2:1
2:2
1:0

EAV SK Jihlava - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:5p
4. Klára Šulová, 29. Barbora Levová, 38. Markéta Jašková, 54. Tereza Vytisková, 55. Klára Šulová, 62. Kateřina Bícová - 2. Linda Hyksová, 17. Sabina Slováková, 33. Linda Hyksová, 41. Linda Hyksová, 51. Kamila Macejáková; rozhodčí: Jan Barimov - Jan Beránek; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 20 - Melisa Poláčková 21; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2, 1:0;
Komentář domácích Komenda Roman (Trenér):
Nejlepší zápas série. Napínavé a dobré utkání. Na začátku utkání jsme hralí dost nervózně a z toho vycházela velká spousta chyb. Od druhé poloviny 1. třetiny jsme se už chytli a u míčku jsme byli spíše my, což jsme i chtěli. Soupeř díky našim vlastním chybám, které dobře využil, zůstal stále ve hře. Holky bojovaly a i vkdyž jsme prohrávali, tak věřily a makaly a za to jim děkuji. Děkujeme soupeřům a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Schindlerová Michaela (Vedoucí):
Asi nejlepší zápas série s napínavým závěrem. Bohužel s hořkým koncem pro nás. Škoda nepovedeného momentu ve třetí třetině. Velká škoda, že se nám nepodařilo odskočit na vícebrankový rozdíl dříve, než ve třetí části. V prodloužení už je to 50/50 a domácí byli o ten kousek šťastnější. Děkujeme za zápas jak soupeři, rozhodčím, tak divákům. A soupeři také hodně štěstí v Třinci.
70:00
Střely v prodloužení: 4:3
61:50
61:51
Po plácené na středu hřiště se míček dostal k Bícové a ta na druhý pokus proměňuje
61:50
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #17 Dominika Dvořáková (6:5).
61:07
Obrovská šance Brna. Hráčka v samostatném úniku přestřelila bránu.
60:01
A je to tady. Prodloužení. Noční můra všech kardiaků.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
59:59
Zápas jako z  filmu. O výhře rozhodne prodloužení, nebo nájezdy.
59:10
Obě obrany nechtějí pustit soupeře do vážnější šance. Hraje se dost na středu hřiště.
58:05
Brno v šanci rozhodnout zápas, ale hráčka bránu přestřelila.
57:45
rychlý útok Brna, ale přihrávka šla na paty
57:09
Utočit do obrany Brna bych nechtěl ani já. Obrana Brna je dnes výborná.
56:50
Teď míček drží Jihlava, snaží se najít cestu k bráně.
55:58
Hraje se jako tenis ze jedné strany na druhou.
55:44
Tempo se hend zvýšilo.
54:49
A je srovnáno! Uvidíme ještě dost napínavý konec utkání.
54:48
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #11 Tereza Vytisková (5:5).
54:37
Zavár před hostů!!!
53:56
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #35 Veronika Krčálová (4:5).
53:14
Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
53:14
Vyloučen hráč #11 Kamila Macejáková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
52:51
JIhlava nemůže najít recept na branku.
52:30
Nenápadnou střelu lape golmanka hostů.
52:00
Jihlava tlačí, neche nechat soupeřky vydechnout.
51:36
Jihlava z dobré standartní situaci trefuje pouze blok.
50:53
Dosti kuriózní gól. Po odrazu od tyče se míček dostal k  hráčce Brna, kterou míček spíše trefil.
50:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Kamila Macejáková bez asistence (3:5).
50:34
Brno promáchlo další šanci! Brněnská útočnice s číslem 7 si mohla připsat už 4. branku.
49:58
Brněnská útočnice promáchla tutovou šanci.
49:23
JIhlava zatím perfektně brání a nepouští soupeřky k větším šanci.
48:45
Jihlava opět v oslabení, domácí diváci svému týmu věří, že ubrání.
48:31
Vyloučen hráč #16 Kateřina Bícová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
47:38
Krčálová starší si teď vysloužila potlesk za krásnou střelu.
47:15
Další chyba v rozehrávce a další rychlý protiútok Brna. Obrana se stihla vrátit a bude se hrát z rohu.
46:42
Prázdná brána JIhlavy, šance Brna, ale kde se vzala, tu se vzala kouzelná ruka domácí golmanky, která chytá nemožné.
46:31
Jihlava neví kam s rozehrávkou.
45:15
Samostatný únik Brna si pohlídala domácí golmanka.
43:59
Z branky Brna se stala střelnice a lítá tam jeden balónek za druhým.
43:38
Utočnice Brna si zahrála baseball a ze vzduchu trefila balónek, branku minula o centimetry.
43:18
Bícová ve velkké šanci trefuje ze steřdu hřiště tyč.
42:55
Brno se zabydlelo hluboko na své polovině.
42:27
Jihlava u míčku a hledá cestu k bráně.
41:59
JIhlava nechce prohrávat a tlakem na bránu soupeře bojuje o další gól.
41:00
Hyksová na druhý pokus střílí gól a završuje tím svůj hattrick.
40:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #16 Sabina Slováková (3:4).
39:21
Jeden blok za druhým. Hráčky Brna se do střel vrhají, jak slepice po flusu.
37:59
Šulová našla dokonalou nahrávkou přes tři florbalky svou spoluhráčku a ta to už neměla težké.
37:58
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #64 Klára Šulová (3:3).
37:46
Následná rozehrávka končí v bloku brněnských hráček.
37:36
Protiútok JIhlavy! Bícová do toho plácla jednou rukou, jakoby ten míček ani nechtěla.
37:10
Teď jsme se u stolku shodli, že největším trnem v patě JIhlavy je rozehrávka a ztráty v ní.
36:21
Další rychlý protiútok Brna. Obrana se stihnula vrátit.
35:51
Jihlava opět u míčku a snaží se najít cestu k bráně hostů.
35:12
Rozehrávka JIhlavy skončila v rohu u obránkyně Brna.
34:35
Brno má vedení na své straně a tak se zatahuje níž ke své bráně.
33:44
Hra je teď dost statická, Jihlava vyčkává co Brno s míčkem vymyslí.
32:34
Brno zase využilo chyby v rozehrávce a po rychlém protiútoku zase vrací vedení.
32:33
31:55
Krčálová mladší prošla hřistěm, jako nůž máslém, a poté vybojovala nebezpečnou stadartku.
30:55
Teď je to nahoru a dolů, jeden souboj za druhým. Držení míčku 50/50. Tenis v hale.
30:20
Teď po dlouhé době déle u míčku.
29:35
Jihlavě jeden gól nestačí a dál buší na vrata od brněnské brány.
28:59
Sniper Levova přesnou střelou ztrefuje horní roch brány a vrací Jihlavu do hry.
28:51
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #50 Barbora Levová, asistoval #17 Dominika Dvořáková (2:2).
28:11
Brno je už, minutu a půl v tlaku JIhlavy.
27:42
Další obrovská šance domácích. Vytisková promáchla.
27:38
Nenápadný padáček z florbalky brněnské obránkyně dopdl velde brány.
26:59
Tutová šance Jihlavy! Golmanka vytáhla zázračný zákrok z klobouku.
26:44
Kličkou takzavně : "pojď sem, kam jdeš" se dostala Šulová přes 2 protihráčky.

26:40
JIhlava zase kombinuje na vlastní půce.
26:28
Hra se zastavila, kvůli oštření domácí golmanky.
25:22
Teď zase výpad JIhlavy, obrana se stihla vrátit.
25:05
Výpad Brna končí na hrudi golmanky.
24:35
"Hned! Hned!" našemu expertovi se hra Jihlavy zdá pomalá. Musím s ním souhlasit.
24:20
Další nepřesnoti v rozehrávce Jihlavy.
23:14
Vytisková zkusila jednou rukou štestí, ale florbal se hraje obouma! Míček letí mími bránu.
23:04
Nyní se hráčky Brna snaží rozehrát, ale nemají kam.
22:54
Obě obrany jsou dnes zatím výborné.
22:35
Jihlava odráží jeden pokus za druhým.
22:11
Po delší době jsou u míčku holky z Brna.
20:55
Jihlava hned ze začátku třetiny tlači a buší na bránu hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:8
20:00
19:55
Brno drží míček za bránou a chce si pohlídat zbytek třetiny.
19:00
Další nepřesnot v rozehrávce Jihlavy, míček po střele končí na mantinelu.
18:38
Obránkyně Brna teď na poslední chvíli zachytila přihrávku na volnou hráčku Jihlavy, která by to měla do prázdné brány už jednoduché.
18:15
Brno nepouští Jihlavu k ničemu. Jihlava už neví kudy.
17:22
U míčku zase JIhlava, ale pouze kombinuje kolem bloku hostů.
16:43
Hosté využili další chyby v rozehrávce Jihlavy a po krásné střele o tyč si vrací vedení zpátky.
16:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Sabina Slováková, asistoval #7 Linda Hyksová (1:2).
15:55
Hráčky Brna jsou teď bezradné proti výbirně fungující dvojici Krčálová, Dolejší, které tvoří pomyslnou zeď na polovině domácího celku.

15:35
Dvořáková trefuje tyč!!
14:50
U míčku zase Jihlava, ale jsou to pouze kombinace na vlastní polovině.
14:15
Dolejší v obraně nekompromisní.
13:43
Hra je spíše čekaná na chybu soupeře.
12:45
Jihlava kombinuje na půlce hostů. Boužel pro ně, Brno postavilo před vlastní bránou zeď.
12:06
Jihlava teď neví co s míčkem. Brno perfektně tlačí na rozehrávku soupeře.
11:00
Teď dobrý projektil směrem na bránu hostů. Golmanka je však připravená.
10:05
Až teď se ke slovu dostala zase JIhlava.
09:40
Brno teď výborně drží v zámku  domácí.
08:55
U míčku teď Brno. Jihlava jen vyhazuje. To je icing.
07:40
Hosté kombinují a kombinují, ale ne a ne najít cestičku pro koncovou nahrávku.
07:33
Rozhodčímu se nelíní ostřejší zákroky jedné z hráček domácího celku.
07:10
JIhlavský blok zatím drží jako zeď.
06:13
Po chybě v rozehrávce musela Levová zatáhnout za záchranou brzdu. V důsledku toho má Brno přesilovku.
06:12
Vyloučen hráč #50 Barbora Levová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
05:45
Hraje se nahoru a dolu. Umíčku spíše domácí.
05:00
Po strátě Jihlavy, Brno v šanci. Míček domácí golmanka slupla jak malinu.
03:44
Nenápadná střela Šulové propadla až za brankovou čáru. Jihlava srovnává na 1:1.
03:43
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #29 Markéta Jašková (1:1).
01:47
Po pasáži, kdy se míček pohyboval ve středním pásmu, se Brno dostalo do breaku a střílí první branku dnešního utkání.
01:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #28 Jana Skořinská (0:1).
01:25
Krčálová mladší nahodila balónek, ten letí mimo.
00:25
Brno hned po rozehrání má standartku, ze které prověřuje domácí golmanku.
00:01
Dámy a pánové, je to tady. Rozhodující zápas série. Vyhraje zkušené Brno, nebo Jihlava plná mladých nadějí?
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Barimov a Jan Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Melisa Poláčková; hráči v poli: Natálie Růžičková, Michaela Skřivánková, Zuzana Wilczek, Sabina Slováková, Linda Hyksová
00:00
Line-up domácích EAV SK Jihlava: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Michaela Dolejší, Veronika Krčálová, Hanka Krčálová, Kateřina Bícová, Tereza Vytisková