:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #12 Karel Urban, asistoval #10 Kristián Malík (0:1).
15:05
Došwich ve velkém kontroluje hru. Hosté jsou více v defenzivě, jejich útoky nevycházejí.
13:57
Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #58 Jakub Loskot.
12:20
Milevsko zvládlo oslabení, dokonce i ve velkém útočilo.
10:14
Hosté vstupují do přesilovky. Mají možnost využít šance na střelbu prvního golu.
10:13
Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
05:55
Milevsko těží s chyb hostů. Mělo několik výjezdů na branku, ty ale hosté zastavili.
03:10
Již od prvních vteřin zní milevskou halou burácí fanoušků obou klubů. Hra zatím probíhá čistě. Hru kontroluje více milevský tým.
00:01
Na milevské palubovce právě odstartoval důležitý zápas vyrovnané série play-up.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Karel Urban, Matyáš Metoděj Krahulec, Jakub Hájek, Kristián Malík, Adam Kozel
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Adam Černý, Jakub Loskot, Matěj Doubek, Jan Keyzlar, Eduard Chalupa